RUFLO COM SRL
LIBERTĂȚII, Municipiul Buzău, Buzău
În 2025: cifra de afaceri 382 mii lei, profit net 47 mii lei, 2 angajați.
Despre RUFLO COM SRL
RUFLO COM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 august 1994 cu numărul J1994001694108 și codul unic de înregistrare (CUI) 6113297, cu sediul în Buzău, județul Buzău. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare” (cod CAEN 4712). Firma are 32 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 382 mii lei (+11% față de 2024), un profit net de 47 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 241 mii lei la 382 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 1998 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 6113297
- Nr. Registrul Comerțului
- J1994001694108
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 30 august 1994
- EUID
- ROONRC.J1994001694108
- Cod poștal
- 120212
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 08.10.2026
din 01.12.1998
din 01.01.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 382 mii lei
- Profit net
- 47 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 83 mii lei
- Datorii
- 139 mii lei
- Active totale
- 222 mii lei
- Marjă netă
- 12,4%
- Cifră / angajat
- 191 mii lei
+11% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 63% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 170 mii | 215 mii | 206 mii | 223 mii | 242 mii | 241 mii | 303 mii | 349 mii | 345 mii | 382 mii |
| Venituri totale | 170 mii | 215 mii | 206 mii | 223 mii | 242 mii | 241 mii | 303 mii | 350 mii | 365 mii | 382 mii |
| Cheltuieli totale | 167 mii | 221 mii | 208 mii | 213 mii | 218 mii | 240 mii | 297 mii | 340 mii | 353 mii | 329 mii |
| Profit / pierdere brută | 3.109 | -6.664 | -1.512 | 9.790 | 24 mii | 1.565 | 5.797 | 10 mii | 12 mii | 53 mii |
| Profit / pierdere netă | 1.412 | -8.810 | -3.575 | 7.557 | 22 mii | -559 | 2.919 | 6.902 | 5.595 | 47 mii |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 3.569 | 2.564 | 1.558 | 5.417 | 59 mii | 45 mii | 30 mii | 16 mii | 99 mii | 83 mii |
| Active circulante | 134 mii | 123 mii | 126 mii | 116 mii | 105 mii | 141 mii | 142 mii | 144 mii | 109 mii | 135 mii |
| din care stocuri | 127 mii | 115 mii | 116 mii | 114 mii | 96 mii | 107 mii | 98 mii | 76 mii | 62 mii | 123 mii |
| creanțe | 1.843 | 1.818 | 1.320 | 861 | 571 | 1.752 | 1.106 | 3.058 | 1.882 | 474 |
| casa și conturi la bănci | 5.198 | 6.119 | 7.940 | 534 | 8.478 | 32 mii | 43 mii | 65 mii | 45 mii | 11 mii |
| Cheltuieli în avans | 94 | 0 | — | — | — | — | — | — | 798 | 4.502 |
| Datorii | 100 mii | 97 mii | 102 mii | 89 mii | 109 mii | 132 mii | 115 mii | 97 mii | 140 mii | 139 mii |
| Capitaluri proprii | 37 mii | 29 mii | 25 mii | 33 mii | 55 mii | 54 mii | 57 mii | 64 mii | 69 mii | 83 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 89 din 321 în județul Buzău și locul 3.723 din 10.464 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare.
Firme similare din județul Buzău
- MALIN COM 90 SRL · Râmnicu Sărat412 mii lei · 1 ang.
- JOB CONSULT SERV SRL · Buzău398 mii lei · 3 ang.
- CRACIUN COM SRL · Banița (com. Săgeata)394 mii lei · 2 ang.
- CONVENABIL SRL · Buzău384 mii lei · 2 ang.
- CLOVERS PARTNERS SRL · Mărăcineni369 mii lei · 1 ang.
- RAM USUR UTIL COMP S.R.L. · Râmnicu Sărat369 mii lei · 2 ang.
- GEORGIAN ELECTRIC SRL · Buzău353 mii lei · 1 ang.
- DELIRIO MIO DESIGN S.R.L. · Stâlpu351 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 07.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Întrebări frecvente despre RUFLO COM SRL
Care este CUI-ul firmei RUFLO COM SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei RUFLO COM SRL este 6113297, iar codul de TVA este RO6113297. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J1994001694108, iar codul EUID este ROONRC.J1994001694108.
Unde are sediul RUFLO COM SRL?
Sediul social al firmei RUFLO COM SRL este în LIBERTĂȚII, Municipiul Buzău, Buzău, județul Buzău, cod poștal 120212, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are RUFLO COM SRL?
Activitatea principală a firmei RUFLO COM SRL este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare”, cod CAEN 4712. În Registrul Comerțului are autorizate în total 13 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată RUFLO COM SRL?
RUFLO COM SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 august 1994, deci are 32 ani de activitate.
Cum pot contacta firma RUFLO COM SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru RUFLO COM SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Buzău sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are RUFLO COM SRL?
În 2025, RUFLO COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 382 mii lei și un profit net de 47 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este RUFLO COM SRL plătitoare de TVA?
Da. RUFLO COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 1998 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 8 octombrie 2026.