Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)4 ani pe piață

RAZVAN DARK S.R.L.

CUI 45887345J4/535/2022

GRIGORENI, Sat Grigoreni, Comuna Scorțeni, Bacău

În 2022: cifra de afaceri 8.100 lei, profit net 2.631 lei, 0 angajați.

Despre RAZVAN DARK S.R.L.

RAZVAN DARK S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 martie 2022 cu numărul J4/535/2022 și codul unic de înregistrare (CUI) 45887345, cu sediul în Grigoreni (com. Scorțeni), județul Bacău. Activitatea principală este „Fabricarea de mobilă n.c.a.” (cod CAEN 3109). Firma are 4 ani de la înființare. În 2022, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.100 lei, un profit net de 2.631 lei și 0 angajați (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
45887345
Nr. Registrul Comerțului
J4/535/2022
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
31 martie 2022
EUID
ROONRC.J4/535/2022
Cod poștal
607553

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 25.08.2024

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti

Date financiare 2022

Cifra de afaceri
8.100 lei
Profit net
2.631 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
2.831 lei
Datorii
6.618 lei
Active totale
9.449 lei
Marjă netă
32,5%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2022, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2022
Cifra de afaceri netă8.100
Venituri totale8.100
Cheltuieli totale5.226
Profit / pierdere brută2.874
Profit / pierdere netă2.631
Active circulante9.449
din care stocuri5.242
creanțe3.000
casa și conturi la bănci1.207
Datorii6.618
Capitaluri proprii2.831

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Bacău

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 20.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 3109 – Fabricarea de mobilă n.c.a.

  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului
  • 1621 Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
  • 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
  • 3102 Fabricarea de mobilă pentru bucătării
  • 3103 Fabricarea de saltele și somiere
  • 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
  • 4665 Comerț cu ridicata al mobilei de birou
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Întrebări frecvente despre RAZVAN DARK S.R.L.

Care este CUI-ul firmei RAZVAN DARK S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei RAZVAN DARK S.R.L. este 45887345. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J4/535/2022, iar codul EUID este ROONRC.J4/535/2022.

Unde are sediul RAZVAN DARK S.R.L.?

Sediul social al firmei RAZVAN DARK S.R.L. este în GRIGORENI, Sat Grigoreni, Comuna Scorțeni, Bacău, Grigoreni (com. Scorțeni), județul Bacău, cod poștal 607553, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are RAZVAN DARK S.R.L.?

Activitatea principală a firmei RAZVAN DARK S.R.L. este „Fabricarea de mobilă n.c.a.”, cod CAEN 3109. În Registrul Comerțului are autorizate în total 17 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată RAZVAN DARK S.R.L.?

RAZVAN DARK S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 martie 2022, deci are 4 ani de activitate.

Cum pot contacta firma RAZVAN DARK S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0754 *** 979). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are RAZVAN DARK S.R.L.?

În 2022, RAZVAN DARK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.100 lei și un profit net de 2.631 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este RAZVAN DARK S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, RAZVAN DARK S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează