SETLY ROMANIA SRL
ALPINISMULUI, bl. C, sc. S, ap. 3, Municipiul Sibiu, Sibiu
În 2025: cifra de afaceri 8,2 mil lei, profit net 460 mii lei, 44 angajați.
Despre SETLY ROMANIA SRL
SETLY ROMANIA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 februarie 2017 cu numărul J2017000237321 și codul unic de înregistrare (CUI) 34620368, cu sediul în Sibiu, județul Sibiu. Activitatea principală este „Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.” (cod CAEN 8299). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8,2 mil lei (-3% față de 2024), un profit net de 460 mii lei și 44 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 3,5 mil lei la 8,2 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 26 ianuarie 2016.
Date de identificare
- CUI
- 34620368
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017000237321
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 28 februarie 2017
- EUID
- ROONRC.J2017000237321
- Cod poștal
- 550019
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 09.10.2026
din 26.01.2016
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 8,2 mil lei
- Profit net
- 460 mii lei
- Angajați (medie)
- 44
- Capitaluri proprii
- 1,1 mil lei
- Datorii
- 1,7 mil lei
- Active totale
- 3,2 mil lei
- Marjă netă
- 5,6%
- Cifră / angajat
- 187 mii lei
-3% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 54% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 359 mii | 776 mii | 1,3 mil | 2,3 mil | 2,8 mil | 3,5 mil | 5,2 mil | 7,2 mil | 8,5 mil | 8,2 mil |
| Venituri totale | 363 mii | 779 mii | 1,3 mil | 2,3 mil | 2,8 mil | 3,5 mil | 5,2 mil | 7,3 mil | 8,5 mil | 8,3 mil |
| Cheltuieli totale | 286 mii | 715 mii | 1,2 mil | 2,2 mil | 2,6 mil | 3,3 mil | 4,7 mil | 6,9 mil | 8 mil | 7,7 mil |
| Profit / pierdere brută | 78 mii | 64 mii | 114 mii | 167 mii | 197 mii | 284 mii | 542 mii | 350 mii | 496 mii | 531 mii |
| Profit / pierdere netă | 74 mii | 56 mii | 101 mii | 145 mii | 175 mii | 258 mii | 489 mii | 251 mii | 417 mii | 460 mii |
| Număr mediu de angajați | 3 | 7 | 11 | 20 | 25 | 27 | 39 | 45 | 45 | 44 |
| Active imobilizate | 10 mii | 19 mii | 40 mii | 27 mii | 34 mii | 36 mii | 84 mii | 94 mii | 59 mii | 44 mii |
| Active circulante | 20 mii | 87 mii | 172 mii | 371 mii | 559 mii | 838 mii | 1,4 mil | 2 mil | 2,7 mil | 3,1 mil |
| creanțe | 14 mii | 74 mii | 163 mii | 334 mii | 473 mii | 783 mii | 1,2 mil | 1,9 mil | 2,4 mil | 2,8 mil |
| casa și conturi la bănci | 5.456 | 13 mii | 9.068 | 37 mii | 86 mii | 54 mii | 183 mii | 161 mii | 324 mii | 280 mii |
| Cheltuieli în avans | 197 | 502 | 1.020 | 1.209 | — | 245 | 185 | 523 | 724 | 711 |
| Datorii | 11 mii | 31 mii | 37 mii | 78 mii | 98 mii | 120 mii | 253 mii | 1,5 mil | 1,8 mil | 1,7 mil |
| Provizioane | — | — | — | — | — | — | — | 333 mii | 371 mii | 320 mii |
| Capitaluri proprii | 19 mii | 75 mii | 176 mii | 321 mii | 496 mii | 755 mii | 1,2 mil | 252 mii | 669 mii | 1,1 mil |
| din care capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 2 din 127 în județul Sibiu și locul 125 din 6.495 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a..
Firme similare din județul Sibiu
- BOUSIX PEOPLE HERMANNSTADT SRL · Sibiu9 mil lei · 30 ang.
- SEI MAREMI SRL · Mediaș6,9 mil lei · 63 ang.
- MSS NISAN SRL · Mediaș6,8 mil lei · 48 ang.
- NELSAR TRADE S.R.L. · Sibiu5,7 mil lei · 51 ang.
- ROMFIB SOLUTION S.R.L. · Cristian4,7 mil lei · 6 ang.
- EVO ENERGY SRL · Șelimbăr4,1 mil lei · 46 ang.
- KAGO COMPANY SRL · Șelimbăr3,7 mil lei · 29 ang.
- VALERO COMPANY SRL · Sibiu3,3 mil lei · 28 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 12.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Întrebări frecvente despre SETLY ROMANIA SRL
Care este CUI-ul firmei SETLY ROMANIA SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SETLY ROMANIA SRL este 34620368, iar codul de TVA este RO34620368. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2017000237321, iar codul EUID este ROONRC.J2017000237321.
Unde are sediul SETLY ROMANIA SRL?
Sediul social al firmei SETLY ROMANIA SRL este în ALPINISMULUI, bl. C, sc. S, ap. 3, Municipiul Sibiu, Sibiu, județul Sibiu, cod poștal 550019, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are SETLY ROMANIA SRL?
Activitatea principală a firmei SETLY ROMANIA SRL este „Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.”, cod CAEN 8299. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată SETLY ROMANIA SRL?
SETLY ROMANIA SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 februarie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma SETLY ROMANIA SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0729 *** 144). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are SETLY ROMANIA SRL?
În 2025, SETLY ROMANIA SRL a raportat o cifră de afaceri de 8,2 mil lei și un profit net de 460 mii lei, cu 44 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este SETLY ROMANIA SRL plătitoare de TVA?
Da. SETLY ROMANIA SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 26 ianuarie 2016. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.