S.I. ASALT SRL
VÎNĂTORI, Municipiul Craiova, Dolj
În 2025: cifra de afaceri 320 mii lei, profit net 250 mii lei, 1 angajați.
Despre S.I. ASALT SRL
S.I. ASALT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 februarie 2014 cu numărul J16/268/2014 și codul unic de înregistrare (CUI) 32797003, cu sediul în Craiova, județul Dolj. Activitatea principală este „Coafură și alte activități de înfrumusețare” (cod CAEN 9602). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 320 mii lei (+23% față de 2024), un profit net de 250 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 196 mii lei la 320 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2023.
Date de identificare
- CUI
- 32797003
- Nr. Registrul Comerțului
- J16/268/2014
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 17 februarie 2014
- EUID
- ROONRC.J16/268/2014
- Cod poștal
- 200535
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 08.10.2026
din 01.12.2023
reactivat 09.06.2017
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 320 mii lei
- Profit net
- 250 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 250 mii lei
- Datorii
- 27 mii lei
- Active totale
- 277 mii lei
- Marjă netă
- 78,1%
- Cifră / angajat
- 320 mii lei
+23% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 10% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 158 mii | 85 mii | 181 mii | 201 mii | 131 mii | 196 mii | 297 mii | 349 mii | 260 mii | 320 mii |
| Venituri totale | 158 mii | 85 mii | 181 mii | 201 mii | 132 mii | 225 mii | 342 mii | 370 mii | 260 mii | 320 mii |
| Cheltuieli totale | 100 mii | 80 mii | 142 mii | 187 mii | 104 mii | 150 mii | 196 mii | 150 mii | 56 mii | 66 mii |
| Profit / pierdere brută | 59 mii | 4.826 | 38 mii | 14 mii | 28 mii | 75 mii | 145 mii | 220 mii | 204 mii | 255 mii |
| Profit / pierdere netă | 57 mii | 3.981 | 37 mii | 12 mii | 27 mii | 73 mii | 143 mii | 216 mii | 199 mii | 250 mii |
| Număr mediu de angajați | 6 | 5 | 3 | 4 | 2 | 3 | 5 | 2 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 453 | 453 | — | — | 67 mii | 58 mii | 7.853 | — | 4.248 | 2.428 |
| Active circulante | 84 mii | 91 mii | 135 mii | 79 mii | 40 mii | 104 mii | 147 mii | 238 mii | 222 mii | 275 mii |
| din care stocuri | 8.743 | 34 mii | 17 mii | 6.491 | 3.315 | 2.221 | 12 mii | 5.083 | — | — |
| creanțe | 5.444 | 384 | — | 838 | 5.229 | 3.458 | 76 mii | 3.040 | 139 mii | 204 mii |
| casa și conturi la bănci | 70 mii | 56 mii | 118 mii | 72 mii | 31 mii | 99 mii | 59 mii | 230 mii | 83 mii | 71 mii |
| Datorii | 22 mii | 25 mii | 32 mii | 67 mii | 80 mii | 63 mii | 12 mii | 21 mii | 27 mii | 27 mii |
| Capitaluri proprii | 62 mii | 66 mii | 103 mii | 13 mii | 27 mii | 100 mii | 143 mii | 217 mii | 199 mii | 250 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 7 din 158 în județul Dolj și locul 245 din 3.871 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9602 – Coafură și alte activități de înfrumusețare.
Firme similare din județul Dolj
- VISION DE BEAUTE S.R.L. · Tâmburești (com. Rojiște)335 mii lei · 3 ang.
- ELLE ARTISTS S.R.L. · Craiova334 mii lei · 3 ang.
- MARY RUSAN HAIR STYLE S.R.L. · Craiova326 mii lei · 1 ang.
- ANDREEASAF S.R.L. · Pielești326 mii lei · 9 ang.
- IANISINTER COMPANY SRL · Craiova317 mii lei · 2 ang.
- PADORI STYLE SRL · Craiova314 mii lei · 6 ang.
- VIKI STUDIO SRL · Craiova314 mii lei · 4 ang.
- LUGVYO HAYR S.R.L. · Craiova313 mii lei · 3 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 08.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9602 – Coafură și alte activități de înfrumusețare
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
- 9604 Activități de întreținere corporală
Întrebări frecvente despre S.I. ASALT SRL
Care este CUI-ul firmei S.I. ASALT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei S.I. ASALT SRL este 32797003, iar codul de TVA este RO32797003. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J16/268/2014, iar codul EUID este ROONRC.J16/268/2014.
Unde are sediul S.I. ASALT SRL?
Sediul social al firmei S.I. ASALT SRL este în VÎNĂTORI, Municipiul Craiova, Dolj, județul Dolj, cod poștal 200535, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are S.I. ASALT SRL?
Activitatea principală a firmei S.I. ASALT SRL este „Coafură și alte activități de înfrumusețare”, cod CAEN 9602. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată S.I. ASALT SRL?
S.I. ASALT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 februarie 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma S.I. ASALT SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0767 *** 105). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are S.I. ASALT SRL?
În 2025, S.I. ASALT SRL a raportat o cifră de afaceri de 320 mii lei și un profit net de 250 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este S.I. ASALT SRL plătitoare de TVA?
Da. S.I. ASALT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2023. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.