SECOSAM COM SRL
ÎNFRĂȚIRII, bl. C1, sc. B, ap. 15, Municipiul Dej, Cluj
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 498 mii lei, profit net 16 mii lei, 4 angajați.
Despre SECOSAM COM SRL
SECOSAM COM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 decembrie 1995 cu numărul J1995002392127 și codul unic de înregistrare (CUI) 7978912, cu sediul în Dej, județul Cluj. Activitatea principală este „Restaurante” (cod CAEN 5611). Firma are 30 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 498 mii lei (+28% față de 2024), un profit net de 16 mii lei și 4 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 299 mii lei la 498 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2024.
Date de identificare
- CUI
- 7978912
- Nr. Registrul Comerțului
- J1995002392127
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 11 decembrie 1995
- EUID
- ROONRC.J1995002392127
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 02.10.2026
din 01.12.2024
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Dej
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 498 mii lei
- Profit net
- 16 mii lei
- Angajați (medie)
- 4
- Capitaluri proprii
- 89 mii lei
- Datorii
- 80 mii lei
- Active totale
- 169 mii lei
- Marjă netă
- 3,3%
- Cifră / angajat
- 124 mii lei
+28% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 47% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 277 mii | 219 mii | 254 mii | 281 mii | 179 mii | 299 mii | 287 mii | 297 mii | 389 mii | 498 mii |
| Venituri totale | 319 mii | 237 mii | 259 mii | 302 mii | 190 mii | 313 mii | 363 mii | 315 mii | 389 mii | 499 mii |
| Cheltuieli totale | 246 mii | 215 mii | 244 mii | 273 mii | 214 mii | 292 mii | 358 mii | 340 mii | 374 mii | 479 mii |
| Profit / pierdere brută | 74 mii | 22 mii | 15 mii | 29 mii | -24 mii | 21 mii | 5.470 | -25 mii | 14 mii | 20 mii |
| Profit / pierdere netă | 71 mii | 20 mii | 12 mii | 27 mii | -26 mii | 20 mii | 3.163 | -28 mii | 2.922 | 16 mii |
| Număr mediu de angajați | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Active imobilizate | 139 mii | 146 mii | 141 mii | 140 mii | 137 mii | 140 mii | 122 mii | 115 mii | 122 mii | 114 mii |
| Active circulante | 15 mii | 22 mii | 14 mii | 32 mii | 18 mii | 34 mii | 27 mii | 15 mii | 15 mii | 55 mii |
| din care stocuri | 7.949 | 12 mii | 3.075 | 6.724 | 3.702 | 6.236 | 11 mii | 8.747 | 3.041 | 7.827 |
| creanțe | 3.014 | 3.710 | 4.936 | 5.196 | 8.214 | 7.414 | 7.114 | 4.964 | 2.989 | 28 mii |
| casa și conturi la bănci | 3.902 | 6.006 | 5.970 | 20 mii | 5.965 | 20 mii | 9.211 | 1.299 | 8.777 | 20 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 30 mii | 22 mii | — |
| Datorii | 65 mii | 59 mii | 34 mii | 24 mii | 33 mii | 58 mii | 51 mii | 90 mii | 87 mii | 80 mii |
| Capitaluri proprii | 89 mii | 109 mii | 121 mii | 148 mii | 122 mii | 115 mii | 97 mii | 70 mii | 73 mii | 89 mii |
| din care capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 290 din 480 în județul Cluj și locul 5.581 din 10.027 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5611 – Restaurante.
Firme similare din județul Cluj
- ROPINSA 76 ALIN S.R.L. · Cluj-Napoca530 mii lei · 1 ang.
- HUNGRY WOLF S.R.L. · Câmpia Turzii525 mii lei · 4 ang.
- MRN TECH SRL · Cluj-Napoca510 mii lei · 4 ang.
- LA FAMOSA PIZZA HOUSE S.R.L. · Turda494 mii lei · 2 ang.
- TECS VISION SRL · Cluj-Napoca482 mii lei · 3 ang.
- FOX COFFEE OFFICE S.R.L. · Baciu475 mii lei · 1 ang.
- A.S.C MOTORS COMSERV S.R.L. · Florești474 mii lei · 1 ang.
- PRIME VUX STORE S.R.L. · Cluj-Napoca467 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 02.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5611 – Restaurante
- 5590 Alte servicii de cazare
- 5611 Restaurante
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Întrebări frecvente despre SECOSAM COM SRL
Care este CUI-ul firmei SECOSAM COM SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SECOSAM COM SRL este 7978912, iar codul de TVA este RO7978912. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J1995002392127, iar codul EUID este ROONRC.J1995002392127.
Unde are sediul SECOSAM COM SRL?
Sediul social al firmei SECOSAM COM SRL este în ÎNFRĂȚIRII, bl. C1, sc. B, ap. 15, Municipiul Dej, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are SECOSAM COM SRL?
Activitatea principală a firmei SECOSAM COM SRL este „Restaurante”, cod CAEN 5611. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată SECOSAM COM SRL?
SECOSAM COM SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 decembrie 1995, deci are 30 ani de activitate.
Cum pot contacta firma SECOSAM COM SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 525). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are SECOSAM COM SRL?
În 2025, SECOSAM COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 498 mii lei și un profit net de 16 mii lei, cu 4 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este SECOSAM COM SRL plătitoare de TVA?
Da. SECOSAM COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2024. Datele au fost verificate la ANAF pe 2 octombrie 2026.