STAR SHOW SRL
23 AUGUST, Oraș Otopeni, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 34 mii lei, profit net 674 mii lei, 0 angajați.
Despre STAR SHOW SRL
STAR SHOW SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 septembrie 2013 cu numărul J23/2924/2013 și codul unic de înregistrare (CUI) 32281699, cu sediul în Otopeni, județul Ilfov. Activitatea principală este „Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune” (cod CAEN 5911). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 34 mii lei, un profit net de 674 mii lei și 0 angajați (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 433 mii lei la 34 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 20 noiembrie 2013 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 32281699
- Nr. Registrul Comerțului
- J23/2924/2013
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 25 septembrie 2013
- EUID
- ROONRC.J23/2924/2013
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 29.10.2026
din 20.11.2013
din 20.11.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 34 mii lei
- Profit net
- 674 mii lei
- Angajați (medie)
- 0
- Capitaluri proprii
- 2,7 mil lei
- Datorii
- 1,8 mil lei
- Active totale
- 4,6 mil lei
- Marjă netă
- 2.005,4%
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 40% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 373 mii | 442 mii | 421 mii | 415 mii | 433 mii | 471 mii | 422 mii | 458 mii | 0 | 34 mii |
| Venituri totale | 373 mii | 442 mii | 421 mii | 415 mii | 433 mii | 471 mii | 424 mii | 492 mii | 3,7 mil | 1 mil |
| Cheltuieli totale | 88 mii | 110 mii | 74 mii | 101 mii | 136 mii | 332 mii | 135 mii | 265 mii | 1,9 mil | 211 mii |
| Profit / pierdere brută | 286 mii | 332 mii | 347 mii | 314 mii | 297 mii | 139 mii | 288 mii | 227 mii | 1,9 mil | 791 mii |
| Profit / pierdere netă | 274 mii | 319 mii | 334 mii | 301 mii | 285 mii | 127 mii | 278 mii | 223 mii | 1,6 mil | 674 mii |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | — | — | — | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 133 mii | 105 mii | 82 mii | 53 mii | 1,4 mil | 1,4 mil | 1,3 mil | 1,5 mil | 1,4 mil | 4,4 mil |
| Active circulante | 428 mii | 695 mii | 905 mii | 1,1 mil | 473 mii | 656 mii | 1,1 mil | 439 mii | 2,6 mil | 176 mii |
| creanțe | 39 mii | 39 mii | 53 mii | 212 mii | 85 mii | 92 mii | 301 mii | 40 mii | 1,5 mil | 127 mii |
| casa și conturi la bănci | 389 mii | 656 mii | 853 mii | 928 mii | 388 mii | 564 mii | 757 mii | 399 mii | 1 mil | 50 mii |
| Datorii | 286 mii | 207 mii | 122 mii | 28 mii | 434 mii | 431 mii | 2,1 mil | 1,7 mil | 1,9 mil | 1,8 mil |
| Capitaluri proprii | 275 mii | 593 mii | 864 mii | 1,2 mil | 1,5 mil | 1,6 mil | 278 mii | 289 mii | 2,1 mil | 2,7 mil |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Ilfov
- INFINITE SPECTRUM S.R.L. · Voluntari37 mii lei · 0 ang.
- BAZARIN TRANSPORT S.R.L. · Buftea35 mii lei · 0 ang.
- HERA FILM S.R.L. · Buftea35 mii lei · 0 ang.
- BACKSTAGE SOUND ARTS S.R.L. · Măgurele35 mii lei · 0 ang.
- NOW PRODUCTION S.R.L. · Bragadiru34 mii lei · 0 ang.
- SENTIENT FILMS S.R.L. · Cornetu34 mii lei · 0 ang.
- IMPACTCCP SRL · Buftea31 mii lei · 0 ang.
- HOME FILM 1972 S.R.L. · Buftea31 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 06.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5911 – Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare
- 5610 Restaurante
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
- 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7312 Servicii de reprezentare media
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
- 8730 Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
Întrebări frecvente despre STAR SHOW SRL
Care este CUI-ul firmei STAR SHOW SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei STAR SHOW SRL este 32281699, iar codul de TVA este RO32281699. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J23/2924/2013, iar codul EUID este ROONRC.J23/2924/2013.
Unde are sediul STAR SHOW SRL?
Sediul social al firmei STAR SHOW SRL este în 23 AUGUST, Oraș Otopeni, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are STAR SHOW SRL?
Activitatea principală a firmei STAR SHOW SRL este „Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune”, cod CAEN 5911. În Registrul Comerțului are autorizate în total 12 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată STAR SHOW SRL?
STAR SHOW SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 septembrie 2013, deci are 13 ani de activitate.
Cum pot contacta firma STAR SHOW SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0742 *** 059). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are STAR SHOW SRL?
În 2025, STAR SHOW SRL a raportat o cifră de afaceri de 34 mii lei și un profit net de 674 mii lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este STAR SHOW SRL plătitoare de TVA?
Da. STAR SHOW SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 20 noiembrie 2013 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 29 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/32281699API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.