Sari la conținut
funcțiune18 ani pe piață

RENANS PHARMA SRL

CUI 23712687J2008006670407

OCTAVIAN GOGA, bl. M23, sc. 3, et. 3, ap. 59, București Sectorul 3, București

În 2025: cifra de afaceri 643 mii lei, profit net 189 mii lei, 2 angajați.

Despre RENANS PHARMA SRL

RENANS PHARMA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 aprilie 2008 cu numărul J2008006670407 și codul unic de înregistrare (CUI) 23712687, cu sediul în București Sector 3, municipiul București. Activitatea principală este „Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.” (cod CAEN 1089). Firma are 18 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 643 mii lei (-15% față de 2024), un profit net de 189 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 499 mii lei la 643 mii lei).

Date de identificare

CUI
23712687
Nr. Registrul Comerțului
J2008006670407
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
11 aprilie 2008
EUID
ROONRC.J2008006670407
Cod poștal
—

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
643 mii lei

-15% față de 2024

Profit net
189 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
640 mii lei
Datorii
177 mii lei
Active totale
817 mii lei
Marjă netă
29,4%
Cifră / angajat
321 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 22% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-250 mii0250 mii500 mii750 mii1 mil2016: cifra de afaceri 98.469 lei; pierdere netă 25.365 lei20162017: cifra de afaceri 189.491 lei; pierdere netă 59.975 lei20172018: cifra de afaceri 228.393 lei; pierdere netă 55.390 lei20182019: cifra de afaceri 350.408 lei; pierdere netă 6.497 lei20192020: cifra de afaceri 438.376 lei; profit net 125.680 lei20202021: cifra de afaceri 499.218 lei; profit net 168.435 lei20212022: cifra de afaceri 618.862 lei; profit net 242.959 lei20222023: cifra de afaceri 742.818 lei; profit net 312.743 lei20232024: cifra de afaceri 756.187 lei; profit net 235.388 lei20242025: cifra de afaceri 642.856 lei; profit net 189.007 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă98 mii189 mii228 mii350 mii438 mii499 mii619 mii743 mii756 mii643 mii
Venituri totale94 mii182 mii340 mii722 mii545 mii625 mii831 mii912 mii928 mii772 mii
Cheltuieli totale117 mii240 mii393 mii725 mii416 mii451 mii582 mii593 mii677 mii570 mii
Profit / pierdere brută-23 mii-58 mii-53 mii-2.993130 mii173 mii249 mii319 mii252 mii203 mii
Profit / pierdere netă-25 mii-60 mii-55 mii-6.497126 mii168 mii243 mii313 mii235 mii189 mii
Număr mediu de angajați2222112222
Active imobilizate73 mii39 mii10 mii3.12751 mii95 mii78 mii112 mii202 mii429 mii
Active circulante132 mii134 mii145 mii138 mii147 mii201 mii350 mii446 mii473 mii386 mii
din care stocuri63 mii51 mii106 mii63 mii118 mii149 mii192 mii219 mii198 mii189 mii
creanțe38 mii61 mii33 mii44 mii26 mii46 mii150 mii172 mii174 mii120 mii
casa și conturi la bănci31 mii23 mii6.37030 mii2.6096.3028.34956 mii101 mii77 mii
Cheltuieli în avans5536999273931.5832.4541.7662.1102.8222.101
Datorii483 mii511 mii549 mii540 mii473 mii403 mii292 mii109 mii76 mii177 mii
Capitaluri proprii-277 mii-337 mii-393 mii-399 mii-273 mii-105 mii138 mii451 mii601 mii640 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 27 din 41 în județul București și locul 155 din 272 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 1089 – Fabricarea altor produse alimentare n.c.a..

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 1089 – Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.

  • 1083 Prelucrarea ceaiului și cafelei
  • 1086 Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
  • 2020 Fabricarea pesticidelor și a altor produse agrochimice
  • 2041 Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere
  • 2042 Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)
  • 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
  • 5210 Depozitări
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
  • 8292 Activități de ambalare
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Întrebări frecvente despre RENANS PHARMA SRL

Care este CUI-ul firmei RENANS PHARMA SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei RENANS PHARMA SRL este 23712687. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2008006670407, iar codul EUID este ROONRC.J2008006670407.

Unde are sediul RENANS PHARMA SRL?

Sediul social al firmei RENANS PHARMA SRL este în OCTAVIAN GOGA, bl. M23, sc. 3, et. 3, ap. 59, București Sectorul 3, București, București Sector 3, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are RENANS PHARMA SRL?

Activitatea principală a firmei RENANS PHARMA SRL este „Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.”, cod CAEN 1089. În Registrul Comerțului are autorizate în total 18 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată RENANS PHARMA SRL?

RENANS PHARMA SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 aprilie 2008, deci are 18 ani de activitate.

Cum pot contacta firma RENANS PHARMA SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0722 *** 882). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are RENANS PHARMA SRL?

În 2025, RENANS PHARMA SRL a raportat o cifră de afaceri de 643 mii lei și un profit net de 189 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Explorează