SPD RELOCATIONS SRL
SERG. GHEORGHE DINCĂ, Oraș Voluntari, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri — lei, profit net 28 mii lei.
Despre SPD RELOCATIONS SRL
SPD RELOCATIONS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 octombrie 2017 cu numărul J2017005389234 și codul unic de înregistrare (CUI) 38404910, cu sediul în Voluntari, județul Ilfov. Activitatea principală este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941). Firma are 8 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei (-100% față de 2024), un profit net de 28 mii lei. Între 2020 și 2024, cifra de afaceri a scăzut (de la 44 mii lei la 8.100 lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 38404910
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017005389234
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 26 octombrie 2017
- EUID
- ROONRC.J2017005389234
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 18.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- — lei
- Profit net
- 28 mii lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- -704 lei
- Datorii
- 1.668 lei
- Active totale
- 964 lei
-100% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (173%); cifra de afaceri a scăzut cu 100% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 59 mii | 240 mii | 44 mii | 33 mii | 59 mii | 37 mii | 8.100 | — |
| Venituri totale | 59 mii | 240 mii | 44 mii | 33 mii | 61 mii | 38 mii | 8.108 | 52 mii |
| Cheltuieli totale | 40 mii | 151 mii | 7.127 | 29 mii | 49 mii | 45 mii | 41 mii | 22 mii |
| Profit / pierdere brută | 19 mii | 89 mii | 37 mii | 3.815 | 12 mii | -6.814 | -33 mii | 29 mii |
| Profit / pierdere netă | 19 mii | 86 mii | 35 mii | 2.848 | 11 mii | -7.442 | -33 mii | 28 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
| Active imobilizate | — | — | — | 80 mii | 57 mii | 37 mii | 13 mii | 656 |
| Active circulante | 26 mii | 121 mii | 149 mii | 117 mii | 1.241 | 17 mii | 4.122 | 308 |
| creanțe | 16 mii | 119 mii | 143 mii | 117 mii | — | 5.300 | — | — |
| casa și conturi la bănci | 9.569 | 2.181 | 6.217 | 177 | 1.241 | 11 mii | 4.122 | 308 |
| Datorii | 6.345 | 10 mii | 2.377 | 48 mii | 46 mii | 49 mii | 46 mii | 1.668 |
| Venituri în avans | — | 5.000 | 5.000 | 5.000 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 20 mii | 106 mii | 141 mii | 144 mii | 12 mii | 4.617 | -28 mii | -704 |
| din care capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Ilfov
- PACK AND SEND S.R.L. · Dumbrăveni (com. Balotești)0 lei · 1 ang.
- GLOBAL AGENTS & CONSULTING S.R.L. · Voluntari0 lei · 0 ang.
- CRISMAR SPEED TRANS SRL · Chiajna0 lei · 0 ang.
- TGR TRANS INVEST S.R.L. · Pantelimon0 lei · 0 ang.
- DENIS TRANS COM SRL · Voluntari0 lei · 0 ang.
- ADRIANO SPEED LOGISTIC S.R.L. · Moara Domnească (com. Găneasa)0 lei · 0 ang.
- EUFRECO S.R.L. · Chiajna0 lei · 1 ang.
- REMUS TRANS LOGISTIC S.R.L. · Grădiștea0 lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 18.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
- 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 4942 Servicii de mutare
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi
- 5226 Alte activități anexe transporturilor
- 5320 Alte activități poștale și de curier
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
- 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor
- 9621 Activități de coafură și frizerie
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Întrebări frecvente despre SPD RELOCATIONS SRL
Care este CUI-ul firmei SPD RELOCATIONS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SPD RELOCATIONS SRL este 38404910. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2017005389234, iar codul EUID este ROONRC.J2017005389234.
Unde are sediul SPD RELOCATIONS SRL?
Sediul social al firmei SPD RELOCATIONS SRL este în SERG. GHEORGHE DINCĂ, Oraș Voluntari, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are SPD RELOCATIONS SRL?
Activitatea principală a firmei SPD RELOCATIONS SRL este „Transporturi rutiere de mărfuri”, cod CAEN 4941. În Registrul Comerțului are autorizate în total 16 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată SPD RELOCATIONS SRL?
SPD RELOCATIONS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 octombrie 2017, deci are 8 ani de activitate.
Cum pot contacta firma SPD RELOCATIONS SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru SPD RELOCATIONS SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Voluntari sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are SPD RELOCATIONS SRL?
În 2025, SPD RELOCATIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 28 mii lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este SPD RELOCATIONS SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, SPD RELOCATIONS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 18 octombrie 2026.