Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

STEF VISION S.R.L.

CUI 52809633J2025083372006

Regele Ferdinand, bl. 85A, sc. B, et. 4, ap. 28, Municipiul Baia Mare, Maramureș

În 2025: cifra de afaceri 7.340 lei, profit net 3.368 lei.

Despre STEF VISION S.R.L.

STEF VISION S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 octombrie 2025 cu numărul J2025083372006 și codul unic de înregistrare (CUI) 52809633, cu sediul în Baia Mare, județul Maramureș. Activitatea principală este „Activități ale agențiilor de publicitate” (cod CAEN 7311). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.340 lei, un profit net de 3.368 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52809633
Nr. Registrul Comerțului
J2025083372006
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
30 octombrie 2025
EUID
ROONRC.J2025083372006
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
7.340 lei
Profit net
3.368 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
3.568 lei
Datorii
1.026 lei
Active totale
4.594 lei
Marjă netă
45,9%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 22% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă7.340
Venituri totale7.340
Cheltuieli totale3.346
Profit / pierdere brută3.994
Profit / pierdere netă3.368
Active circulante4.594
casa și conturi la bănci4.594
Datorii1.026
Capitaluri proprii3.568
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 160 din 167 în județul Maramureș și locul 11.958 din 12.562 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate.

Firme similare din județul Maramureș

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate

  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 5819 Alte activități de editare
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Întrebări frecvente despre STEF VISION S.R.L.

Care este CUI-ul firmei STEF VISION S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei STEF VISION S.R.L. este 52809633. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025083372006, iar codul EUID este ROONRC.J2025083372006.

Unde are sediul STEF VISION S.R.L.?

Sediul social al firmei STEF VISION S.R.L. este în Regele Ferdinand, bl. 85A, sc. B, et. 4, ap. 28, Municipiul Baia Mare, Maramureș, județul Maramureș, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are STEF VISION S.R.L.?

Activitatea principală a firmei STEF VISION S.R.L. este „Activități ale agențiilor de publicitate”, cod CAEN 7311. În Registrul Comerțului are autorizate în total 9 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată STEF VISION S.R.L.?

STEF VISION S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 octombrie 2025.

Cum pot contacta firma STEF VISION S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0774 *** 250). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are STEF VISION S.R.L.?

În 2025, STEF VISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.340 lei și un profit net de 3.368 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este STEF VISION S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, STEF VISION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează