Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA12 ani pe piață

SEZON 99 SRL

CUI 33219105J2014000525261

TRANSILVANIA, ap. 10, Municipiul Târgu Mureș, Mureș

În 2025: cifra de afaceri 276 mii lei, profit net 113 mii lei, 1 angajați.

Despre SEZON 99 SRL

SEZON 99 SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 mai 2014 cu numărul J2014000525261 și codul unic de înregistrare (CUI) 33219105, cu sediul în Târgu Mureș, județul Mureș. Activitatea principală este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă” (cod CAEN 4933). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 276 mii lei (+9% față de 2024), un profit net de 113 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 203 mii lei la 276 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
33219105
Nr. Registrul Comerțului
J2014000525261
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
29 mai 2014
EUID
ROONRC.J2014000525261
Cod poștal
540490

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
15.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
276 mii lei

+9% față de 2024

Profit net
113 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
113 mii lei
Datorii
54 mii lei
Active totale
167 mii lei
Marjă netă
41%
Cifră / angajat
276 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 32% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
0100 mii200 mii300 mii2016: cifra de afaceri 128.077 lei; profit net 52.842 lei20162017: cifra de afaceri 145.282 lei; profit net 35.130 lei20172018: cifra de afaceri 196.929 lei; profit net 72.955 lei20182019: cifra de afaceri 230.424 lei; profit net 94.411 lei20192020: cifra de afaceri 185.563 lei; profit net 67.212 lei20202021: cifra de afaceri 202.727 lei; profit net 72.611 lei20212022: cifra de afaceri 261.117 lei; profit net 124.751 lei20222023: cifra de afaceri 239.205 lei; profit net 97.177 lei20232024: cifra de afaceri 253.245 lei; profit net 115.111 lei20242025: cifra de afaceri 275.722 lei; profit net 113.159 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă128 mii145 mii197 mii230 mii186 mii203 mii261 mii239 mii253 mii276 mii
Venituri totale128 mii152 mii199 mii230 mii191 mii203 mii261 mii239 mii257 mii276 mii
Cheltuieli totale74 mii115 mii124 mii134 mii123 mii129 mii134 mii140 mii139 mii160 mii
Profit / pierdere brută54 mii37 mii75 mii97 mii68 mii74 mii127 mii99 mii118 mii116 mii
Profit / pierdere netă53 mii35 mii73 mii94 mii67 mii73 mii125 mii97 mii115 mii113 mii
Număr mediu de angajați3232222221
Active imobilizate3.64643 mii30 mii17 mii66 mii46 mii28 mii11 mii—54 mii
Active circulante114 mii2.64985 mii86 mii29 mii52 mii104 mii124 mii122 mii113 mii
creanțe3—20072 mii1.250—93 mii—80 mii85 mii
casa și conturi la bănci114 mii2.64984 mii14 mii27 mii52 mii12 mii64 mii22 mii28 mii
Cheltuieli în avans125—————————
Datorii3.81510 mii6.4598.3644.5604.0987.8095.3226.33854 mii
Capitaluri proprii114 mii35 mii108 mii95 mii90 mii94 mii125 mii130 mii115 mii113 mii
din care capital subscris vărsat200220220220220220220220220220

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 35 din 347 în județul Mureș și locul 988 din 12.920 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă.

Firme similare din județul Mureș

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Întrebări frecvente despre SEZON 99 SRL

Care este CUI-ul firmei SEZON 99 SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SEZON 99 SRL este 33219105. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2014000525261, iar codul EUID este ROONRC.J2014000525261.

Unde are sediul SEZON 99 SRL?

Sediul social al firmei SEZON 99 SRL este în TRANSILVANIA, ap. 10, Municipiul Târgu Mureș, Mureș, județul Mureș, cod poștal 540490, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are SEZON 99 SRL?

Activitatea principală a firmei SEZON 99 SRL este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă”, cod CAEN 4933. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată SEZON 99 SRL?

SEZON 99 SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 mai 2014, deci are 12 ani de activitate.

Cum pot contacta firma SEZON 99 SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru SEZON 99 SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Târgu Mureș sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are SEZON 99 SRL?

În 2025, SEZON 99 SRL a raportat o cifră de afaceri de 276 mii lei și un profit net de 113 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este SEZON 99 SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, SEZON 99 SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.

Explorează