SSF-RO SRL
BISERICII, et. 3, Municipiul Timișoara, Timiș
În 2025: cifra de afaceri 9,3 mil lei, profit net 1,2 mil lei, 21 angajați.
Despre SSF-RO SRL
SSF-RO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 noiembrie 2006 cu numărul J35/3709/2006 și codul unic de înregistrare (CUI) 19223364, cu sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9,3 mil lei (+4% față de 2024), un profit net de 1,2 mil lei și 21 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 6,6 mil lei la 9,3 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 24 noiembrie 2006.
Date de identificare
- CUI
- 19223364
- Nr. Registrul Comerțului
- J35/3709/2006
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 22 noiembrie 2006
- EUID
- ROONRC.J35/3709/2006
- Cod poștal
- 300233
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 24.11.2006
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 9,3 mil lei
- Profit net
- 1,2 mil lei
- Angajați (medie)
- 21
- Capitaluri proprii
- 15,1 mil lei
- Datorii
- 1,4 mil lei
- Active totale
- 16,6 mil lei
- Marjă netă
- 12,7%
- Cifră / angajat
- 441 mii lei
+4% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 9% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2,7 mil | 2,2 mil | 2,3 mil | 2,8 mil | 4,8 mil | 6,6 mil | 7,2 mil | 9,3 mil | 8,9 mil | 9,3 mil |
| Venituri totale | 2,7 mil | 2,2 mil | 2,3 mil | 2,8 mil | 4,8 mil | 6,6 mil | 7,2 mil | 9,3 mil | 9 mil | 12,5 mil |
| Cheltuieli totale | 1,5 mil | 1,9 mil | 2,3 mil | 2,7 mil | 4 mil | 4,3 mil | 4 mil | 4,6 mil | 6,4 mil | 11 mil |
| Profit / pierdere brută | 1,2 mil | 279 mii | 41 mii | 117 mii | 851 mii | 2,3 mil | 3,3 mil | 4,7 mil | 2,6 mil | 1,5 mil |
| Profit / pierdere netă | 1,1 mil | 240 mii | 18 mii | 89 mii | 803 mii | 2,1 mil | 2,8 mil | 4,1 mil | 2,1 mil | 1,2 mil |
| Număr mediu de angajați | 16 | 16 | 18 | 21 | 21 | 24 | 20 | 20 | 21 | 21 |
| Active imobilizate | 38 mii | 104 mii | 122 mii | 381 mii | 1,2 mil | 1,9 mil | 2,5 mil | 3,8 mil | 4,3 mil | 5,4 mil |
| Active circulante | 3 mil | 3,6 mil | 3,5 mil | 3,5 mil | 4,1 mil | 5 mil | 8,2 mil | 10,4 mil | 11,2 mil | 11,1 mil |
| din care stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2 mil |
| creanțe | 2,1 mil | 3 mil | 2,9 mil | 1,7 mil | 2,2 mil | 4,4 mil | 7,5 mil | 5,8 mil | 2,4 mil | 2,4 mil |
| casa și conturi la bănci | 833 mii | 519 mii | 601 mii | 1,8 mil | 1,8 mil | 533 mii | 702 mii | 4,6 mil | 8,8 mil | 6,8 mil |
| Cheltuieli în avans | 1.068 | 464 | 16 mii | 18 mii | 18 mii | 16 mii | 4.918 | 16 mii | 8.664 | 24 mii |
| Datorii | 1,3 mil | 1,7 mil | 1,7 mil | 1,8 mil | 2,4 mil | 2 mil | 3 mil | 2,4 mil | 1,6 mil | 1,4 mil |
| Capitaluri proprii | 1,7 mil | 2 mil | 2 mil | 2,1 mil | 2,9 mil | 4,9 mil | 7,8 mil | 11,8 mil | 13,9 mil | 15,1 mil |
| din care capital subscris vărsat | 3.500 | 3.500 | 3.500 | 3.500 | 3.500 | 3.500 | 3.500 | 3.500 | 3.500 | 3.500 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 13 din 883 în județul Timiș și locul 331 din 16.139 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.
Firme similare din județul Timiș
- MAERZ OFENBAU SRL · Timișoara11,2 mil lei · 31 ang.
- I.S. TECH SRL · Timișoara9,6 mil lei · 3 ang.
- BITEA ANTREPRIZA SRL · Timișoara9,4 mil lei · 10 ang.
- BELCONS CIVIL ENGINEERING S.R.L. · Timișoara8,8 mil lei · 3 ang.
- GEOSOND SRL · Dumbrăvița7,5 mil lei · 11 ang.
- SUBCONTROL SRL · Timișoara7,4 mil lei · 18 ang.
- PRODAO-ING SRL · Timișoara7,2 mil lei · 3 ang.
- LINEO PRODUCT DEVELOPMENT S.R.L. · Timișoara6,9 mil lei · 10 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Întrebări frecvente despre SSF-RO SRL
Care este CUI-ul firmei SSF-RO SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SSF-RO SRL este 19223364, iar codul de TVA este RO19223364. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J35/3709/2006, iar codul EUID este ROONRC.J35/3709/2006.
Unde are sediul SSF-RO SRL?
Sediul social al firmei SSF-RO SRL este în BISERICII, et. 3, Municipiul Timișoara, Timiș, județul Timiș, cod poștal 300233, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are SSF-RO SRL?
Activitatea principală a firmei SSF-RO SRL este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată SSF-RO SRL?
SSF-RO SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 noiembrie 2006, deci are 19 ani de activitate.
Cum pot contacta firma SSF-RO SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0256 *** 021). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are SSF-RO SRL?
În 2025, SSF-RO SRL a raportat o cifră de afaceri de 9,3 mil lei și un profit net de 1,2 mil lei, cu 21 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este SSF-RO SRL plătitoare de TVA?
Da. SSF-RO SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 24 noiembrie 2006. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.