Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA2 ani pe piață

SPRING WAY S.R.L.

CUI 49468110J4/152/2024

OITUZ, bl. 35, sc. A, et. 4, ap. 27, Municipiul Onești, Bacău

În 2025: cifra de afaceri 8.244 lei, profit net 6.951 lei.

Despre SPRING WAY S.R.L.

SPRING WAY S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 ianuarie 2024 cu numărul J4/152/2024 și codul unic de înregistrare (CUI) 49468110, cu sediul în Onești, județul Bacău. Activitatea principală este „Activități fotografice” (cod CAEN 7420). Firma are 2 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.244 lei, un profit net de 6.951 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
49468110
Nr. Registrul Comerțului
J4/152/2024
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
25 ianuarie 2024
EUID
ROONRC.J4/152/2024
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Oneşti

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
8.244 lei
Profit net
6.951 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
6.951 lei
Datorii
1.293 lei
Active totale
8.244 lei
Marjă netă
84,3%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 16% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă8.244
Venituri totale8.244
Profit / pierdere brută8.244
Profit / pierdere netă6.951
Active circulante8.244
creanțe8.244
Datorii1.293
Capitaluri proprii6.951

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 79 din 93 în județul Bacău și locul 3.326 din 3.939 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7420 – Activități fotografice.

Firme similare din județul Bacău

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7420 – Activități fotografice

  • 7420 Activități fotografice

Întrebări frecvente despre SPRING WAY S.R.L.

Care este CUI-ul firmei SPRING WAY S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SPRING WAY S.R.L. este 49468110. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J4/152/2024, iar codul EUID este ROONRC.J4/152/2024.

Unde are sediul SPRING WAY S.R.L.?

Sediul social al firmei SPRING WAY S.R.L. este în OITUZ, bl. 35, sc. A, et. 4, ap. 27, Municipiul Onești, Bacău, județul Bacău, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are SPRING WAY S.R.L.?

Activitatea principală a firmei SPRING WAY S.R.L. este „Activități fotografice”, cod CAEN 7420.

Când a fost înființată SPRING WAY S.R.L.?

SPRING WAY S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 ianuarie 2024, deci are 2 ani de activitate.

Cum pot contacta firma SPRING WAY S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0736 *** 840). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are SPRING WAY S.R.L.?

În 2025, SPRING WAY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.244 lei și un profit net de 6.951 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este SPRING WAY S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, SPRING WAY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/49468110

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează