REAL INDUSTRY CONSTRUCT SRL
CAMIL RESSU, bl. B6BIS, sc. B, et. 5, ap. 58, București Sectorul 3, București
În 2023: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 2.712 lei.
Despre REAL INDUSTRY CONSTRUCT SRL
REAL INDUSTRY CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 martie 2017 cu numărul J2017002555405 și codul unic de înregistrare (CUI) 37140976, cu sediul în București Sector 3, municipiul București. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100). Firma are 9 ani de la înființare. În 2023, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 2.712 lei. Între 2017 și 2020, cifra de afaceri a scăzut (de la 2,3 mil lei la 202 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.
Date de identificare
- CUI
- 37140976
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017002555405
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 02 martie 2017
- EUID
- ROONRC.J2017002555405
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Da
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 18.10.2026
din 26.05.2022
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Date financiare 2023
- Cifra de afaceri
- — lei
- Pierdere netă
- 2.712 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 1,6 mil lei
- Datorii
- 936 mii lei
- Active totale
- 2,5 mil lei
Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF; pierdere în ultimii doi ani; fără venituri raportate în 2023. Calcul orientativ din bilanțul 2023, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2,3 mil | 2,5 mil | 1,6 mil | 202 mii | — | — | — |
| Venituri totale | 2,3 mil | 2,5 mil | 1,6 mil | 202 mii | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 2 mil | 1,9 mil | 936 mii | 16 mii | 7.961 | 4.649 | 2.712 |
| Profit / pierdere brută | 352 mii | 576 mii | 655 mii | 186 mii | -7.961 | -4.649 | -2.712 |
| Profit / pierdere netă | 329 mii | 552 mii | 639 mii | 180 mii | -7.961 | -4.649 | -2.712 |
| Număr mediu de angajați | 21 | 14 | 8 | 0 | 0 | — | — |
| Active imobilizate | 115 mii | 77 mii | 24 mii | 15 mii | 9.935 | 5.286 | 2.574 |
| Active circulante | 1,8 mil | 1,6 mil | 2,5 mil | 2,5 mil | 2,5 mil | 2,5 mil | 2,5 mil |
| creanțe | 450 mii | 629 mii | 1,1 mil | 1,1 mil | 1,1 mil | 1,1 mil | 1,1 mil |
| casa și conturi la bănci | 1,3 mil | 952 mii | 1,4 mil | 1,4 mil | 1,4 mil | 1,4 mil | 1,4 mil |
| Datorii | 1,6 mil | 852 mii | 1,1 mil | 936 mii | 936 mii | 936 mii | 936 mii |
| Capitaluri proprii | 329 mii | 807 mii | 1,4 mil | 1,6 mil | 1,6 mil | 1,6 mil | 1,6 mil |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul București
- CONSTRUCTII ERBASU SA · București Sector 12,27 mld lei · 1.300 ang.
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI · București Sector 22,23 mld lei · 2.179 ang.
- Porr Construct SRL · București Sector 21,99 mld lei · 1.434 ang.
- STRABAG SRL · București Sector 51,76 mld lei · 1.425 ang.
- MAKYOL INȘAAT SANAYI TURIZM VE TICARET ANONIM ȘIRKETI ISTANBUL - SUCURSALA BUCUREȘTI · București Sector 11,72 mld lei · 772 ang.
- CONCELEX SRL · București Sector 11,26 mld lei · 910 ang.
- BOG 'ART SRL · București Sector 11,14 mld lei · 441 ang.
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA · București Sector 2752 mil lei · 518 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4321 Lucrări de instalații electrice
Întrebări frecvente despre REAL INDUSTRY CONSTRUCT SRL
Care este CUI-ul firmei REAL INDUSTRY CONSTRUCT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei REAL INDUSTRY CONSTRUCT SRL este 37140976. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2017002555405, iar codul EUID este ROONRC.J2017002555405.
Unde are sediul REAL INDUSTRY CONSTRUCT SRL?
Sediul social al firmei REAL INDUSTRY CONSTRUCT SRL este în CAMIL RESSU, bl. B6BIS, sc. B, et. 5, ap. 58, București Sectorul 3, București, București Sector 3, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are REAL INDUSTRY CONSTRUCT SRL?
Activitatea principală a firmei REAL INDUSTRY CONSTRUCT SRL este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4100. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată REAL INDUSTRY CONSTRUCT SRL?
REAL INDUSTRY CONSTRUCT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 martie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma REAL INDUSTRY CONSTRUCT SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0722 *** 509). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are REAL INDUSTRY CONSTRUCT SRL?
În 2023, REAL INDUSTRY CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 2.712 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este REAL INDUSTRY CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, REAL INDUSTRY CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 18 octombrie 2026.