Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

SICULUS 2025 S.R.L.

CUI 51371445J2025014610005

COJOCARILOR, Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita

În 2025: cifra de afaceri 7.448 lei, profit net 1.642 lei.

Despre SICULUS 2025 S.R.L.

SICULUS 2025 S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 februarie 2025 cu numărul J2025014610005 și codul unic de înregistrare (CUI) 51371445, cu sediul în Odorheiu Secuiesc, județul Harghita. Activitatea principală este „Alte servicii de cazare” (cod CAEN 5590). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.448 lei, un profit net de 1.642 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51371445
Nr. Registrul Comerțului
J2025014610005
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
28 februarie 2025
EUID
ROONRC.J2025014610005
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
7.448 lei
Profit net
1.642 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.742 lei
Datorii
2.287 lei
Active totale
4.029 lei
Marjă netă
22%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 57% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă7.448
Venituri totale7.448
Cheltuieli totale5.226
Profit / pierdere brută2.222
Profit / pierdere netă1.642
Active circulante4.029
din care stocuri443
creanțe151
casa și conturi la bănci3.435
Datorii2.287
Capitaluri proprii1.742
din care capital subscris vărsat100

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 75 din 78 în județul Harghita și locul 1.596 din 1.657 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5590 – Alte servicii de cazare.

Firme similare din județul Harghita

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 5590 – Alte servicii de cazare

  • 5590 Alte servicii de cazare
  • 5611 Restaurante

Întrebări frecvente despre SICULUS 2025 S.R.L.

Care este CUI-ul firmei SICULUS 2025 S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SICULUS 2025 S.R.L. este 51371445. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025014610005, iar codul EUID este ROONRC.J2025014610005.

Unde are sediul SICULUS 2025 S.R.L.?

Sediul social al firmei SICULUS 2025 S.R.L. este în COJOCARILOR, Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita, județul Harghita, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are SICULUS 2025 S.R.L.?

Activitatea principală a firmei SICULUS 2025 S.R.L. este „Alte servicii de cazare”, cod CAEN 5590. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată SICULUS 2025 S.R.L.?

SICULUS 2025 S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 februarie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma SICULUS 2025 S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0742 *** 730). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are SICULUS 2025 S.R.L.?

În 2025, SICULUS 2025 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.448 lei și un profit net de 1.642 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este SICULUS 2025 S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, SICULUS 2025 S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează