Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

SCR MOBILITY S.R.L.

CUI 52802082J2025083193007

Timișoara, bl. 3, sc. 1, et. 4, ap. 33, București Sectorul 6, București

În 2025: cifra de afaceri 7.596 lei, profit net 675 lei.

Despre SCR MOBILITY S.R.L.

SCR MOBILITY S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 octombrie 2025 cu numărul J2025083193007 și codul unic de înregistrare (CUI) 52802082, cu sediul în București Sector 6, municipiul București. Activitatea principală este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă” (cod CAEN 4933). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.596 lei, un profit net de 675 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52802082
Nr. Registrul Comerțului
J2025083193007
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
29 octombrie 2025
EUID
ROONRC.J2025083193007
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
7.596 lei
Profit net
675 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.675 lei
Datorii
6.651 lei
Active totale
8.326 lei
Marjă netă
8,9%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 80% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă7.596
Venituri totale7.596
Cheltuieli totale6.801
Profit / pierdere brută795
Profit / pierdere netă675
Active circulante3.804
creanțe1.610
casa și conturi la bănci2.194
Cheltuieli în avans4.522
Datorii6.651
Capitaluri proprii1.675
din care capital subscris vărsat1.000

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 1.726 din 1.858 în județul București și locul 12.076 din 12.989 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă.

Firme similare din județul București

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 22.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Întrebări frecvente despre SCR MOBILITY S.R.L.

Care este CUI-ul firmei SCR MOBILITY S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SCR MOBILITY S.R.L. este 52802082. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025083193007, iar codul EUID este ROONRC.J2025083193007.

Unde are sediul SCR MOBILITY S.R.L.?

Sediul social al firmei SCR MOBILITY S.R.L. este în Timișoara, bl. 3, sc. 1, et. 4, ap. 33, București Sectorul 6, București, București Sector 6, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are SCR MOBILITY S.R.L.?

Activitatea principală a firmei SCR MOBILITY S.R.L. este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă”, cod CAEN 4933. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată SCR MOBILITY S.R.L.?

SCR MOBILITY S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 octombrie 2025.

Cum pot contacta firma SCR MOBILITY S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru SCR MOBILITY S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 6 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are SCR MOBILITY S.R.L.?

În 2025, SCR MOBILITY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.596 lei și un profit net de 675 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este SCR MOBILITY S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, SCR MOBILITY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/52802082

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează