Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA12 ani pe piață

S.S.G. SECURITY SOLUTIONS SRL

CUI 32455493J2013003354230

PORUMBACULUI, Oraș Popești Leordeni, Ilfov

În 2025: cifra de afaceri 6,6 mil lei, profit net 479 mii lei, 43 angajați.

Despre S.S.G. SECURITY SOLUTIONS SRL

S.S.G. SECURITY SOLUTIONS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 noiembrie 2013 cu numărul J2013003354230 și codul unic de înregistrare (CUI) 32455493, cu sediul în Popești Leordeni, județul Ilfov. Activitatea principală este „Activități de investigații și servicii private de protecție” (cod CAEN 8001). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6,6 mil lei (+35% față de 2024), un profit net de 479 mii lei și 43 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 7,1 mil lei la 6,6 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 26 noiembrie 2014.

Date de identificare

CUI
32455493
Nr. Registrul Comerțului
J2013003354230
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
11 noiembrie 2013
EUID
ROONRC.J2013003354230
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 26.11.2014

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
01.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
6,6 mil lei

+35% față de 2024

Profit net
479 mii lei
Angajați (medie)
43
Capitaluri proprii
499 mii lei
Datorii
2,3 mil lei
Active totale
2,8 mil lei
Marjă netă
7,2%
Cifră / angajat
155 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Datorii de 82% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-10 mil010 mil20 mil30 mil2016: cifra de afaceri 21.026.619 lei; profit net 1.133.430 lei20162017: cifra de afaceri 25.590.099 lei; profit net 1.455.140 lei20172018: cifra de afaceri 19.785.498 lei; profit net 174.436 lei20182019: cifra de afaceri 1.283.163 lei; profit net 157.013 lei20192020: cifra de afaceri 5.009.463 lei; profit net 7.405 lei20202021: cifra de afaceri 7.087.015 lei; profit net 307.800 lei20212022: cifra de afaceri 7.136.703 lei; profit net 752.588 lei20222023: cifra de afaceri 5.184.515 lei; profit net 1.151.356 lei20232024: cifra de afaceri 4.912.062 lei; pierdere netă 709.755 lei20242025: cifra de afaceri 6.645.270 lei; profit net 479.097 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă21 mil25,6 mil19,8 mil1,3 mil5 mil7,1 mil7,1 mil5,2 mil4,9 mil6,6 mil
Venituri totale21,1 mil25,7 mil19,8 mil1,3 mil5 mil7,1 mil7,1 mil5,7 mil4,9 mil6,7 mil
Cheltuieli totale19,9 mil24,2 mil19,6 mil1,1 mil4,9 mil6,7 mil6,3 mil4,4 mil5,6 mil6,2 mil
Profit / pierdere brută1,1 mil1,5 mil228 mii187 mii119 mii359 mii875 mii1,3 mil-710 mii553 mii
Profit / pierdere netă1,1 mil1,5 mil174 mii157 mii7.405308 mii753 mii1,2 mil-710 mii479 mii
Număr mediu de angajați754774549196110171424843
Active imobilizate552 mii382 mii205 mii44 mii2.5792.78531 mii194 mii149 mii107 mii
Active circulante5,1 mil4,2 mil1,3 mil1,4 mil3,3 mil3 mil3,2 mil1,9 mil1,3 mil2,6 mil
din care stocuri408 mii204 mii8.2439.2439.24338 mii18 mii14 mii15 mii16 mii
creanțe4,2 mil2,7 mil741 mii1,2 mil2,2 mil2,6 mil2,6 mil1,7 mil1,1 mil2,2 mil
casa și conturi la bănci547 mii1,3 mil507 mii207 mii1,1 mil336 mii575 mii207 mii174 mii371 mii
Cheltuieli în avans15 mii10 mii326 mii235 mii3.1662.95818 mii20 mii26 mii21 mii
Datorii7,1 mil4,6 mil1,6 mil1,9 mil3,5 mil2,9 mil3 mil1,2 mil1,3 mil2,3 mil
Capitaluri proprii-1,4 mil25 mii199 mii-212 mii-205 mii103 mii230 mii929 mii219 mii499 mii
din care capital subscris vărsat2.1002.1002.1002.1002.1002.1002.1002.1002.1002.100

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 19 din 75 în județul Ilfov și locul 212 din 1.084 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8001 – Activități de investigații și servicii private de protecție.

Firme similare din județul Ilfov

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8001 – Activități de investigații și servicii private de protecție

  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7491 Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
  • 8001 Activități de investigații și servicii private de protecție
  • 8009 Alte activități de protecție n.c.a.
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Întrebări frecvente despre S.S.G. SECURITY SOLUTIONS SRL

Care este CUI-ul firmei S.S.G. SECURITY SOLUTIONS SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei S.S.G. SECURITY SOLUTIONS SRL este 32455493, iar codul de TVA este RO32455493. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2013003354230, iar codul EUID este ROONRC.J2013003354230.

Unde are sediul S.S.G. SECURITY SOLUTIONS SRL?

Sediul social al firmei S.S.G. SECURITY SOLUTIONS SRL este în PORUMBACULUI, Oraș Popești Leordeni, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are S.S.G. SECURITY SOLUTIONS SRL?

Activitatea principală a firmei S.S.G. SECURITY SOLUTIONS SRL este „Activități de investigații și servicii private de protecție”, cod CAEN 8001. În Registrul Comerțului are autorizate în total 10 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată S.S.G. SECURITY SOLUTIONS SRL?

S.S.G. SECURITY SOLUTIONS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 noiembrie 2013, deci are 12 ani de activitate.

Cum pot contacta firma S.S.G. SECURITY SOLUTIONS SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0725 *** 505). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are S.S.G. SECURITY SOLUTIONS SRL?

În 2025, S.S.G. SECURITY SOLUTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 6,6 mil lei și un profit net de 479 mii lei, cu 43 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este S.S.G. SECURITY SOLUTIONS SRL plătitoare de TVA?

Da. S.S.G. SECURITY SOLUTIONS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 26 noiembrie 2014. Datele au fost verificate la ANAF pe 2 octombrie 2026.

Explorează