Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

SARPHIA STORE S.R.L.

CUI 52846950J2025085173007

MIGDALULUI, Sat Valea Cânepii, Comuna Unirea, Brăila

În 2025: cifra de afaceri 4.798 lei, profit net 1.274 lei.

Despre SARPHIA STORE S.R.L.

SARPHIA STORE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 noiembrie 2025 cu numărul J2025085173007 și codul unic de înregistrare (CUI) 52846950, cu sediul în Valea Cânepii (com. Unirea), județul Brăila. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare” (cod CAEN 4712). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.798 lei, un profit net de 1.274 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52846950
Nr. Registrul Comerțului
J2025085173007
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
05 noiembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025085173007
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
4.798 lei
Profit net
1.274 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.774 lei
Datorii
7.506 lei
Active totale
9.280 lei
Marjă netă
26,6%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Datorii de 81% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă4.798
Venituri totale4.798
Cheltuieli totale3.305
Profit / pierdere brută1.493
Profit / pierdere netă1.274
Active circulante9.280
din care stocuri2.826
casa și conturi la bănci6.454
Datorii7.506
Capitaluri proprii1.774
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 138 din 144 în județul Brăila și locul 9.957 din 10.479 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare.

Firme similare din județul Brăila

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Întrebări frecvente despre SARPHIA STORE S.R.L.

Care este CUI-ul firmei SARPHIA STORE S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SARPHIA STORE S.R.L. este 52846950. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025085173007, iar codul EUID este ROONRC.J2025085173007.

Unde are sediul SARPHIA STORE S.R.L.?

Sediul social al firmei SARPHIA STORE S.R.L. este în MIGDALULUI, Sat Valea Cânepii, Comuna Unirea, Brăila, Valea Cânepii (com. Unirea), județul Brăila, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are SARPHIA STORE S.R.L.?

Activitatea principală a firmei SARPHIA STORE S.R.L. este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare”, cod CAEN 4712.

Când a fost înființată SARPHIA STORE S.R.L.?

SARPHIA STORE S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 noiembrie 2025.

Cum pot contacta firma SARPHIA STORE S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0748 *** 633). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are SARPHIA STORE S.R.L.?

În 2025, SARPHIA STORE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.798 lei și un profit net de 1.274 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este SARPHIA STORE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, SARPHIA STORE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/52846950

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează