Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA11 ani pe piață

SALON NARCIS SRL

CUI 34443908J2015000694168

GEORGE ENESCU, Municipiul Craiova, Dolj

În 2025: cifra de afaceri 314 mii lei, profit net 88 mii lei, 1 angajați.

Despre SALON NARCIS SRL

SALON NARCIS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 aprilie 2015 cu numărul J2015000694168 și codul unic de înregistrare (CUI) 34443908, cu sediul în Craiova, județul Dolj. Activitatea principală este „Activități de tratament și înfrumusețare” (cod CAEN 9622). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 314 mii lei (+9% față de 2024), un profit net de 88 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2017 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 17 mii lei la 314 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
34443908
Nr. Registrul Comerțului
J2015000694168
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
30 aprilie 2015
EUID
ROONRC.J2015000694168
Cod poștal
200670

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
07.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
314 mii lei

+9% față de 2024

Profit net
88 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
308 mii lei
Datorii
9.958 lei
Active totale
318 mii lei
Marjă netă
27,9%
Cifră / angajat
314 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 3% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2016: cifra de afaceri 53.127 lei; profit net 183 lei20162017: cifra de afaceri 17.388 lei; pierdere netă 6.665 lei20172018: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 741 lei20182019: cifra de afaceri 0 lei; profit net 0 lei20192020: cifra de afaceri 0 lei; profit net 0 lei20202021: cifra de afaceri 0 lei; profit net 1.058 lei20212022: cifra de afaceri 136.289 lei; profit net 89.239 lei20222023: cifra de afaceri 265.979 lei; profit net 57.275 lei20232024: cifra de afaceri 288.118 lei; profit net 73.567 lei20242025: cifra de afaceri 314.311 lei; profit net 87.753 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă53 mii17 mii————136 mii266 mii288 mii314 mii
Venituri totale53 mii19 mii00029 mii136 mii266 mii288 mii314 mii
Cheltuieli totale52 mii25 mii741——27 mii45 mii206 mii212 mii223 mii
Profit / pierdere brută1.148-6.271-741001.91891 mii60 mii76 mii91 mii
Profit / pierdere netă183-6.665-741001.05889 mii57 mii74 mii88 mii
Număr mediu de angajați21—————111
Active imobilizate2.276—————6.690132 mii136 mii82 mii
Active circulante30 mii27 mii27 mii27 mii27 mii288 mii18 mii99 mii236 mii
din care stocuri27 mii27 mii27 mii27 mii27 mii0—8.8438.8438.842
creanțe11766660688———
casa și conturi la bănci3.18017333287 mii9.63091 mii227 mii
Datorii31 mii33 mii33 mii33 mii33 mii5.6405.5423.71615 mii9.958
Capitaluri proprii710-5.955-6.696-6.696-6.696-5.63889 mii147 mii220 mii308 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 3 din 145 în județul Dolj și locul 293 din 4.235 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9622 – Activități de tratament și înfrumusețare.

Firme similare din județul Dolj

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 9622 – Activități de tratament și înfrumusețare

  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 3311 Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
  • 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice
  • 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 9621 Activități de coafură și frizerie
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Întrebări frecvente despre SALON NARCIS SRL

Care este CUI-ul firmei SALON NARCIS SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei SALON NARCIS SRL este 34443908. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2015000694168, iar codul EUID este ROONRC.J2015000694168.

Unde are sediul SALON NARCIS SRL?

Sediul social al firmei SALON NARCIS SRL este în GEORGE ENESCU, Municipiul Craiova, Dolj, județul Dolj, cod poștal 200670, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are SALON NARCIS SRL?

Activitatea principală a firmei SALON NARCIS SRL este „Activități de tratament și înfrumusețare”, cod CAEN 9622. În Registrul Comerțului are autorizate în total 13 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată SALON NARCIS SRL?

SALON NARCIS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 aprilie 2015, deci are 11 ani de activitate.

Cum pot contacta firma SALON NARCIS SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru SALON NARCIS SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Craiova sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are SALON NARCIS SRL?

În 2025, SALON NARCIS SRL a raportat o cifră de afaceri de 314 mii lei și un profit net de 88 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este SALON NARCIS SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, SALON NARCIS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.

Explorează