RUXAMOB SRL
SOARELUI, Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iași
În 2025: cifra de afaceri 87 mii lei, profit net 35 mii lei, 0 angajați.
Despre RUXAMOB SRL
RUXAMOB SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 octombrie 2012 cu numărul J2012001812225 și codul unic de înregistrare (CUI) 30801957, cu sediul în Valea Lupului, județul Iași. Activitatea principală este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 87 mii lei (-35% față de 2024), un profit net de 35 mii lei și 0 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 127 mii lei la 87 mii lei).
Date de identificare
- CUI
- 30801957
- Nr. Registrul Comerțului
- J2012001812225
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 18 octombrie 2012
- EUID
- ROONRC.J2012001812225
- Cod poștal
- 707410
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 87 mii lei
- Profit net
- 35 mii lei
- Angajați (medie)
- 0
- Capitaluri proprii
- 380 mii lei
- Datorii
- 2,4 mil lei
- Active totale
- 2,8 mil lei
- Marjă netă
- 40,8%
-35% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 86% din active; cifra de afaceri a scăzut cu 35% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 90 mii | 98 mii | 145 mii | 71 mii | 103 mii | 127 mii | 307 mii | 281 mii | 133 mii | 87 mii |
| Venituri totale | 90 mii | 98 mii | 145 mii | 358 mii | 103 mii | 127 mii | 307 mii | 289 mii | 234 mii | 90 mii |
| Cheltuieli totale | 54 mii | 46 mii | 83 mii | 253 mii | 89 mii | 118 mii | 132 mii | 119 mii | 224 mii | 47 mii |
| Profit / pierdere brută | 36 mii | 52 mii | 62 mii | 104 mii | 14 mii | 9.267 | 174 mii | 169 mii | 9.318 | 43 mii |
| Profit / pierdere netă | 35 mii | 50 mii | 61 mii | 101 mii | 13 mii | 7.900 | 171 mii | 167 mii | 6.268 | 35 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Active imobilizate | 17 mii | 143 mii | 137 mii | 120 mii | 469 mii | 435 mii | 437 mii | 1,6 mil | 1,5 mil | 1,5 mil |
| Active circulante | 22 mii | 12 mii | 26 mii | 265 mii | 126 mii | 79 mii | 341 mii | 555 mii | 1,2 mil | 1,3 mil |
| din care stocuri | 5.229 | 4.230 | 22 mii | 22 mii | 104 mii | 71 mii | 321 mii | 453 mii | 1,2 mil | 1,2 mil |
| creanțe | — | — | — | — | — | 135 | 135 | 57 mii | 70 mii | 69 mii |
| casa și conturi la bănci | 17 mii | 7.285 | 3.906 | 243 mii | 22 mii | 7.908 | 20 mii | 45 mii | 20 mii | 30 mii |
| Datorii | 3.341 | 105 mii | 52 mii | 173 mii | 371 mii | 282 mii | 607 mii | 1,8 mil | 2,4 mil | 2,4 mil |
| Capitaluri proprii | 35 mii | 50 mii | 111 mii | 211 mii | 224 mii | 232 mii | 171 mii | 338 mii | 344 mii | 380 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 416 din 542 în județul Iași și locul 10.772 din 14.554 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
Firme similare din județul Iași
- RENTING SOLUTIONS IASI S.R.L. · Iași89 mii lei · 1 ang.
- ARCOM GRUP SRL · Iași87 mii lei · 0 ang.
- TANGIC INVEST SRL · Iași87 mii lei · 0 ang.
- CONVERT SRL · Iași86 mii lei · 0 ang.
- VM CITYHOOKAH S.R.L. · Iași86 mii lei · 1 ang.
- M.T.U. EMINORA SRL · Aroneanu85 mii lei · 1 ang.
- MACARIE REZIDENTIAL SRL · Miroslava85 mii lei · 0 ang.
- ALTEK GROUP ALUMINIU S.R.L. · Iași85 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Întrebări frecvente despre RUXAMOB SRL
Care este CUI-ul firmei RUXAMOB SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei RUXAMOB SRL este 30801957. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2012001812225, iar codul EUID este ROONRC.J2012001812225.
Unde are sediul RUXAMOB SRL?
Sediul social al firmei RUXAMOB SRL este în SOARELUI, Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iași, județul Iași, cod poștal 707410, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are RUXAMOB SRL?
Activitatea principală a firmei RUXAMOB SRL este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate”, cod CAEN 6820. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată RUXAMOB SRL?
RUXAMOB SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 octombrie 2012, deci are 13 ani de activitate.
Cum pot contacta firma RUXAMOB SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0753 *** 779). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are RUXAMOB SRL?
În 2025, RUXAMOB SRL a raportat o cifră de afaceri de 87 mii lei și un profit net de 35 mii lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.