Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

SECURITYSSY S.R.L.

CUI 51598228J2025025367006

ANUL REVOLUȚIEI 1848, Municipiul Galați, Galați

În 2025: cifra de afaceri 6.430 lei, profit net 2.905 lei.

Despre SECURITYSSY S.R.L.

SECURITYSSY S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 aprilie 2025 cu numărul J2025025367006 și codul unic de înregistrare (CUI) 51598228, cu sediul în Galați, județul Galați. Activitatea principală este „Alte activități de protecție n.c.a.” (cod CAEN 8009). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6.430 lei, un profit net de 2.905 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51598228
Nr. Registrul Comerțului
J2025025367006
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 aprilie 2025
EUID
ROONRC.J2025025367006
Cod poștal
800135

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
6.430 lei
Profit net
2.905 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
3.105 lei
Datorii
1.563 lei
Active totale
4.668 lei
Marjă netă
45,2%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 33% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă6.430
Venituri totale6.430
Cheltuieli totale2.875
Profit / pierdere brută3.555
Profit / pierdere netă2.905
Active circulante4.668
creanțe3.474
casa și conturi la bănci1.194
Datorii1.563
Capitaluri proprii3.105
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 20 din 20 în județul Galați și locul 806 din 830 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8009 – Alte activități de protecție n.c.a..

Firme similare din județul Galați

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 04.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8009 – Alte activități de protecție n.c.a.

  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit
  • 8009 Alte activități de protecție n.c.a.

Întrebări frecvente despre SECURITYSSY S.R.L.

Care este CUI-ul firmei SECURITYSSY S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SECURITYSSY S.R.L. este 51598228. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025025367006, iar codul EUID este ROONRC.J2025025367006.

Unde are sediul SECURITYSSY S.R.L.?

Sediul social al firmei SECURITYSSY S.R.L. este în ANUL REVOLUȚIEI 1848, Municipiul Galați, Galați, județul Galați, cod poștal 800135, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are SECURITYSSY S.R.L.?

Activitatea principală a firmei SECURITYSSY S.R.L. este „Alte activități de protecție n.c.a.”, cod CAEN 8009. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată SECURITYSSY S.R.L.?

SECURITYSSY S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 aprilie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma SECURITYSSY S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0742 *** 484). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are SECURITYSSY S.R.L.?

În 2025, SECURITYSSY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.430 lei și un profit net de 2.905 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este SECURITYSSY S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, SECURITYSSY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/51598228

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează