Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA14 ani pe piață

S & M STEMI CLEAN SRL

CUI 29357703J2011003015232

Str. CIULINI, Sat Jilava, Comuna Jilava, Ilfov

În 2025: cifra de afaceri 4,7 mil lei, profit net 127 mii lei, 13 angajați.

Despre S & M STEMI CLEAN SRL

S & M STEMI CLEAN SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 noiembrie 2011 cu numărul J2011003015232 și codul unic de înregistrare (CUI) 29357703, cu sediul în Jilava, județul Ilfov. Activitatea principală este „Repararea și întreținerea autovehiculelor” (cod CAEN 9531). Firma are 14 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4,7 mil lei (-15% față de 2024), un profit net de 127 mii lei și 13 angajați (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 4,5 mil lei la 4,7 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2013.

Date de identificare

CUI
29357703
Nr. Registrul Comerțului
J2011003015232
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
18 noiembrie 2011
EUID
ROONRC.J2011003015232
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.10.2013

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
03.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
4,7 mil lei

-15% față de 2024

Profit net
127 mii lei
Angajați (medie)
13
Capitaluri proprii
4,1 mil lei
Datorii
2,3 mil lei
Active totale
6,3 mil lei
Marjă netă
2,7%
Cifră / angajat
364 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 36% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
02 mil4 mil6 mil8 mil2016: cifra de afaceri 545.743 lei; profit net 23.578 lei20162017: cifra de afaceri 613.442 lei; profit net 125.376 lei20172018: cifra de afaceri 570.097 lei; profit net 1.356 lei20182019: cifra de afaceri 2.069.814 lei; profit net 337.736 lei20192020: cifra de afaceri 4.538.118 lei; profit net 1.505.538 lei20202022: cifra de afaceri 6.425.653 lei; profit net 316.518 lei20222023: cifra de afaceri 5.315.353 lei; profit net 280.140 lei20232024: cifra de afaceri 5.589.661 lei; profit net 77.529 lei20242025: cifra de afaceri 4.725.640 lei; profit net 126.900 lei2025
Indicator (lei)201620172018201920202022202320242025
Cifra de afaceri netă546 mii613 mii570 mii2,1 mil4,5 mil6,4 mil5,3 mil5,6 mil4,7 mil
Venituri totale596 mii1,1 mil599 mii2,1 mil4,7 mil6,4 mil5,5 mil7,6 mil5,9 mil
Cheltuieli totale568 mii922 mii591 mii1,7 mil3,2 mil6,1 mil5,1 mil7,5 mil5,7 mil
Profit / pierdere brută28 mii136 mii7.344358 mii1,6 mil373 mii327 mii78 mii150 mii
Profit / pierdere netă24 mii125 mii1.356338 mii1,5 mil317 mii280 mii78 mii127 mii
Număr mediu de angajați90991114121213
Active imobilizate61 mii40 mii9.8086.221115 mii73 mii92 mii185 mii76 mii
Active circulante1,2 mil1,3 mil1,7 mil3,1 mil4,9 mil12,2 mil11 mil6,9 mil6,2 mil
din care stocuri932 mii854 mii1,1 mil1,9 mil3,4 mil7,8 mil6,1 mil4,9 mil4,7 mil
creanțe229 mii370 mii504 mii941 mii970 mii4,1 mil4,6 mil1,7 mil1,1 mil
casa și conturi la bănci43 mii97 mii139 mii219 mii492 mii409 mii307 mii300 mii346 mii
Cheltuieli în avans25 mii27 mii27 mii28 mii32 mii31 mii31 mii32 mii32 mii
Datorii1,2 mil1,2 mil1,5 mil2,6 mil3 mil8,6 mil7,1 mil3,1 mil2,3 mil
Capitaluri proprii72 mii197 mii199 mii536 mii2 mil3,7 mil4 mil4 mil4,1 mil
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 42 din 625 în județul Ilfov și locul 372 din 9.972 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor.

Firme similare din județul Ilfov

Dosare în instanță

2 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.

  • 17422/1748/202616.07.2026

    validare poprire

    Judecătoria Cornetu · Fond · Civil · calitate: Terţ poprit

  • 6850/1748/202630.03.2026

    validare poprire

    Judecătoria Cornetu · Fond · Civil · calitate: Terţ poprit

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 03.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor

  • 1083 Prelucrarea ceaiului și cafelei
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte
  • 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
  • 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 5210 Depozitări
  • 5611 Restaurante
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
  • 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor
  • 9610 Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană

Întrebări frecvente despre S & M STEMI CLEAN SRL

Care este CUI-ul firmei S & M STEMI CLEAN SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei S & M STEMI CLEAN SRL este 29357703, iar codul de TVA este RO29357703. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2011003015232, iar codul EUID este ROONRC.J2011003015232.

Unde are sediul S & M STEMI CLEAN SRL?

Sediul social al firmei S & M STEMI CLEAN SRL este în Str. CIULINI, Sat Jilava, Comuna Jilava, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are S & M STEMI CLEAN SRL?

Activitatea principală a firmei S & M STEMI CLEAN SRL este „Repararea și întreținerea autovehiculelor”, cod CAEN 9531. În Registrul Comerțului are autorizate în total 44 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată S & M STEMI CLEAN SRL?

S & M STEMI CLEAN SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 noiembrie 2011, deci are 14 ani de activitate.

Cum pot contacta firma S & M STEMI CLEAN SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0722 *** 540). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are S & M STEMI CLEAN SRL?

În 2025, S & M STEMI CLEAN SRL a raportat o cifră de afaceri de 4,7 mil lei și un profit net de 127 mii lei, cu 13 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este S & M STEMI CLEAN SRL plătitoare de TVA?

Da. S & M STEMI CLEAN SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2013. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.

Explorează