Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA12 ani pe piață

REN PAVIMENTI SRL

CUI 32631107J8/12/2014

FÂNULUI, Municipiul Brașov, Brașov

În 2025: cifra de afaceri 898 mii lei, profit net 70 mii lei, 8 angajați.

Despre REN PAVIMENTI SRL

REN PAVIMENTI SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 ianuarie 2014 cu numărul J8/12/2014 și codul unic de înregistrare (CUI) 32631107, cu sediul în Brașov, județul Brașov. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 898 mii lei (-32% față de 2024), un profit net de 70 mii lei și 8 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 901 mii lei la 898 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 28 aprilie 2014.

Date de identificare

CUI
32631107
Nr. Registrul Comerțului
J8/12/2014
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 ianuarie 2014
EUID
ROONRC.J8/12/2014
Cod poștal
500484

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 28.04.2014

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
898 mii lei

-32% față de 2024

Profit net
70 mii lei
Angajați (medie)
8
Capitaluri proprii
366 mii lei
Datorii
617 mii lei
Active totale
983 mii lei
Marjă netă
7,8%
Cifră / angajat
112 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 32% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-500 mii0500 mii1 mil1,5 mil2016: cifra de afaceri 359.490 lei; pierdere netă 268.356 lei20162017: cifra de afaceri 303.354 lei; pierdere netă 256.320 lei20172018: cifra de afaceri 711.298 lei; profit net 45.604 lei20182019: cifra de afaceri 1.375.172 lei; profit net 123.314 lei20192020: cifra de afaceri 706.230 lei; pierdere netă 135.527 lei20202021: cifra de afaceri 901.324 lei; profit net 73.424 lei20212022: cifra de afaceri 1.378.371 lei; profit net 895.139 lei20222023: cifra de afaceri 1.422.708 lei; profit net 531.060 lei20232024: cifra de afaceri 1.322.505 lei; profit net 67.462 lei20242025: cifra de afaceri 898.489 lei; profit net 69.750 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă359 mii303 mii711 mii1,4 mil706 mii901 mii1,4 mil1,4 mil1,3 mil898 mii
Venituri totale363 mii303 mii718 mii1,4 mil706 mii908 mii2,1 mil1,4 mil1,3 mil1,1 mil
Cheltuieli totale631 mii557 mii665 mii1,2 mil835 mii826 mii1,2 mil888 mii1,2 mil1,1 mil
Profit / pierdere brută-268 mii-253 mii53 mii137 mii-129 mii83 mii916 mii543 mii97 mii88 mii
Profit / pierdere netă-268 mii-256 mii46 mii123 mii-136 mii73 mii895 mii531 mii67 mii70 mii
Număr mediu de angajați1199111088998
Active imobilizate379 mii328 mii364 mii370 mii323 mii452 mii164 mii418 mii681 mii662 mii
Active circulante35 mii42 mii49 mii233 mii197 mii107 mii775 mii457 mii88 mii321 mii
din care stocuri————33 mii010 mii3.8431.008241 mii
creanțe27 mii40 mii34 mii117 mii55 mii32 mii480 mii1.6927.53737 mii
casa și conturi la bănci7.6601.04315 mii116 mii109 mii75 mii285 mii452 mii80 mii44 mii
Cheltuieli în avans2.90466733———————
Datorii366 mii575 mii574 mii627 mii680 mii645 mii130 mii102 mii258 mii617 mii
Capitaluri proprii51 mii-206 mii-160 mii-24 mii-160 mii-86 mii809 mii774 mii511 mii366 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 242 din 674 în județul Brașov și locul 6.841 din 19.582 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Firme similare din județul Brașov

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 16.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8129 Alte activități de curățenie
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Întrebări frecvente despre REN PAVIMENTI SRL

Care este CUI-ul firmei REN PAVIMENTI SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei REN PAVIMENTI SRL este 32631107, iar codul de TVA este RO32631107. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J8/12/2014, iar codul EUID este ROONRC.J8/12/2014.

Unde are sediul REN PAVIMENTI SRL?

Sediul social al firmei REN PAVIMENTI SRL este în FÂNULUI, Municipiul Brașov, Brașov, județul Brașov, cod poștal 500484, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are REN PAVIMENTI SRL?

Activitatea principală a firmei REN PAVIMENTI SRL este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4100. În Registrul Comerțului are autorizate în total 32 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată REN PAVIMENTI SRL?

REN PAVIMENTI SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 ianuarie 2014, deci are 12 ani de activitate.

Cum pot contacta firma REN PAVIMENTI SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0742 *** 705). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are REN PAVIMENTI SRL?

În 2025, REN PAVIMENTI SRL a raportat o cifră de afaceri de 898 mii lei și un profit net de 70 mii lei, cu 8 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este REN PAVIMENTI SRL plătitoare de TVA?

Da. REN PAVIMENTI SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 28 aprilie 2014. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează