Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA1 an pe piață

STE ENGIPHARM S.R.L.

CUI 52302222J2025059788000

BANUL ANTONACHE, et. 1, București Sectorul 1, București

În 2025: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 6.028 lei.

Despre STE ENGIPHARM S.R.L.

STE ENGIPHARM S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 august 2025 cu numărul J2025059788000 și codul unic de înregistrare (CUI) 52302222, cu sediul în București Sector 1, municipiul București. Activitatea principală este „Alte lucrări de instalații pentru construcții” (cod CAEN 4324). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 6.028 lei. Este înregistrată în scopuri de TVA din 11 august 2025.

Date de identificare

CUI
52302222
Nr. Registrul Comerțului
J2025059788000
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
11 august 2025
EUID
ROONRC.J2025059788000
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 11.08.2025

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
— lei
Pierdere netă
6.028 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
8.972 lei
Datorii
9.206 lei
Active totale
18 mii lei
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; fără venituri raportate în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cheltuieli totale6.028
Profit / pierdere brută-6.028
Profit / pierdere netă-6.028
Active imobilizate2.287
Active circulante16 mii
creanțe1.201
casa și conturi la bănci15 mii
Datorii9.206
Capitaluri proprii8.972
din care capital subscris vărsat15 mii

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4324 – Alte lucrări de instalații pentru construcții

  • 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Întrebări frecvente despre STE ENGIPHARM S.R.L.

Care este CUI-ul firmei STE ENGIPHARM S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei STE ENGIPHARM S.R.L. este 52302222, iar codul de TVA este RO52302222. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025059788000, iar codul EUID este ROONRC.J2025059788000.

Unde are sediul STE ENGIPHARM S.R.L.?

Sediul social al firmei STE ENGIPHARM S.R.L. este în BANUL ANTONACHE, et. 1, București Sectorul 1, București, București Sector 1, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are STE ENGIPHARM S.R.L.?

Activitatea principală a firmei STE ENGIPHARM S.R.L. este „Alte lucrări de instalații pentru construcții”, cod CAEN 4324. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată STE ENGIPHARM S.R.L.?

STE ENGIPHARM S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 august 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma STE ENGIPHARM S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0770 *** 316). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are STE ENGIPHARM S.R.L.?

În 2025, STE ENGIPHARM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 6.028 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este STE ENGIPHARM S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. STE ENGIPHARM S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 11 august 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează