SET UP CONSTRUCT S.R.L.
TEILOR, et. 3, Municipiul Sibiu, Sibiu
În 2025: cifra de afaceri 36 mii lei, pierdere netă 26 mii lei, 1 angajați.
Despre SET UP CONSTRUCT S.R.L.
SET UP CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 iulie 2020 cu numărul J2020000916329 și codul unic de înregistrare (CUI) 42802336, cu sediul în Sibiu, județul Sibiu. Activitatea principală este „Alte activități recreative și distractive n.c.a.” (cod CAEN 9329). Firma are 6 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 36 mii lei, o pierdere netă de 26 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 223 mii lei la 36 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 42802336
- Nr. Registrul Comerțului
- J2020000916329
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 21 iulie 2020
- EUID
- ROONRC.J2020000916329
- Cod poștal
- 550216
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 07.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 36 mii lei
- Pierdere netă
- 26 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- -50 mii lei
- Datorii
- 131 mii lei
- Active totale
- 80 mii lei
- Marjă netă
- -72,1%
- Cifră / angajat
- 36 mii lei
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (163%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 223 mii | 233 mii | 25 mii | — | 36 mii |
| Venituri totale | 0 | 223 mii | 235 mii | 25 mii | 0 | 36 mii |
| Cheltuieli totale | — | 106 mii | 127 mii | 101 mii | 69 mii | 63 mii |
| Profit / pierdere brută | 0 | 117 mii | 108 mii | -76 mii | -69 mii | -26 mii |
| Profit / pierdere netă | 0 | 114 mii | 106 mii | -76 mii | -69 mii | -26 mii |
| Număr mediu de angajați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 244 | 14 mii | 14 mii | 49 mii | 33 mii | 33 mii |
| Active circulante | 200 | 173 mii | 221 mii | 77 mii | 43 mii | 47 mii |
| din care stocuri | — | 11 mii | 3.555 | 3.554 | 3.554 | 10 mii |
| creanțe | — | 89 mii | 96 mii | 65 mii | 34 mii | 34 mii |
| casa și conturi la bănci | 200 | 73 mii | 121 mii | 8.597 | 5.800 | 3.035 |
| Datorii | 244 | 73 mii | 15 mii | 81 mii | 101 mii | 131 mii |
| Capitaluri proprii | 200 | 114 mii | 220 mii | 44 mii | -24 mii | -50 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 93 din 131 în județul Sibiu și locul 3.339 din 4.657 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9329 – Alte activități recreative și distractive n.c.a..
Firme similare din județul Sibiu
- MOONBLACK S.R.L. · Șelimbăr44 mii lei · 0 ang.
- PATRICKNOAR S.R.L. · Sibiu41 mii lei · 3 ang.
- KINDERWORLD SURA MARE S.R.L. · Șura Mare40 mii lei · 0 ang.
- RELAXVAL S.R.L. · Racovița36 mii lei · 0 ang.
- RADU MX EVENTS S.R.L. · Racovița35 mii lei · 0 ang.
- FUMIX-PRO S.R.L. · Mediaș35 mii lei · 0 ang.
- ONE EVENTS S.R.L. · Sibiu35 mii lei · 0 ang.
- NOA FUTURE INVEST S.R.L. · Șelimbăr31 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9329 – Alte activități recreative și distractive n.c.a.
- 7722 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Întrebări frecvente despre SET UP CONSTRUCT S.R.L.
Care este CUI-ul firmei SET UP CONSTRUCT S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SET UP CONSTRUCT S.R.L. este 42802336. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2020000916329, iar codul EUID este ROONRC.J2020000916329.
Unde are sediul SET UP CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul social al firmei SET UP CONSTRUCT S.R.L. este în TEILOR, et. 3, Municipiul Sibiu, Sibiu, județul Sibiu, cod poștal 550216, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are SET UP CONSTRUCT S.R.L.?
Activitatea principală a firmei SET UP CONSTRUCT S.R.L. este „Alte activități recreative și distractive n.c.a.”, cod CAEN 9329. În Registrul Comerțului are autorizate în total 11 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată SET UP CONSTRUCT S.R.L.?
SET UP CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 iulie 2020, deci are 6 ani de activitate.
Cum pot contacta firma SET UP CONSTRUCT S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru SET UP CONSTRUCT S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Sibiu sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are SET UP CONSTRUCT S.R.L.?
În 2025, SET UP CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 36 mii lei și o pierdere netă de 26 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este SET UP CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, SET UP CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.