Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA2 ani pe piață

SIMPLE MARK S.R.L.

CUI 50235674J40/11891/2024

AMINTIRII, București Sectorul 1, București

În 2024: cifra de afaceri 9.092 lei, profit net 6.431 lei.

Despre SIMPLE MARK S.R.L.

SIMPLE MARK S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 iunie 2024 cu numărul J40/11891/2024 și codul unic de înregistrare (CUI) 50235674, cu sediul în București Sector 1, municipiul București. Activitatea principală este „Activități ale agențiilor de publicitate” (cod CAEN 7311). Firma are 2 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9.092 lei, un profit net de 6.431 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
50235674
Nr. Registrul Comerțului
J40/11891/2024
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
14 iunie 2024
EUID
ROONRC.J40/11891/2024
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
9.092 lei
Profit net
6.431 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
6.831 lei
Datorii
2.856 lei
Active totale
9.687 lei
Marjă netă
70,7%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2024, datorii de 29% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2024
Cifra de afaceri netă9.092
Venituri totale9.092
Cheltuieli totale1.465
Profit / pierdere brută7.627
Profit / pierdere netă6.431
Active circulante9.687
din care stocuri30
creanțe9.492
casa și conturi la bănci165
Datorii2.856
Capitaluri proprii6.831
din care capital subscris vărsat400

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 4.524 din 4.715 în județul București și locul 11.841 din 12.562 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate.

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate

  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
  • 7410 Activități de design specializat
  • 9003 Activități de creație artistică

Întrebări frecvente despre SIMPLE MARK S.R.L.

Care este CUI-ul firmei SIMPLE MARK S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SIMPLE MARK S.R.L. este 50235674. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J40/11891/2024, iar codul EUID este ROONRC.J40/11891/2024.

Unde are sediul SIMPLE MARK S.R.L.?

Sediul social al firmei SIMPLE MARK S.R.L. este în AMINTIRII, București Sectorul 1, București, București Sector 1, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are SIMPLE MARK S.R.L.?

Activitatea principală a firmei SIMPLE MARK S.R.L. este „Activități ale agențiilor de publicitate”, cod CAEN 7311. În Registrul Comerțului are autorizate în total 15 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată SIMPLE MARK S.R.L.?

SIMPLE MARK S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 iunie 2024, deci are 2 ani de activitate.

Cum pot contacta firma SIMPLE MARK S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru SIMPLE MARK S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 1 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are SIMPLE MARK S.R.L.?

În 2024, SIMPLE MARK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.092 lei și un profit net de 6.431 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este SIMPLE MARK S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, SIMPLE MARK S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează