SERVICE 1 TECHNOLOGY SRL
TRANSILVANIEI, Municipiul Tecuci, Galați
În 2025: cifra de afaceri 1 mil lei, profit net 41 mii lei, 7 angajați.
Despre SERVICE 1 TECHNOLOGY SRL
SERVICE 1 TECHNOLOGY SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 decembrie 2013 cu numărul J2013001485176 și codul unic de înregistrare (CUI) 32565852, cu sediul în Tecuci, județul Galați. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule” (cod CAEN 4782). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1 mil lei (-1% față de 2024), un profit net de 41 mii lei și 7 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 691 mii lei la 1 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 22 ianuarie 2014.
Date de identificare
- CUI
- 32565852
- Nr. Registrul Comerțului
- J2013001485176
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 10 decembrie 2013
- EUID
- ROONRC.J2013001485176
- Cod poștal
- 805300
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 12.10.2026
din 22.01.2014
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Tecuci
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 1 mil lei
- Profit net
- 41 mii lei
- Angajați (medie)
- 7
- Capitaluri proprii
- 166 mii lei
- Datorii
- 228 mii lei
- Active totale
- 394 mii lei
- Marjă netă
- 3,9%
- Cifră / angajat
- 149 mii lei
-1% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 58% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 968 mii | 942 mii | 708 mii | 730 mii | 654 mii | 691 mii | 809 mii | 951 mii | 1,1 mil | 1 mil |
| Venituri totale | 978 mii | 943 mii | 708 mii | 730 mii | 686 mii | 668 mii | 811 mii | 952 mii | 1,1 mil | 1,1 mil |
| Cheltuieli totale | 972 mii | 934 mii | 702 mii | 706 mii | 622 mii | 659 mii | 742 mii | 902 mii | 1 mil | 1 mil |
| Profit / pierdere brută | 5.533 | 9.115 | 6.906 | 24 mii | 65 mii | 8.745 | 70 mii | 50 mii | 41 mii | 47 mii |
| Profit / pierdere netă | 5.533 | 561 | 549 | 18 mii | 59 mii | 2.671 | 63 mii | 43 mii | 15 mii | 41 mii |
| Număr mediu de angajați | 10 | 8 | 9 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 0 | 7 |
| Active imobilizate | — | 6.929 | 9.945 | 12 mii | 8.123 | 38 mii | 32 mii | 36 mii | 33 mii | 27 mii |
| Active circulante | 276 mii | 184 mii | 181 mii | 175 mii | 220 mii | 210 mii | 262 mii | 308 mii | 293 mii | 366 mii |
| din care stocuri | 177 mii | 129 mii | 128 mii | 127 mii | 136 mii | 123 mii | 133 mii | 157 mii | 170 mii | 192 mii |
| creanțe | 96 mii | 37 mii | 50 mii | 40 mii | 72 mii | 69 mii | 101 mii | 127 mii | 114 mii | 158 mii |
| casa și conturi la bănci | 3.499 | 17 mii | 2.094 | 7.971 | 13 mii | 18 mii | 28 mii | 24 mii | 8.682 | 16 mii |
| Cheltuieli în avans | 16 mii | 17 mii | 24 mii | — | — | 523 | 748 | 860 | 992 | 807 |
| Datorii | 339 mii | 259 mii | 266 mii | 244 mii | 226 mii | 244 mii | 227 mii | 234 mii | 201 mii | 228 mii |
| Capitaluri proprii | -46 mii | -52 mii | -51 mii | -57 mii | 2.530 | 5.201 | 68 mii | 111 mii | 125 mii | 166 mii |
| din care capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 41 din 138 în județul Galați și locul 1.219 din 4.197 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4782 – Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule.
Firme similare din județul Galați
- SDG COMPONENTE AUTO S.R.L. · Galați1,1 mil lei · 1 ang.
- ANDY GESCAR S.R.L. · Liești1,1 mil lei · 1 ang.
- ISAFIN AUTO SERV S.R.L. · Vânători1 mil lei · 1 ang.
- KALITERO SRL · Galați1 mil lei · 1 ang.
- TIF AUTO SPARE PARTS S.R.L. · Galați995 mii lei · 2 ang.
- DUMYTREL AUTO SRL · Galați945 mii lei · 1 ang.
- AGRO NVG AUTO SRL · Tecuci924 mii lei · 1 ang.
- MANSERVMIH SRL · Galați917 mii lei · 4 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4782 – Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
- 4681 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 4942 Servicii de mutare
- 5210 Depozitări
- 5224 Manipulări
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi
- 5226 Alte activități anexe transporturilor
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7120 Activități de testări și analize tehnice
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
- 8292 Activități de ambalare
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
- 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor
- 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor
Întrebări frecvente despre SERVICE 1 TECHNOLOGY SRL
Care este CUI-ul firmei SERVICE 1 TECHNOLOGY SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SERVICE 1 TECHNOLOGY SRL este 32565852, iar codul de TVA este RO32565852. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2013001485176, iar codul EUID este ROONRC.J2013001485176.
Unde are sediul SERVICE 1 TECHNOLOGY SRL?
Sediul social al firmei SERVICE 1 TECHNOLOGY SRL este în TRANSILVANIEI, Municipiul Tecuci, Galați, județul Galați, cod poștal 805300, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are SERVICE 1 TECHNOLOGY SRL?
Activitatea principală a firmei SERVICE 1 TECHNOLOGY SRL este „Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule”, cod CAEN 4782. În Registrul Comerțului are autorizate în total 27 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată SERVICE 1 TECHNOLOGY SRL?
SERVICE 1 TECHNOLOGY SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 decembrie 2013, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma SERVICE 1 TECHNOLOGY SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0754 *** 005). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are SERVICE 1 TECHNOLOGY SRL?
În 2025, SERVICE 1 TECHNOLOGY SRL a raportat o cifră de afaceri de 1 mil lei și un profit net de 41 mii lei, cu 7 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este SERVICE 1 TECHNOLOGY SRL plătitoare de TVA?
Da. SERVICE 1 TECHNOLOGY SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 22 ianuarie 2014. Datele au fost verificate la ANAF pe 12 octombrie 2026.