SEBCO LIMITED S.R.L.
PRINCIPALĂ, Sat Ulmi, Comuna Ulmi, Dâmbovița
În 2025: cifra de afaceri 988 mii lei, profit net 216 mii lei, 1 angajați.
Despre SEBCO LIMITED S.R.L.
SEBCO LIMITED S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 iulie 2014 cu numărul J15/417/2014 și codul unic de înregistrare (CUI) 33406715, cu sediul în Ulmi, județul Dâmbovița. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 988 mii lei (+826% față de 2024), un profit net de 216 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 675 mii lei la 988 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 6 noiembrie 2020 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 33406715
- Nr. Registrul Comerțului
- J15/417/2014
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 22 iulie 2014
- EUID
- ROONRC.J15/417/2014
- Cod poștal
- 137455
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 01.10.2026
din 06.11.2020
din 01.12.2023
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 988 mii lei
- Profit net
- 216 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 1,8 mil lei
- Datorii
- 639 mii lei
- Active totale
- 2,5 mil lei
- Marjă netă
- 21,9%
- Cifră / angajat
- 988 mii lei
+826% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 26% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 194 mii | 69 mii | 117 mii | — | 390 mii | 675 mii | 1,9 mil | 969 mii | 107 mii | 988 mii |
| Venituri totale | 200 mii | 70 mii | 117 mii | 186 | 390 mii | 768 mii | 2,3 mil | 827 mii | 277 mii | 501 mii |
| Cheltuieli totale | 42 mii | 32 mii | 46 mii | 1.650 | 55 mii | 317 mii | 656 mii | 375 mii | 306 mii | 256 mii |
| Profit / pierdere brută | 158 mii | 38 mii | 71 mii | -1.464 | 335 mii | 451 mii | 1,6 mil | 452 mii | -28 mii | 245 mii |
| Profit / pierdere netă | 154 mii | 37 mii | 68 mii | -1.464 | 323 mii | 433 mii | 1,6 mil | 443 mii | -30 mii | 216 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 310 mii | — | — | 2.303 | 1.316 | 3.139 |
| Active circulante | 237 mii | 102 mii | 126 mii | 124 mii | 185 mii | 974 mii | 2,1 mil | 2,5 mil | 2,3 mil | 2,5 mil |
| din care stocuri | — | — | — | 270 | 270 | 721 mii | 914 mii | 1,3 mil | 1,3 mil | 376 mii |
| creanțe | 11 mii | 28 mii | 16 mii | 16 mii | 14 mii | 64 mii | 486 mii | 183 mii | 147 mii | 362 mii |
| casa și conturi la bănci | 226 mii | 74 mii | 110 mii | 107 mii | 171 mii | 188 mii | 725 mii | 1 mil | 837 mii | 1,7 mil |
| Datorii | 8.851 | 13 mii | 8.045 | 7.422 | 56 mii | 101 mii | 297 mii | 198 mii | 78 mii | 639 mii |
| Capitaluri proprii | 229 mii | 89 mii | 118 mii | 116 mii | 439 mii | 872 mii | 1,8 mil | 2,3 mil | 2,2 mil | 1,8 mil |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 81 din 328 în județul Dâmbovița și locul 2.825 din 16.146 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Firme similare din județul Dâmbovița
- ELENA CONSTRUCT SPECIALIST S.R.L. · Hăbeni (com. Bucșani)1 mil lei · 3 ang.
- SCHNELL DANIEL CONSTRUCT S.R.L. · Românești (com. Potlogi)1 mil lei · 1 ang.
- MAFU INSTAL S.R.L. · Picior De Munte (com. Dragodana)993 mii lei · 13 ang.
- ZANFIR CONSTRUCT TOTUL LA CHEIE S.R.L. · Iazu (com. Cojasca)974 mii lei · 5 ang.
- AUR ION GOLD S.R.L. · Colacu (oraș Răcari)969 mii lei · 10 ang.
- GEMENI LUP CONSTRUCT S.R.L. · Iazu (com. Cojasca)964 mii lei · 5 ang.
- BREAZA IZABELA CONSTRUCT S.R.L. · Târgoviște954 mii lei · 5 ang.
- MASTER GIBA VIITOR S.R.L. · Produlești951 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 03.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 7111 Activități de arhitectură
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7410 Activități de design specializat
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
Întrebări frecvente despre SEBCO LIMITED S.R.L.
Care este CUI-ul firmei SEBCO LIMITED S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SEBCO LIMITED S.R.L. este 33406715, iar codul de TVA este RO33406715. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J15/417/2014, iar codul EUID este ROONRC.J15/417/2014.
Unde are sediul SEBCO LIMITED S.R.L.?
Sediul social al firmei SEBCO LIMITED S.R.L. este în PRINCIPALĂ, Sat Ulmi, Comuna Ulmi, Dâmbovița, județul Dâmbovița, cod poștal 137455, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are SEBCO LIMITED S.R.L.?
Activitatea principală a firmei SEBCO LIMITED S.R.L. este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 24 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată SEBCO LIMITED S.R.L.?
SEBCO LIMITED S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 iulie 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma SEBCO LIMITED S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0730 *** 514). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are SEBCO LIMITED S.R.L.?
În 2025, SEBCO LIMITED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 988 mii lei și un profit net de 216 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este SEBCO LIMITED S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. SEBCO LIMITED S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 6 noiembrie 2020 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 1 octombrie 2026.