SHEKINAH CONSTRUCT SRL
Lucian Blaga, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
În 2025: cifra de afaceri 459 mii lei, profit net 676 lei, 5 angajați.
Despre SHEKINAH CONSTRUCT SRL
SHEKINAH CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 martie 2017 cu numărul J2017000219309 și codul unic de înregistrare (CUI) 37223826, cu sediul în Satu Mare, județul Satu Mare. Activitatea principală este „Repararea și întreținerea autovehiculelor” (cod CAEN 9531). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 459 mii lei (+15% față de 2024), un profit net de 676 lei și 5 angajați (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 164 mii lei la 459 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 23 aprilie 2020.
Date de identificare
- CUI
- 37223826
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017000219309
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 16 martie 2017
- EUID
- ROONRC.J2017000219309
- Cod poștal
- 440247
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 06.10.2026
din 23.04.2020
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 459 mii lei
- Profit net
- 676 lei
- Angajați (medie)
- 5
- Capitaluri proprii
- 131 mii lei
- Datorii
- 35 mii lei
- Active totale
- 222 mii lei
- Marjă netă
- 0,1%
- Cifră / angajat
- 92 mii lei
+15% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 16% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.100 | 60 mii | 164 mii | 483 mii | 335 mii | 399 mii | 459 mii |
| Venituri totale | 29 mii | 35 mii | 164 mii | 483 mii | 424 mii | 536 mii | 521 mii |
| Cheltuieli totale | 24 mii | 16 mii | 220 mii | 458 mii | 400 mii | 456 mii | 512 mii |
| Profit / pierdere brută | 5.010 | 19 mii | -56 mii | 26 mii | 24 mii | 80 mii | 8.730 |
| Profit / pierdere netă | 4.969 | 18 mii | -58 mii | 21 mii | 21 mii | 74 mii | 676 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 3 | 5 | 4 | 4 | 5 |
| Active imobilizate | — | — | 173 mii | 147 mii | 101 mii | 149 mii | 109 mii |
| Active circulante | 28 mii | 21 mii | 115 mii | 50 mii | 106 mii | 212 mii | 113 mii |
| din care stocuri | 25 mii | — | 2.066 | 2.067 | 6.323 | 6.323 | 6.323 |
| creanțe | — | 68 | 8.341 | 34 mii | 100 mii | 202 mii | 93 mii |
| casa și conturi la bănci | 2.906 | 20 mii | 105 mii | 14 mii | -820 | 3.644 | 14 mii |
| Datorii | 25 mii | 0 | 326 mii | 213 mii | 151 mii | 30 mii | 35 mii |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 200 mii | 56 mii |
| Capitaluri proprii | 2.923 | 21 mii | -37 mii | -16 mii | 56 mii | 131 mii | 131 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 52 din 149 în județul Satu Mare și locul 3.388 din 9.971 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor.
Firme similare din județul Satu Mare
- DELEGO DANCAR SRL · Certeze484 mii lei · 4 ang.
- ZSZ AUTO WORKSHOP & PARTS S.R.L. · Lazuri473 mii lei · 1 ang.
- SWED AUTO S.R.L. · Negrești-Oaș460 mii lei · 1 ang.
- EVELIN INVEST S.R.L. · Carei459 mii lei · 2 ang.
- TRIO BOBFLAV S.R.L. · Păulești452 mii lei · 2 ang.
- KING AUTO SERVICE S.R.L. · Satu Mare449 mii lei · 3 ang.
- AUTO PĂCURAR SRL · Tășnad422 mii lei · 3 ang.
- TRUCK FIX LV S.R.L. · Satu Mare416 mii lei · 3 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 06.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
Întrebări frecvente despre SHEKINAH CONSTRUCT SRL
Care este CUI-ul firmei SHEKINAH CONSTRUCT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SHEKINAH CONSTRUCT SRL este 37223826, iar codul de TVA este RO37223826. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2017000219309, iar codul EUID este ROONRC.J2017000219309.
Unde are sediul SHEKINAH CONSTRUCT SRL?
Sediul social al firmei SHEKINAH CONSTRUCT SRL este în Lucian Blaga, Municipiul Satu Mare, Satu Mare, județul Satu Mare, cod poștal 440247, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are SHEKINAH CONSTRUCT SRL?
Activitatea principală a firmei SHEKINAH CONSTRUCT SRL este „Repararea și întreținerea autovehiculelor”, cod CAEN 9531.
Când a fost înființată SHEKINAH CONSTRUCT SRL?
SHEKINAH CONSTRUCT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 martie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma SHEKINAH CONSTRUCT SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru SHEKINAH CONSTRUCT SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Satu Mare sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are SHEKINAH CONSTRUCT SRL?
În 2025, SHEKINAH CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 459 mii lei și un profit net de 676 lei, cu 5 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este SHEKINAH CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
Da. SHEKINAH CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 23 aprilie 2020. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 octombrie 2026.