RUSTIC CRAFT DESIGN S.R.L.
TINERETULUI, bl. 101A, sc. B, et. 3, ap. 34, Municipiul Buzău, Buzău
Despre RUSTIC CRAFT DESIGN S.R.L.
RUSTIC CRAFT DESIGN S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 decembrie 2025 cu numărul J2025093938005 și codul unic de înregistrare (CUI) 53034390, cu sediul în Buzău, județul Buzău. Activitatea principală este „Prelucrarea și finisarea lemnului” (cod CAEN 1612). Firma este înființată de mai puțin de un an. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 53034390
- Nr. Registrul Comerțului
- J2025093938005
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 02 decembrie 2025
- EUID
- ROONRC.J2025093938005
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Date financiare
Firma este înființată recent și nu are încă un bilanț publicat de Ministerul Finanțelor.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 1612 – Prelucrarea și finisarea lemnului
- 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului
- 1612 Prelucrarea și finisarea lemnului
- 1627 Finisarea articolelor din lemn
- 1628 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
- 2740 Fabricarea de echipamente electrice de iluminat
- 2790 Fabricarea altor echipamente electrice
- 3100 Fabricarea de mobilă
- 3240 Fabricarea jocurilor și jucăriilor
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
- 4687 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
Întrebări frecvente despre RUSTIC CRAFT DESIGN S.R.L.
Care este CUI-ul firmei RUSTIC CRAFT DESIGN S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei RUSTIC CRAFT DESIGN S.R.L. este 53034390. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025093938005, iar codul EUID este ROONRC.J2025093938005.
Unde are sediul RUSTIC CRAFT DESIGN S.R.L.?
Sediul social al firmei RUSTIC CRAFT DESIGN S.R.L. este în TINERETULUI, bl. 101A, sc. B, et. 3, ap. 34, Municipiul Buzău, Buzău, județul Buzău, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are RUSTIC CRAFT DESIGN S.R.L.?
Activitatea principală a firmei RUSTIC CRAFT DESIGN S.R.L. este „Prelucrarea și finisarea lemnului”, cod CAEN 1612. În Registrul Comerțului are autorizate în total 20 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată RUSTIC CRAFT DESIGN S.R.L.?
RUSTIC CRAFT DESIGN S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 decembrie 2025.
Cum pot contacta firma RUSTIC CRAFT DESIGN S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru RUSTIC CRAFT DESIGN S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Buzău sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Este RUSTIC CRAFT DESIGN S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, RUSTIC CRAFT DESIGN S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/53034390API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.