RELANSGABI SRL
PANTELIMON HALIPA, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri 213 mii lei, pierdere netă 56 mii lei, 1 angajați.
Despre RELANSGABI SRL
RELANSGABI SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 aprilie 2012 cu numărul J2012000715226 și codul unic de înregistrare (CUI) 30123340, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Restaurante” (cod CAEN 5611). Firma are 14 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 213 mii lei (-16% față de 2024), o pierdere netă de 56 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 319 mii lei la 213 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 3 decembrie 2020.
Date de identificare
- CUI
- 30123340
- Nr. Registrul Comerțului
- J2012000715226
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 26 aprilie 2012
- EUID
- ROONRC.J2012000715226
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 14.10.2026
din 03.12.2020
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 213 mii lei
- Pierdere netă
- 56 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 728 mii lei
- Datorii
- 447 mii lei
- Active totale
- 1,2 mil lei
- Marjă netă
- -26,2%
- Cifră / angajat
- 213 mii lei
-16% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 154 mii | 198 mii | 224 mii | 317 mii | 262 mii | 319 mii | 480 mii | 372 mii | 255 mii | 213 mii |
| Venituri totale | 161 mii | 203 mii | 236 mii | 326 mii | 271 mii | 324 mii | 528 mii | 372 mii | 441 mii | 214 mii |
| Cheltuieli totale | 107 mii | 148 mii | 146 mii | 214 mii | 252 mii | 266 mii | 311 mii | 310 mii | 407 mii | 263 mii |
| Profit / pierdere brută | 54 mii | 55 mii | 90 mii | 112 mii | 19 mii | 59 mii | 217 mii | 62 mii | 34 mii | -49 mii |
| Profit / pierdere netă | 49 mii | 46 mii | 87 mii | 109 mii | 16 mii | 56 mii | 212 mii | 58 mii | 21 mii | -56 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 5 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 49 mii | 49 mii | 70 mii | 81 mii | 68 mii | 136 mii | 327 mii | 376 mii | 430 mii | 968 mii |
| Active circulante | 137 mii | 194 mii | 309 mii | 208 mii | 314 mii | 349 mii | 503 mii | 619 mii | 604 mii | 208 mii |
| din care stocuri | 104 mii | 123 mii | 201 mii | 72 mii | 126 mii | 153 mii | 189 mii | 271 mii | 126 mii | 189 mii |
| creanțe | 3.503 | 14 mii | 11 mii | 135 mii | 172 mii | 189 mii | 296 mii | 276 mii | 430 mii | 16 mii |
| casa și conturi la bănci | 30 mii | 56 mii | 97 mii | 992 | 15 mii | 6.968 | 18 mii | 71 mii | 49 mii | 2.239 |
| Datorii | 28 mii | 38 mii | 88 mii | 49 mii | 151 mii | 117 mii | 250 mii | 356 mii | 375 mii | 447 mii |
| Capitaluri proprii | 158 mii | 204 mii | 291 mii | 240 mii | 231 mii | 368 mii | 580 mii | 638 mii | 659 mii | 728 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 238 din 319 în județul Iași și locul 7.325 din 10.027 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5611 – Restaurante.
Firme similare din județul Iași
- PAL'S EVENTS S.R.L. · Hălăucești222 mii lei · 0 ang.
- BEST COFFEE S.R.L. · Iași217 mii lei · 1 ang.
- SOUP BOX S.R.L. · Iași217 mii lei · 1 ang.
- INN ITALIA BISTROT SRL · Valea Lupului215 mii lei · 6 ang.
- TRENDFOOD S.R.L. · Iași212 mii lei · 1 ang.
- CONY-FAN SRL · Iași210 mii lei · 3 ang.
- CORYMAT S.R.L. · Scobinti (com. Scobinți)205 mii lei · 0 ang.
- KRIO FOOD IAȘI S.R.L. · Hlincea (com. Ciurea)204 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
3 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 12263/245/202517.04.2026
obligaţie de a face
Tribunalul Iasi · Apel · Civil · calitate: Apelant
- 25614/245/202525.07.2025
cerere de valoare redusă
Judecătoria Iasi · Fond · Civil · calitate: Pârât
- 12263/245/202522.04.2025
obligaţie de a face
Judecătoria Iasi · Fond · Civil · calitate: Reclamant
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5611 – Restaurante
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
- 5610 Restaurante
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
Întrebări frecvente despre RELANSGABI SRL
Care este CUI-ul firmei RELANSGABI SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei RELANSGABI SRL este 30123340, iar codul de TVA este RO30123340. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2012000715226, iar codul EUID este ROONRC.J2012000715226.
Unde are sediul RELANSGABI SRL?
Sediul social al firmei RELANSGABI SRL este în PANTELIMON HALIPA, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are RELANSGABI SRL?
Activitatea principală a firmei RELANSGABI SRL este „Restaurante”, cod CAEN 5611. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată RELANSGABI SRL?
RELANSGABI SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 aprilie 2012, deci are 14 ani de activitate.
Cum pot contacta firma RELANSGABI SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0743 *** 587). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are RELANSGABI SRL?
În 2025, RELANSGABI SRL a raportat o cifră de afaceri de 213 mii lei și o pierdere netă de 56 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este RELANSGABI SRL plătitoare de TVA?
Da. RELANSGABI SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 3 decembrie 2020. Datele au fost verificate la ANAF pe 14 octombrie 2026.