ROBIANNA CONSTRUCT S.R.L.
CETĂȚII, Loc. Rupea, Oraș Rupea, Brașov
În 2025: cifra de afaceri 300 mii lei, profit net 36 mii lei, 1 angajați.
Despre ROBIANNA CONSTRUCT S.R.L.
ROBIANNA CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 octombrie 2020 cu numărul J2020002021081 și codul unic de înregistrare (CUI) 43141283, cu sediul în Rupea, județul Brașov. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100). Firma are 6 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 300 mii lei (-31% față de 2024), un profit net de 36 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 58 mii lei la 300 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2022.
Date de identificare
- CUI
- 43141283
- Nr. Registrul Comerțului
- J2020002021081
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 05 octombrie 2020
- EUID
- ROONRC.J2020002021081
- Cod poștal
- 505500
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 04.10.2026
din 01.09.2022
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Rupea
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 300 mii lei
- Profit net
- 36 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 36 mii lei
- Datorii
- 142 mii lei
- Active totale
- 179 mii lei
- Marjă netă
- 12%
- Cifră / angajat
- 300 mii lei
-31% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 31% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 58 mii | 489 mii | 314 mii | 434 mii | 300 mii |
| Venituri totale | 58 mii | 497 mii | 314 mii | 434 mii | 301 mii |
| Cheltuieli totale | 65 mii | 401 mii | 246 mii | 343 mii | 261 mii |
| Profit / pierdere brută | -6.836 | 96 mii | 68 mii | 91 mii | 40 mii |
| Profit / pierdere netă | -6.836 | 92 mii | 66 mii | 83 mii | 36 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 |
| Active imobilizate | 44 mii | 153 mii | 154 mii | 146 mii | 111 mii |
| Active circulante | 39 mii | 95 mii | 99 mii | 53 mii | 68 mii |
| din care stocuri | 34 mii | 33 | 125 | 457 | 197 |
| creanțe | — | 31 mii | — | — | 43 mii |
| casa și conturi la bănci | 5.720 | 64 mii | 99 mii | 52 mii | 24 mii |
| Datorii | 90 mii | 162 mii | 151 mii | 33 mii | 142 mii |
| Capitaluri proprii | -6.636 | 86 mii | 103 mii | 165 mii | 36 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 377 din 674 în județul Brașov și locul 11.019 din 19.580 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Firme similare din județul Brașov
- LIV NEW BUILD S.R.L. · Brașov303 mii lei · 1 ang.
- ROF STIL CONSTRUCTION S.R.L. · Tărlungeni303 mii lei · 4 ang.
- GEO VOLT APER S.R.L. · Zărnești303 mii lei · 1 ang.
- GIRASOLAR ROMANIA SRL · Buzaiel (com. Vama Buzăului)301 mii lei · 1 ang.
- NIXIA CONSTRUCT S.R.L. · Râșnov300 mii lei · 6 ang.
- GEXAD CONSULTANȚĂ SRL · Brașov300 mii lei · 4 ang.
- TRAINICE RESORT S.R.L. · Râșnov298 mii lei · 5 ang.
- TRIMA TOP INVEST SRL · Sânpetru298 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Întrebări frecvente despre ROBIANNA CONSTRUCT S.R.L.
Care este CUI-ul firmei ROBIANNA CONSTRUCT S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ROBIANNA CONSTRUCT S.R.L. este 43141283, iar codul de TVA este RO43141283. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2020002021081, iar codul EUID este ROONRC.J2020002021081.
Unde are sediul ROBIANNA CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul social al firmei ROBIANNA CONSTRUCT S.R.L. este în CETĂȚII, Loc. Rupea, Oraș Rupea, Brașov, județul Brașov, cod poștal 505500, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ROBIANNA CONSTRUCT S.R.L.?
Activitatea principală a firmei ROBIANNA CONSTRUCT S.R.L. este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4100. În Registrul Comerțului are autorizate în total 12 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ROBIANNA CONSTRUCT S.R.L.?
ROBIANNA CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 octombrie 2020, deci are 6 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ROBIANNA CONSTRUCT S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ROBIANNA CONSTRUCT S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Rupea sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are ROBIANNA CONSTRUCT S.R.L.?
În 2025, ROBIANNA CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 300 mii lei și un profit net de 36 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ROBIANNA CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. ROBIANNA CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2022. Datele au fost verificate la ANAF pe 4 octombrie 2026.