STAMP MULTI COLOR SRL
B-dul INDEPENDENȚEI, sc. C, ap. 90, Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud
În 2025: cifra de afaceri 216 mii lei, pierdere netă 18 mii lei, 2 angajați.
Despre STAMP MULTI COLOR SRL
STAMP MULTI COLOR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 iulie 2011 cu numărul J2011000469063 și codul unic de înregistrare (CUI) 28918638, cu sediul în Bistrița, județul Bistrița-Năsăud. Activitatea principală este „Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.” (cod CAEN 3299). Firma are 15 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 216 mii lei (-3% față de 2024), o pierdere netă de 18 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 229 mii lei la 216 mii lei).
Date de identificare
- CUI
- 28918638
- Nr. Registrul Comerțului
- J2011000469063
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 26 iulie 2011
- EUID
- ROONRC.J2011000469063
- Cod poștal
- 420184
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 216 mii lei
- Pierdere netă
- 18 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- -18 mii lei
- Datorii
- 138 mii lei
- Active totale
- 120 mii lei
- Marjă netă
- -8,2%
- Cifră / angajat
- 108 mii lei
-3% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în 2025; datorii mai mari decât activele (115%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 180 mii | 223 mii | 208 mii | 194 mii | 191 mii | 229 mii | 220 mii | 265 mii | 223 mii | 216 mii |
| Venituri totale | 180 mii | 223 mii | 208 mii | 194 mii | 197 mii | 229 mii | 220 mii | 265 mii | 223 mii | 216 mii |
| Cheltuieli totale | 136 mii | 180 mii | 151 mii | 144 mii | 142 mii | 183 mii | 189 mii | 208 mii | 221 mii | 232 mii |
| Profit / pierdere brută | 44 mii | 44 mii | 56 mii | 50 mii | 55 mii | 47 mii | 31 mii | 57 mii | 2.355 | -16 mii |
| Profit / pierdere netă | 42 mii | 42 mii | 54 mii | 48 mii | 53 mii | 44 mii | 29 mii | 55 mii | 125 | -18 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 44 mii | 34 mii | 24 mii | 47 mii | 43 mii | 43 mii | 34 mii | 25 mii | 90 mii | 76 mii |
| Active circulante | 73 mii | 28 mii | 45 mii | 47 mii | 76 mii | 122 mii | 102 mii | 139 mii | 92 mii | 45 mii |
| din care stocuri | 29 mii | 24 mii | 28 mii | 29 mii | 22 mii | 21 mii | 28 mii | 23 mii | 19 mii | 21 mii |
| creanțe | 4.583 | 2.053 | 8.072 | 4.206 | 8.662 | 4.990 | 2.384 | 66 mii | 287 | 458 |
| casa și conturi la bănci | 39 mii | 2.273 | 9.395 | 14 mii | 45 mii | 96 mii | 71 mii | 50 mii | 72 mii | 23 mii |
| Datorii | 74 mii | 20 mii | 15 mii | 40 mii | 12 mii | 14 mii | 11 mii | 19 mii | 37 mii | 138 mii |
| Capitaluri proprii | 42 mii | 42 mii | 55 mii | 53 mii | 106 mii | 151 mii | 125 mii | 145 mii | 145 mii | -18 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 4 din 15 în județul Bistrița-Năsăud și locul 368 din 1.246 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 3299 – Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a..
Firme similare din județul Bistrița-Năsăud
- ANCOR TEXTIL SRL · Lechința322 mii lei · 1 ang.
- CORA WORKSHOP S.R.L. · Bistrița286 mii lei · 2 ang.
- NOVA VERDE SRL · Maieru204 mii lei · 2 ang.
- IMPRINTO BISTRITA S.R.L. · Bistrița170 mii lei · 1 ang.
- POPSY BECLEAN S.R.L. · Beclean162 mii lei · 1 ang.
- MICRE OMNI CENTER S.R.L. · Bistrița158 mii lei · 2 ang.
- CREATIV RUS INVEST S.R.L. · Dumitra155 mii lei · 1 ang.
- COPER ILO S.R.L. · Năsăud69 mii lei · 2 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 3299 – Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 7420 Activități fotografice
Întrebări frecvente despre STAMP MULTI COLOR SRL
Care este CUI-ul firmei STAMP MULTI COLOR SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei STAMP MULTI COLOR SRL este 28918638. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2011000469063, iar codul EUID este ROONRC.J2011000469063.
Unde are sediul STAMP MULTI COLOR SRL?
Sediul social al firmei STAMP MULTI COLOR SRL este în B-dul INDEPENDENȚEI, sc. C, ap. 90, Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud, județul Bistrița-Năsăud, cod poștal 420184, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are STAMP MULTI COLOR SRL?
Activitatea principală a firmei STAMP MULTI COLOR SRL este „Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.”, cod CAEN 3299. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată STAMP MULTI COLOR SRL?
STAMP MULTI COLOR SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 iulie 2011, deci are 15 ani de activitate.
Cum pot contacta firma STAMP MULTI COLOR SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru STAMP MULTI COLOR SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Bistrița sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are STAMP MULTI COLOR SRL?
În 2025, STAMP MULTI COLOR SRL a raportat o cifră de afaceri de 216 mii lei și o pierdere netă de 18 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.