STAFF BUILDING MANAGEMENT SRL
ȘESUL DE SUS, ap. 6, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 100 mii lei, profit net 3.667 lei, 1 angajați.
Despre STAFF BUILDING MANAGEMENT SRL
STAFF BUILDING MANAGEMENT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 aprilie 2013 cu numărul J2013001386121 și codul unic de înregistrare (CUI) 31578080, cu sediul în Florești, județul Cluj. Activitatea principală este „Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract” (cod CAEN 6832). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 100 mii lei (+2% față de 2024), un profit net de 3.667 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 114 mii lei la 100 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 31578080
- Nr. Registrul Comerțului
- J2013001386121
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 26 aprilie 2013
- EUID
- ROONRC.J2013001386121
- Cod poștal
- 407280
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 12.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 100 mii lei
- Profit net
- 3.667 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 26 mii lei
- Datorii
- 12 mii lei
- Active totale
- 38 mii lei
- Marjă netă
- 3,7%
- Cifră / angajat
- 100 mii lei
+2% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 32% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 135 mii | 215 mii | 47 mii | 77 mii | 100 mii | 114 mii | 59 mii | 66 mii | 97 mii | 100 mii |
| Venituri totale | 142 mii | 215 mii | 47 mii | 76 mii | 100 mii | 114 mii | 59 mii | 67 mii | 97 mii | 100 mii |
| Cheltuieli totale | 147 mii | 163 mii | 76 mii | 68 mii | 55 mii | 40 mii | 51 mii | 32 mii | 63 mii | 94 mii |
| Profit / pierdere brută | -5.160 | 53 mii | -30 mii | 8.484 | 44 mii | 75 mii | 8.505 | 35 mii | 35 mii | 5.278 |
| Profit / pierdere netă | -6.514 | 50 mii | -31 mii | 7.519 | 42 mii | 72 mii | 7.825 | 29 mii | 28 mii | 3.667 |
| Număr mediu de angajați | 5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 59 mii | 44 mii | 26 mii | 13 mii | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — |
| Active circulante | 63 mii | 90 mii | 66 mii | 85 mii | 124 mii | 171 mii | 26 mii | 47 mii | 55 mii | 37 mii |
| din care stocuri | 4.109 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — |
| creanțe | 35 mii | 14 mii | 15 mii | 33 mii | 30 mii | 23 mii | 9.919 | 15 mii | 14 mii | 13 mii |
| casa și conturi la bănci | 24 mii | 76 mii | 51 mii | 52 mii | 94 mii | 149 mii | 16 mii | 32 mii | 41 mii | 23 mii |
| Cheltuieli în avans | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 1.264 | 1.230 |
| Datorii | 88 mii | 48 mii | 37 mii | 36 mii | 22 mii | 2.984 | 12 mii | 4.359 | 12 mii | 12 mii |
| Capitaluri proprii | 35 mii | 85 mii | 54 mii | 62 mii | 102 mii | 168 mii | 14 mii | 43 mii | 44 mii | 26 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 175 din 248 în județul Cluj și locul 2.214 din 3.109 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6832 – Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract.
Firme similare din județul Cluj
- AMBIENT SERVICII ADMIN S.R.L. · Cluj-Napoca107 mii lei · 1 ang.
- VEST COR IMOB S.R.L. · Cluj-Napoca105 mii lei · 1 ang.
- ASBLOC SERV S.R.L. · Florești104 mii lei · 1 ang.
- GBZ IMOBILIARE S.R.L. · Cluj-Napoca104 mii lei · 1 ang.
- VSF GLOBAL CONS SRL · Cluj-Napoca102 mii lei · 1 ang.
- ADMYN COMPLEX TOTAL S.R.L. · Bonțida99 mii lei · 1 ang.
- VILE DE TOP S.R.L. · Cluj-Napoca93 mii lei · 1 ang.
- BRILLIANT ADMIN RESIDENTIAL S.R.L. · Baciu92 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6832 – Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8122 Activități specializate de curățenie
- 8123 Alte activități de curățenie
- 8130 Activități de întreținere peisagistică
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport
Întrebări frecvente despre STAFF BUILDING MANAGEMENT SRL
Care este CUI-ul firmei STAFF BUILDING MANAGEMENT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei STAFF BUILDING MANAGEMENT SRL este 31578080. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2013001386121, iar codul EUID este ROONRC.J2013001386121.
Unde are sediul STAFF BUILDING MANAGEMENT SRL?
Sediul social al firmei STAFF BUILDING MANAGEMENT SRL este în ȘESUL DE SUS, ap. 6, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj, județul Cluj, cod poștal 407280, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are STAFF BUILDING MANAGEMENT SRL?
Activitatea principală a firmei STAFF BUILDING MANAGEMENT SRL este „Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract”, cod CAEN 6832. În Registrul Comerțului are autorizate în total 10 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată STAFF BUILDING MANAGEMENT SRL?
STAFF BUILDING MANAGEMENT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 aprilie 2013, deci are 13 ani de activitate.
Cum pot contacta firma STAFF BUILDING MANAGEMENT SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0746 *** 271). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are STAFF BUILDING MANAGEMENT SRL?
În 2025, STAFF BUILDING MANAGEMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 100 mii lei și un profit net de 3.667 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este STAFF BUILDING MANAGEMENT SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, STAFF BUILDING MANAGEMENT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 12 octombrie 2026.