Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

STANDARDE NAVAS S.R.L.

CUI 52589937J2025074004008

22 DECEMBRIE 1989, Municipiul Zalău, Sălaj

În 2025: cifra de afaceri 8.931 lei, profit net 3.973 lei.

Despre STANDARDE NAVAS S.R.L.

STANDARDE NAVAS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 septembrie 2025 cu numărul J2025074004008 și codul unic de înregistrare (CUI) 52589937, cu sediul în Zalău, județul Sălaj. Activitatea principală este „Activități de secretariat și servicii suport” (cod CAEN 8210). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.931 lei, un profit net de 3.973 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52589937
Nr. Registrul Comerțului
J2025074004008
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
29 septembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025074004008
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
8.931 lei
Profit net
3.973 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
4.473 lei
Datorii
1.469 lei
Active totale
5.942 lei
Marjă netă
44,5%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 25% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă8.931
Venituri totale8.931
Cheltuieli totale3.935
Profit / pierdere brută4.996
Profit / pierdere netă3.973
Active imobilizate131
Active circulante5.811
creanțe2.000
casa și conturi la bănci3.811
Datorii1.469
Capitaluri proprii4.473
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Sălaj

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 29.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8210 – Activități de secretariat și servicii suport

  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport

Întrebări frecvente despre STANDARDE NAVAS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei STANDARDE NAVAS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei STANDARDE NAVAS S.R.L. este 52589937. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025074004008, iar codul EUID este ROONRC.J2025074004008.

Unde are sediul STANDARDE NAVAS S.R.L.?

Sediul social al firmei STANDARDE NAVAS S.R.L. este în 22 DECEMBRIE 1989, Municipiul Zalău, Sălaj, județul Sălaj, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are STANDARDE NAVAS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei STANDARDE NAVAS S.R.L. este „Activități de secretariat și servicii suport”, cod CAEN 8210.

Când a fost înființată STANDARDE NAVAS S.R.L.?

STANDARDE NAVAS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 septembrie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma STANDARDE NAVAS S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0727 *** 315). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are STANDARDE NAVAS S.R.L.?

În 2025, STANDARDE NAVAS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.931 lei și un profit net de 3.973 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este STANDARDE NAVAS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, STANDARDE NAVAS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 octombrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/52589937

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează