STERI PROD COM SERV SRL
Garoafelor, Sat Domnești, Comuna Domnești, Ilfov
În 2024: cifra de afaceri 162 mii lei, pierdere netă 16 mii lei, 1 angajați.
Despre STERI PROD COM SERV SRL
STERI PROD COM SERV SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 noiembrie 2007 cu numărul J2007002990238 și codul unic de înregistrare (CUI) 2630991, cu sediul în Domnești, județul Ilfov. Activitatea principală este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820). Firma are 18 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 162 mii lei, o pierdere netă de 16 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2019 și 2024, cifra de afaceri a scăzut (de la 1,7 mil lei la 162 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1993.
Date de identificare
- CUI
- 2630991
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007002990238
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 08 noiembrie 2007
- EUID
- ROONRC.J2007002990238
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 01.10.2026
din 01.07.1993
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Date financiare 2024
- Cifra de afaceri
- 162 mii lei
- Pierdere netă
- 16 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- -190 mii lei
- Datorii
- 903 mii lei
- Active totale
- 721 mii lei
- Marjă netă
- -9,6%
- Cifră / angajat
- 162 mii lei
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în 2024; datorii mai mari decât activele (125%). Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2,9 mil | 2,4 mil | 1,9 mil | 1,7 mil | 1,6 mil | 1 mil | 121 mii | 162 mii |
| Venituri totale | 3 mil | 2,5 mil | 1,9 mil | 1,7 mil | 1,6 mil | 1 mil | 121 mii | 162 mii |
| Cheltuieli totale | 3 mil | 2,4 mil | 1,9 mil | 1,7 mil | 1,6 mil | 1 mil | 235 mii | 178 mii |
| Profit / pierdere brută | 29 mii | 87 mii | 15 mii | 15 mii | 6.052 | -3.468 | -114 mii | -16 mii |
| Profit / pierdere netă | 29 mii | 83 mii | 15 mii | 15 mii | 6.052 | -3.468 | -114 mii | -16 mii |
| Număr mediu de angajați | 7 | 6 | 4 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 848 mii | 880 mii | 948 mii | 850 mii | 753 mii | 725 mii | 668 mii | 580 mii |
| Active circulante | 365 mii | 316 mii | 262 mii | 284 mii | 333 mii | 234 mii | 178 mii | 137 mii |
| din care stocuri | 303 mii | 300 mii | 235 mii | 244 mii | 295 mii | 176 mii | 131 mii | 88 mii |
| creanțe | 7.127 | 1.040 | 16 mii | 7.287 | 13 mii | 18 mii | 32 mii | 35 mii |
| casa și conturi la bănci | 55 mii | 14 mii | 10 mii | 33 mii | 26 mii | 40 mii | 14 mii | 14 mii |
| Cheltuieli în avans | 115 mii | 889 | 1.082 | 2.815 | 2.871 | 3.522 | 4.139 | 3.415 |
| Datorii | 1,5 mil | 1,3 mil | 1,3 mil | 1,2 mil | 1,2 mil | 1 mil | 1 mil | 903 mii |
| Venituri în avans | — | — | 4.872 | — | — | 361 | 361 | 7.826 |
| Capitaluri proprii | -186 mii | -103 mii | -88 mii | -72 mii | -66 mii | -70 mii | -183 mii | -190 mii |
| din care capital subscris vărsat | 148 mii | 148 mii | 148 mii | 148 mii | 148 mii | 148 mii | 148 mii | 148 mii |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 535 din 793 în județul Ilfov și locul 8.729 din 14.558 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
Firme similare din județul Ilfov
- RETAIL DEVELOPMENT & MANAGEMENT SERVICES SRL · Corbeanca166 mii lei · 1 ang.
- BABTOMA COM SRL · Voluntari160 mii lei · 1 ang.
- JLT PLAY GARDEN S.R.L. · Berceni160 mii lei · 1 ang.
- DAROM PRODUCTIE INSTAL SRL · Dragomirești-Deal (com. Dragomirești-Vale)159 mii lei · 1 ang.
- M.V. COM. S.R.L. · Căldăraru (com. Cernica)158 mii lei · 1 ang.
- PRIME CES S.R.L. · Bragadiru158 mii lei · 1 ang.
- MILLENIUM MAGNE STAR S.R.L. · Ștefăneștii De Jos158 mii lei · 0 ang.
- CONFORT ASIGURAT S.R.L. · Dârvari (com. Ciorogârla)157 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
1 dosar înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 40357/301/202503.12.2025
pretenţii 17.443,58 LEI
Judecătoria Sectorul 3 Bucuresti · Fond · Litigii cu profesioniştii · calitate: Reclamant
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
- 8110 Activități de servicii suport combinate
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8123 Alte activități de curățenie
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 9691 Activități de servicii personale la domiciliu
Întrebări frecvente despre STERI PROD COM SERV SRL
Care este CUI-ul firmei STERI PROD COM SERV SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei STERI PROD COM SERV SRL este 2630991, iar codul de TVA este RO2630991. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2007002990238, iar codul EUID este ROONRC.J2007002990238.
Unde are sediul STERI PROD COM SERV SRL?
Sediul social al firmei STERI PROD COM SERV SRL este în Garoafelor, Sat Domnești, Comuna Domnești, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are STERI PROD COM SERV SRL?
Activitatea principală a firmei STERI PROD COM SERV SRL este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate”, cod CAEN 6820. În Registrul Comerțului are autorizate în total 12 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată STERI PROD COM SERV SRL?
STERI PROD COM SERV SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 noiembrie 2007, deci are 18 ani de activitate.
Cum pot contacta firma STERI PROD COM SERV SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0722 *** 575). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are STERI PROD COM SERV SRL?
În 2024, STERI PROD COM SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 162 mii lei și o pierdere netă de 16 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este STERI PROD COM SERV SRL plătitoare de TVA?
Da. STERI PROD COM SERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1993. Datele au fost verificate la ANAF pe 1 octombrie 2026.