Sari la conținut
funcțiune; mandat administratori expirat21 ani pe piață

ROMGLOBAL CONSTRUCȚII SRL

CUI 17099635J03/7/2005

Str. TEIULEANU, bl. 48, sc. C, et. 2, ap. 5, Municipiul Pitești, Argeș

În 2016: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 1.784 lei.

Despre ROMGLOBAL CONSTRUCȚII SRL

ROMGLOBAL CONSTRUCȚII SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 ianuarie 2005 cu numărul J03/7/2005 și codul unic de înregistrare (CUI) 17099635, cu sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor” (cod CAEN 4211). Firma are 21 ani de la înființare. În 2016, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 1.784 lei.

Date de identificare

CUI
17099635
Nr. Registrul Comerțului
J03/7/2005
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
07 ianuarie 2005
EUID
ROONRC.J03/7/2005
Cod poștal
—

Date financiare 2016

Cifra de afaceri
— lei
Pierdere netă
1.784 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
6.811 lei
Datorii
4.259 lei
Active totale
11 mii lei
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2016; fără venituri raportate în 2016. Calcul orientativ din bilanțul 2016, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2016
Cheltuieli totale1.784
Profit / pierdere brută-1.784
Profit / pierdere netă-1.784
Active circulante11 mii
casa și conturi la bănci11 mii
Datorii4.259
Capitaluri proprii6.811
din care capital subscris vărsat1.000

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Argeș

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor

Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.

Întrebări frecvente despre ROMGLOBAL CONSTRUCȚII SRL

Care este CUI-ul firmei ROMGLOBAL CONSTRUCȚII SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ROMGLOBAL CONSTRUCȚII SRL este 17099635. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J03/7/2005, iar codul EUID este ROONRC.J03/7/2005.

Unde are sediul ROMGLOBAL CONSTRUCȚII SRL?

Sediul social al firmei ROMGLOBAL CONSTRUCȚII SRL este în Str. TEIULEANU, bl. 48, sc. C, et. 2, ap. 5, Municipiul Pitești, Argeș, județul Argeș, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ROMGLOBAL CONSTRUCȚII SRL?

Activitatea principală a firmei ROMGLOBAL CONSTRUCȚII SRL este „Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor”, cod CAEN 4211.

Când a fost înființată ROMGLOBAL CONSTRUCȚII SRL?

ROMGLOBAL CONSTRUCȚII SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 ianuarie 2005, deci are 21 ani de activitate.

Cum pot contacta firma ROMGLOBAL CONSTRUCȚII SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ROMGLOBAL CONSTRUCȚII SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Pitești sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are ROMGLOBAL CONSTRUCȚII SRL?

În 2016, ROMGLOBAL CONSTRUCȚII SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 1.784 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Explorează