RELBO SERVICE SRL
Str. BRAZDA LUI NOVAC, bl. 29IVB1, sc. 1, et. 3, ap. 8, Municipiul Craiova, Dolj
În 2025: cifra de afaceri 370 mii lei, profit net 303 mii lei, 1 angajați.
Despre RELBO SERVICE SRL
RELBO SERVICE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 noiembrie 1993 cu numărul J16/2834/1993 și codul unic de înregistrare (CUI) 4940387, cu sediul în Craiova, județul Dolj. Activitatea principală este „Lucrări de instalații electrice” (cod CAEN 4321). Firma are 32 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 370 mii lei (+26% față de 2024), un profit net de 303 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 300 mii lei la 370 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 4940387
- Nr. Registrul Comerțului
- J16/2834/1993
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 04 noiembrie 1993
- EUID
- ROONRC.J16/2834/1993
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 370 mii lei
- Profit net
- 303 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 607 mii lei
- Datorii
- 6.585 lei
- Active totale
- 613 mii lei
- Marjă netă
- 81,8%
- Cifră / angajat
- 370 mii lei
+26% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 1% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 216 mii | 108 mii | 198 mii | 286 mii | 275 mii | 300 mii | 286 mii | 299 mii | 293 mii | 370 mii |
| Venituri totale | 216 mii | 108 mii | 198 mii | 286 mii | 275 mii | 300 mii | 286 mii | 299 mii | 293 mii | 370 mii |
| Cheltuieli totale | 6.549 | 17 mii | 1.509 | 14 mii | 21 mii | 190 mii | 212 mii | 38 mii | 145 mii | 56 mii |
| Profit / pierdere brută | 210 mii | 90 mii | 197 mii | 273 mii | 254 mii | 110 mii | 75 mii | 261 mii | 148 mii | 314 mii |
| Profit / pierdere netă | 203 mii | 87 mii | 191 mii | 264 mii | 246 mii | 101 mii | 69 mii | 258 mii | 139 mii | 303 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 1 | — | 2 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 7.807 | 7.807 | 7.807 | 7.807 | 7.807 | 7.807 | 7.807 | 7.807 | 7.807 | 7.807 |
| Active circulante | 472 mii | 751 mii | 943 mii | 1,1 mil | 245 mii | 139 mii | 104 mii | 293 mii | 430 mii | 605 mii |
| din care stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 763 |
| creanțe | 402 mii | 2.637 | 19 mii | 47 mii | 110 mii | 85 mii | 3.125 | 19 mii | 9.699 | 336 mii |
| casa și conturi la bănci | 71 mii | 748 mii | 925 mii | 1,1 mil | 135 mii | 54 mii | 101 mii | 274 mii | 420 mii | 269 mii |
| Datorii | 12 mii | 878 | 2.750 | 3.123 | 6.287 | 3.507 | 3.782 | 3.989 | 2.017 | 6.585 |
| Capitaluri proprii | 468 mii | 757 mii | 948 mii | 1,1 mil | 246 mii | 144 mii | 108 mii | 297 mii | 436 mii | 607 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 75 din 180 în județul Dolj și locul 3.935 din 8.173 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4321 – Lucrări de instalații electrice.
Firme similare din județul Dolj
- 205300 NETWORK COMMUNICATION S.R.L. · Filiasi393 mii lei · 0 ang.
- RELVO VERIFICARI SRL · Craiova389 mii lei · 3 ang.
- ELMIL ELECTRIC SRL · Predești387 mii lei · 2 ang.
- ANTAL CLOUTER S.R.L. · Cârcea369 mii lei · 4 ang.
- 2 IND SRL · Craiova366 mii lei · 4 ang.
- SMART ENERGOTEHNOLOGY S.R.L. · Craiova348 mii lei · 2 ang.
- NSD LIGHT BUSINESS S.R.L. · Mârsani343 mii lei · 2 ang.
- SOUMEL ELECTRIC SOLUTIONS S.R.L. · Craiova338 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 05.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4321 – Lucrări de instalații electrice
- 4321 Lucrări de instalații electrice
Întrebări frecvente despre RELBO SERVICE SRL
Care este CUI-ul firmei RELBO SERVICE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei RELBO SERVICE SRL este 4940387. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J16/2834/1993, iar codul EUID este ROONRC.J16/2834/1993.
Unde are sediul RELBO SERVICE SRL?
Sediul social al firmei RELBO SERVICE SRL este în Str. BRAZDA LUI NOVAC, bl. 29IVB1, sc. 1, et. 3, ap. 8, Municipiul Craiova, Dolj, județul Dolj, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are RELBO SERVICE SRL?
Activitatea principală a firmei RELBO SERVICE SRL este „Lucrări de instalații electrice”, cod CAEN 4321.
Când a fost înființată RELBO SERVICE SRL?
RELBO SERVICE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 noiembrie 1993, deci are 32 ani de activitate.
Cum pot contacta firma RELBO SERVICE SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru RELBO SERVICE SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Craiova sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are RELBO SERVICE SRL?
În 2025, RELBO SERVICE SRL a raportat o cifră de afaceri de 370 mii lei și un profit net de 303 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este RELBO SERVICE SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, RELBO SERVICE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.