Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare12 ani pe piață

ROFLEX HOSE RUBBER SRL

CUI 32381639J2013001423033

BIBESCU VODĂ, bl. A, sc. B, et. 5, ap. 18, Municipiul Pitești, Argeș

În 2025: cifra de afaceri 580 mii lei, profit net 113 mii lei, 1 angajați.

Despre ROFLEX HOSE RUBBER SRL

ROFLEX HOSE RUBBER SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 octombrie 2013 cu numărul J2013001423033 și codul unic de înregistrare (CUI) 32381639, cu sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata al altor produse intermediare” (cod CAEN 4686). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 580 mii lei (+12% față de 2024), un profit net de 113 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 423 mii lei la 580 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 8 noiembrie 2013 și aplică sistemul TVA la încasare.

Date de identificare

CUI
32381639
Nr. Registrul Comerțului
J2013001423033
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
22 octombrie 2013
EUID
ROONRC.J2013001423033
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 08.11.2013

TVA la încasare
Da

din 08.11.2013

Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
08.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
580 mii lei

+12% față de 2024

Profit net
113 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
257 mii lei
Datorii
191 mii lei
Active totale
447 mii lei
Marjă netă
19,4%
Cifră / angajat
580 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 43% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
0200 mii400 mii600 mii800 mii2016: cifra de afaceri 343.479 lei; profit net 54.438 lei20162017: cifra de afaceri 487.170 lei; profit net 124.093 lei20172018: cifra de afaceri 372.206 lei; profit net 85.193 lei20182019: cifra de afaceri 437.459 lei; profit net 102.175 lei20192020: cifra de afaceri 390.298 lei; profit net 46.555 lei20202021: cifra de afaceri 423.083 lei; profit net 89.963 lei20212022: cifra de afaceri 345.618 lei; profit net 69.068 lei20222023: cifra de afaceri 605.457 lei; profit net 136.276 lei20232024: cifra de afaceri 517.393 lei; profit net 144.701 lei20242025: cifra de afaceri 579.620 lei; profit net 112.685 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă343 mii487 mii372 mii437 mii390 mii423 mii346 mii605 mii517 mii580 mii
Venituri totale344 mii488 mii373 mii438 mii390 mii423 mii348 mii611 mii521 mii583 mii
Cheltuieli totale283 mii359 mii285 mii332 mii340 mii329 mii276 mii469 mii366 mii460 mii
Profit / pierdere brută61 mii129 mii89 mii107 mii50 mii94 mii72 mii142 mii155 mii123 mii
Profit / pierdere netă54 mii124 mii85 mii102 mii47 mii90 mii69 mii136 mii145 mii113 mii
Număr mediu de angajați1111111111
Active imobilizate———6.9324.62865 mii46 mii37 mii21 mii15 mii
Active circulante221 mii298 mii289 mii314 mii344 mii267 mii291 mii357 mii423 mii432 mii
din care stocuri54 mii73 mii92 mii77 mii59 mii47 mii48 mii39 mii27 mii25 mii
creanțe61 mii108 mii83 mii34 mii86 mii75 mii41 mii64 mii38 mii85 mii
casa și conturi la bănci106 mii117 mii114 mii202 mii199 mii145 mii138 mii106 mii358 mii310 mii
Datorii167 mii174 mii80 mii133 mii114 mii93 mii131 mii51 mii299 mii191 mii
Capitaluri proprii55 mii124 mii210 mii188 mii234 mii239 mii206 mii342 mii145 mii257 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 3 din 5 în județul Argeș și locul 146 din 214 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4686 – Comerț cu ridicata al altor produse intermediare.

Firme similare din județul Argeș

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4686 – Comerț cu ridicata al altor produse intermediare

  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 5210 Depozitări

Întrebări frecvente despre ROFLEX HOSE RUBBER SRL

Care este CUI-ul firmei ROFLEX HOSE RUBBER SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ROFLEX HOSE RUBBER SRL este 32381639, iar codul de TVA este RO32381639. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2013001423033, iar codul EUID este ROONRC.J2013001423033.

Unde are sediul ROFLEX HOSE RUBBER SRL?

Sediul social al firmei ROFLEX HOSE RUBBER SRL este în BIBESCU VODĂ, bl. A, sc. B, et. 5, ap. 18, Municipiul Pitești, Argeș, județul Argeș, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ROFLEX HOSE RUBBER SRL?

Activitatea principală a firmei ROFLEX HOSE RUBBER SRL este „Comerț cu ridicata al altor produse intermediare”, cod CAEN 4686. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ROFLEX HOSE RUBBER SRL?

ROFLEX HOSE RUBBER SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 octombrie 2013, deci are 12 ani de activitate.

Cum pot contacta firma ROFLEX HOSE RUBBER SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ROFLEX HOSE RUBBER SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Pitești sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are ROFLEX HOSE RUBBER SRL?

În 2025, ROFLEX HOSE RUBBER SRL a raportat o cifră de afaceri de 580 mii lei și un profit net de 113 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ROFLEX HOSE RUBBER SRL plătitoare de TVA?

Da. ROFLEX HOSE RUBBER SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 8 noiembrie 2013 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 8 octombrie 2026.

Explorează