SERVHOPI GASTRO SRL
VINGA, Sat Vinga, Comuna Vinga, Arad
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 605 mii lei, profit net 35 mii lei, 3 angajați.
Despre SERVHOPI GASTRO SRL
SERVHOPI GASTRO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 ianuarie 2016 cu numărul J2/90/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 35463571, cu sediul în Vinga, județul Arad. Activitatea principală este „Restaurante” (cod CAEN 5610). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 605 mii lei (-14% față de 2024), un profit net de 35 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 1.869 lei la 605 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2016.
Date de identificare
- CUI
- 35463571
- Nr. Registrul Comerțului
- J2/90/2016
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 21 ianuarie 2016
- EUID
- ROONRC.J2/90/2016
- Cod poștal
- 317400
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.08.2016
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 605 mii lei
- Profit net
- 35 mii lei
- Angajați (medie)
- 3
- Capitaluri proprii
- 72 mii lei
- Datorii
- 47 mii lei
- Active totale
- 119 mii lei
- Marjă netă
- 5,8%
- Cifră / angajat
- 202 mii lei
-14% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 39% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 567 mii | 775 mii | 744 mii | 959 mii | 546 mii | 1.869 | 395 mii | 804 mii | 706 mii | 605 mii |
| Venituri totale | 567 mii | 775 mii | 744 mii | 959 mii | 554 mii | 41 mii | 447 mii | 805 mii | 732 mii | 607 mii |
| Cheltuieli totale | 574 mii | 752 mii | 759 mii | 1,2 mil | 562 mii | 103 mii | 418 mii | 842 mii | 750 mii | 564 mii |
| Profit / pierdere brută | -6.644 | 24 mii | -14 mii | -219 mii | -7.687 | -63 mii | 29 mii | -37 mii | -18 mii | 43 mii |
| Profit / pierdere netă | -11 mii | 18 mii | -22 mii | -229 mii | -13 mii | -63 mii | 26 mii | -43 mii | -18 mii | 35 mii |
| Număr mediu de angajați | 8 | 11 | 11 | 10 | 8 | 1 | 3 | 6 | 7 | 3 |
| Active imobilizate | 17 mii | 85 mii | 228 mii | 180 mii | 163 mii | 117 mii | 94 mii | 105 mii | 67 mii | 52 mii |
| Active circulante | 70 mii | 35 mii | 53 mii | -256 mii | 112 mii | 84 mii | 145 mii | 38 mii | 43 mii | 68 mii |
| din care stocuri | 8.011 | 22 mii | 12 mii | -302 mii | 36 mii | 31 mii | 42 mii | 6.878 | 5.064 | 9.384 |
| creanțe | 4.678 | 3.683 | 8.198 | 9.648 | 30 mii | 11 mii | 38 mii | 27 mii | 14 mii | 28 mii |
| casa și conturi la bănci | 57 mii | 8.640 | 33 mii | 37 mii | 45 mii | 41 mii | 66 mii | 4.221 | 24 mii | 30 mii |
| Datorii | 97 mii | 112 mii | 296 mii | 167 mii | 139 mii | 128 mii | 140 mii | 88 mii | 73 mii | 47 mii |
| Capitaluri proprii | -11 mii | 7.266 | -14 mii | -243 mii | 135 mii | 73 mii | 99 mii | 55 mii | 37 mii | 72 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 24 din 115 în județul Arad și locul 1.245 din 4.101 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5610 – Restaurante.
Firme similare din județul Arad
- FIESTA BOGDAN SRL · Arad761 mii lei · 7 ang.
- IRISH PLACE S.R.L. · Arad709 mii lei · 3 ang.
- LA GINA ACASĂ S.R.L. · Pâncota630 mii lei · 5 ang.
- DESAVOIA PUB FOOD S.R.L. · Arad619 mii lei · 3 ang.
- BELLA MENSA S.R.L. · Arad522 mii lei · 2 ang.
- SEROCRIS FOOD S.R.L. · Arad477 mii lei · 4 ang.
- ROSMAN PROMPT SRL · Arad438 mii lei · 3 ang.
- ȘODINCA ON TIME DELIVERY S.R.L. · Sâmbăteni (com. Păuliș)395 mii lei · 2 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5610 – Restaurante
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
- 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5610 Restaurante
Întrebări frecvente despre SERVHOPI GASTRO SRL
Care este CUI-ul firmei SERVHOPI GASTRO SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SERVHOPI GASTRO SRL este 35463571, iar codul de TVA este RO35463571. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2/90/2016, iar codul EUID este ROONRC.J2/90/2016.
Unde are sediul SERVHOPI GASTRO SRL?
Sediul social al firmei SERVHOPI GASTRO SRL este în VINGA, Sat Vinga, Comuna Vinga, Arad, județul Arad, cod poștal 317400, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are SERVHOPI GASTRO SRL?
Activitatea principală a firmei SERVHOPI GASTRO SRL este „Restaurante”, cod CAEN 5610. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată SERVHOPI GASTRO SRL?
SERVHOPI GASTRO SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 ianuarie 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma SERVHOPI GASTRO SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0753 *** 631). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are SERVHOPI GASTRO SRL?
În 2025, SERVHOPI GASTRO SRL a raportat o cifră de afaceri de 605 mii lei și un profit net de 35 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este SERVHOPI GASTRO SRL plătitoare de TVA?
Da. SERVHOPI GASTRO SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2016. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.