SEB-TECH SOLUTIONS SRL
REȘIȚA, bl. A5, sc. H, et. PARTER, ap. 106, București Sectorul 4, București
În 2025: cifra de afaceri 0 lei, pierdere netă 1.477 lei, 0 angajați.
Despre SEB-TECH SOLUTIONS SRL
SEB-TECH SOLUTIONS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 aprilie 2012 cu numărul J40/4899/2012 și codul unic de înregistrare (CUI) 30133238, cu sediul în București Sector 4, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de servicii privind sistemele de securizare” (cod CAEN 8020). Firma are 14 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei (-100% față de 2024), o pierdere netă de 1.477 lei și 0 angajați (număr mediu). Între 2020 și 2024, cifra de afaceri a scăzut (de la 119 mii lei la 12 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 30133238
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/4899/2012
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 27 aprilie 2012
- EUID
- ROONRC.J40/4899/2012
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 01.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.477 lei
- Angajați (medie)
- 0
- Capitaluri proprii
- 1.370 lei
- Datorii
- 73 mii lei
- Active totale
- 75 mii lei
-100% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; datorii de 98% din active; cifra de afaceri a scăzut cu 100% față de 2024; fără venituri raportate în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 73 mii | 122 mii | 108 mii | 144 mii | 119 mii | 118 mii | 130 mii | 190 mii | 12 mii | 0 |
| Venituri totale | 73 mii | 122 mii | 116 mii | 144 mii | 119 mii | 120 mii | 130 mii | 190 mii | 12 mii | 0 |
| Cheltuieli totale | 62 mii | 80 mii | 98 mii | 101 mii | 113 mii | 84 mii | 30 mii | 112 mii | 9.939 | 1.477 |
| Profit / pierdere brută | 11 mii | 42 mii | 18 mii | 43 mii | 5.829 | 37 mii | 100 mii | 78 mii | 2.497 | -1.477 |
| Profit / pierdere netă | 8.837 | 40 mii | 14 mii | 38 mii | 2.054 | 33 mii | 96 mii | 64 mii | 2.497 | -1.477 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — | — | 0 |
| Active imobilizate | 1.916 | 2.172 | 324 | 3.488 | 2.594 | — | 118 | — | — | 0 |
| Active circulante | 59 mii | 79 mii | 82 mii | 150 mii | 186 mii | 220 mii | 153 mii | 137 mii | 76 mii | 75 mii |
| din care stocuri | 21 mii | 24 mii | 43 mii | 36 mii | 16 mii | 977 | 24 mii | 5.986 | 6.185 | 6.485 |
| creanțe | 30 mii | 28 mii | 21 mii | 47 mii | 51 mii | 47 mii | 22 mii | 81 mii | 23 mii | 22 mii |
| casa și conturi la bănci | 8.110 | 27 mii | 18 mii | 67 mii | 119 mii | 172 mii | 108 mii | 50 mii | 47 mii | 46 mii |
| Datorii | 43 mii | 23 mii | 10 mii | 43 mii | 76 mii | 74 mii | 57 mii | 71 mii | 73 mii | 73 mii |
| Capitaluri proprii | 18 mii | 58 mii | 72 mii | 111 mii | 113 mii | 145 mii | 96 mii | 66 mii | 2.847 | 1.370 |
| din care capital subscris vărsat | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul București
- ALL SECURE SRL · București Sector 40 lei · 0 ang.
- MER.CO.SYS. SRL · București Sector 40 lei · 0 ang.
- C-BIT SECURITY MAINTENANCE SRL · București Sector 10 lei · 1 ang.
- NEXROM SYSTEMS SRL · București Sector 30 lei · 0 ang.
- BUZDEBLOCARI S.R.L. · București Sector 50 lei · 0 ang.
- GIVAS TEHNIC SISTEMS SRL · București Sector 50 lei · 0 ang.
- SIT CONSULTING & INNOVATION S.R.L. · București Sector 20 lei · 0 ang.
- HUB TECH SERVICE SRL · București Sector 10 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8020 – Activități de servicii privind sistemele de securizare
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 6190 Alte activități de telecomunicații
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare
Întrebări frecvente despre SEB-TECH SOLUTIONS SRL
Care este CUI-ul firmei SEB-TECH SOLUTIONS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SEB-TECH SOLUTIONS SRL este 30133238. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J40/4899/2012, iar codul EUID este ROONRC.J40/4899/2012.
Unde are sediul SEB-TECH SOLUTIONS SRL?
Sediul social al firmei SEB-TECH SOLUTIONS SRL este în REȘIȚA, bl. A5, sc. H, et. PARTER, ap. 106, București Sectorul 4, București, București Sector 4, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are SEB-TECH SOLUTIONS SRL?
Activitatea principală a firmei SEB-TECH SOLUTIONS SRL este „Activități de servicii privind sistemele de securizare”, cod CAEN 8020. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată SEB-TECH SOLUTIONS SRL?
SEB-TECH SOLUTIONS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 aprilie 2012, deci are 14 ani de activitate.
Cum pot contacta firma SEB-TECH SOLUTIONS SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru SEB-TECH SOLUTIONS SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 4 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are SEB-TECH SOLUTIONS SRL?
În 2025, SEB-TECH SOLUTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 1.477 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este SEB-TECH SOLUTIONS SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, SEB-TECH SOLUTIONS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 1 noiembrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/30133238API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.