ROMINSTAL COMPLET SERV SRL
PĂRĂLUȚELOR, ap. 12, București Sectorul 6, București
În 2025: cifra de afaceri 231 mii lei, profit net 139 mii lei, 2 angajați.
Despre ROMINSTAL COMPLET SERV SRL
ROMINSTAL COMPLET SERV SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 iunie 2015 cu numărul J2015007252402 și codul unic de înregistrare (CUI) 34652408, cu sediul în București Sector 6, municipiul București. Activitatea principală este „Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat” (cod CAEN 4322). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 231 mii lei (-23% față de 2024), un profit net de 139 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 295 mii lei la 231 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 34652408
- Nr. Registrul Comerțului
- J2015007252402
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 15 iunie 2015
- EUID
- ROONRC.J2015007252402
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 10.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 231 mii lei
- Profit net
- 139 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 307 mii lei
- Datorii
- 18 mii lei
- Active totale
- 325 mii lei
- Marjă netă
- 60,2%
- Cifră / angajat
- 116 mii lei
-23% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 6% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 159 mii | 214 mii | 238 mii | 298 mii | 299 mii | 295 mii | 300 mii | 300 mii | 299 mii | 231 mii |
| Venituri totale | 159 mii | 214 mii | 238 mii | 298 mii | 299 mii | 295 mii | 300 mii | 300 mii | 407 mii | 311 mii |
| Cheltuieli totale | 87 mii | 132 mii | 153 mii | 270 mii | 280 mii | 281 mii | 385 mii | 228 mii | 195 mii | 167 mii |
| Profit / pierdere brută | 72 mii | 82 mii | 85 mii | 28 mii | 19 mii | 14 mii | -86 mii | 72 mii | 211 mii | 143 mii |
| Profit / pierdere netă | 67 mii | 80 mii | 83 mii | 25 mii | 16 mii | 11 mii | -89 mii | 69 mii | 203 mii | 139 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 4 | 6 | 3 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 241 | 17 mii | 78 mii | 155 mii | 107 mii | 98 mii | 58 mii | 4.202 | 2.479 | 756 |
| Active circulante | 70 mii | 134 mii | 229 mii | 76 mii | 113 mii | 102 mii | 93 mii | 152 mii | 286 mii | 323 mii |
| din care stocuri | — | — | — | 574 | 574 | 574 | 574 | — | — | — |
| creanțe | 3.250 | 111 | 152 mii | 41 mii | 39 mii | 21 mii | 11 mii | 4.976 | 784 | 5.165 |
| casa și conturi la bănci | 67 mii | 134 mii | 77 mii | 34 mii | 74 mii | 81 mii | 81 mii | 147 mii | 285 mii | 318 mii |
| Cheltuieli în avans | — | 113 | 157 | 813 | 715 | 113 | 304 | 703 | 937 | 703 |
| Datorii | 3.385 | 4.407 | 78 mii | 126 mii | 106 mii | 74 mii | 113 mii | 87 mii | 22 mii | 18 mii |
| Capitaluri proprii | 67 mii | 147 mii | 230 mii | 105 mii | 115 mii | 126 mii | 38 mii | 70 mii | 267 mii | 307 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul București
- LAC TEHNOCONS INSTAL S.R.L. · București Sector 3233 mii lei · 1 ang.
- MIVO AIR SERVICES SRL · București Sector 6233 mii lei · 1 ang.
- TOP AER CONDITIONAT SRL · București Sector 5232 mii lei · 3 ang.
- TERMOGAZ SERVICE INSTAL S.R.L. · București Sector 4232 mii lei · 0 ang.
- PICADORA PREST SERV SRL · București Sector 5232 mii lei · 1 ang.
- TOTAL CLIMA SERVICES SRL · București Sector 4231 mii lei · 0 ang.
- CONINST 96 SRL · București Sector 5231 mii lei · 1 ang.
- ELVAS INSTAL SRL · București Sector 2230 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 06.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Întrebări frecvente despre ROMINSTAL COMPLET SERV SRL
Care este CUI-ul firmei ROMINSTAL COMPLET SERV SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ROMINSTAL COMPLET SERV SRL este 34652408. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2015007252402, iar codul EUID este ROONRC.J2015007252402.
Unde are sediul ROMINSTAL COMPLET SERV SRL?
Sediul social al firmei ROMINSTAL COMPLET SERV SRL este în PĂRĂLUȚELOR, ap. 12, București Sectorul 6, București, București Sector 6, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ROMINSTAL COMPLET SERV SRL?
Activitatea principală a firmei ROMINSTAL COMPLET SERV SRL este „Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat”, cod CAEN 4322. În Registrul Comerțului are autorizate în total 14 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ROMINSTAL COMPLET SERV SRL?
ROMINSTAL COMPLET SERV SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 iunie 2015, deci are 11 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ROMINSTAL COMPLET SERV SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0720 *** 835). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are ROMINSTAL COMPLET SERV SRL?
În 2025, ROMINSTAL COMPLET SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 231 mii lei și un profit net de 139 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ROMINSTAL COMPLET SERV SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, ROMINSTAL COMPLET SERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/34652408API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.