SNOWMOBILE SRL
FELDIOAREI, Municipiul Brașov, Brașov
În 2025: cifra de afaceri 190 mii lei, profit net 253 mii lei, 1 angajați.
Despre SNOWMOBILE SRL
SNOWMOBILE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 septembrie 2017 cu numărul J8/2512/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 38171954, cu sediul în Brașov, județul Brașov. Activitatea principală este „Alte activități recreative și distractive n.c.a.” (cod CAEN 9329). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 190 mii lei (+162% față de 2024), un profit net de 253 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 41 mii lei la 190 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 mai 2025.
Date de identificare
- CUI
- 38171954
- Nr. Registrul Comerțului
- J8/2512/2017
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 04 septembrie 2017
- EUID
- ROONRC.J8/2512/2017
- Cod poștal
- 500483
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.05.2025
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 190 mii lei
- Profit net
- 253 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 600 mii lei
- Datorii
- 29 mii lei
- Active totale
- 630 mii lei
- Marjă netă
- 132,9%
- Cifră / angajat
- 190 mii lei
+162% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 5% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 107 mii | 116 mii | 214 mii | 97 mii | 41 mii | 267 mii | 118 mii | 73 mii | 190 mii |
| Venituri totale | 107 mii | 116 mii | 214 mii | 97 mii | 41 mii | 267 mii | 118 mii | 73 mii | 414 mii |
| Cheltuieli totale | 14 mii | 47 mii | 70 mii | 49 mii | 189 mii | 123 mii | 105 mii | 61 mii | 158 mii |
| Profit / pierdere brută | 94 mii | 69 mii | 144 mii | 48 mii | -148 mii | 144 mii | 13 mii | 12 mii | 257 mii |
| Profit / pierdere netă | 92 mii | 67 mii | 141 mii | 47 mii | -149 mii | 136 mii | 11 mii | 11 mii | 253 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 33 mii | 21 mii | 9.722 | — | — | 12 mii | 0 | 0 | 351 mii |
| Active circulante | 62 mii | 147 mii | 312 mii | 358 mii | 350 mii | 467 mii | 501 mii | 371 mii | 279 mii |
| creanțe | 13 mii | 48 mii | 203 mii | 270 mii | 282 mii | 305 mii | 335 mii | 355 mii | 278 mii |
| casa și conturi la bănci | 49 mii | 98 mii | 109 mii | 88 mii | 68 mii | 162 mii | 165 mii | 16 mii | 502 |
| Datorii | 2.811 | 8.675 | 21 mii | 10 mii | 160 mii | 153 mii | 164 mii | 23 mii | 29 mii |
| Capitaluri proprii | 92 mii | 159 mii | 301 mii | 348 mii | 190 mii | 325 mii | 337 mii | 348 mii | 600 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 76 din 237 în județul Brașov și locul 1.704 din 4.657 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9329 – Alte activități recreative și distractive n.c.a..
Firme similare din județul Brașov
- SALT IN GOL S.R.L. · Râșnov198 mii lei · 0 ang.
- WOLF PARK ADVENTURE SRL · Moieciu De Jos (com. Moieciu)198 mii lei · 1 ang.
- SOLID MUA MUA S.R.L. · Brașov196 mii lei · 0 ang.
- VAMA ANIRAL S.R.L. · Vama Buzăului195 mii lei · 0 ang.
- KRON EVENT & DECORATION SRL · Brașov192 mii lei · 1 ang.
- ROBIKEMANIA S.R.L. · Săcele187 mii lei · 0 ang.
- M.F.C. KRON EVENTS SRL · Sânpetru183 mii lei · 3 ang.
- RAITVALA MEDIA S.R.L. · Brașov181 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9329 – Alte activități recreative și distractive n.c.a.
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
- 9319 Alte activități sportive
- 9321 Bâlciuri și parcuri de distracții
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Întrebări frecvente despre SNOWMOBILE SRL
Care este CUI-ul firmei SNOWMOBILE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SNOWMOBILE SRL este 38171954, iar codul de TVA este RO38171954. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J8/2512/2017, iar codul EUID este ROONRC.J8/2512/2017.
Unde are sediul SNOWMOBILE SRL?
Sediul social al firmei SNOWMOBILE SRL este în FELDIOAREI, Municipiul Brașov, Brașov, județul Brașov, cod poștal 500483, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are SNOWMOBILE SRL?
Activitatea principală a firmei SNOWMOBILE SRL este „Alte activități recreative și distractive n.c.a.”, cod CAEN 9329. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată SNOWMOBILE SRL?
SNOWMOBILE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 septembrie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma SNOWMOBILE SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru SNOWMOBILE SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Brașov sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are SNOWMOBILE SRL?
În 2025, SNOWMOBILE SRL a raportat o cifră de afaceri de 190 mii lei și un profit net de 253 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este SNOWMOBILE SRL plătitoare de TVA?
Da. SNOWMOBILE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 mai 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.