RĂZDANY CONSTRUCT S.R.L.
NEGULEȘTI, Sat Negulești, Comuna Dealu Morii, Bacău
În 2025: cifra de afaceri 22 mii lei, profit net 16 mii lei, 1 angajați.
Despre RĂZDANY CONSTRUCT S.R.L.
RĂZDANY CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 ianuarie 2022 cu numărul J4/152/2022 și codul unic de înregistrare (CUI) 45543368, cu sediul în Negulești (com. Dealu Morii), județul Bacău. Activitatea principală este „Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri” (cod CAEN 4334). Firma are 4 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 22 mii lei (-88% față de 2024), un profit net de 16 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 220 mii lei la 22 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 45543368
- Nr. Registrul Comerțului
- J4/152/2022
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 28 ianuarie 2022
- EUID
- ROONRC.J4/152/2022
- Cod poștal
- 607154
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Comunală Podu Turcului
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 22 mii lei
- Profit net
- 16 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 229 mii lei
- Datorii
- 7.776 lei
- Active totale
- 237 mii lei
- Marjă netă
- 74,5%
- Cifră / angajat
- 22 mii lei
-88% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 88% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 220 mii | 164 mii | 185 mii | 22 mii |
| Venituri totale | 220 mii | 164 mii | 185 mii | 22 mii |
| Cheltuieli totale | 131 mii | 110 mii | 106 mii | 5.335 |
| Profit / pierdere brută | 89 mii | 54 mii | 78 mii | 16 mii |
| Profit / pierdere netă | 87 mii | 53 mii | 77 mii | 16 mii |
| Număr mediu de angajați | 3 | 2 | 2 | 1 |
| Active circulante | 100 mii | 149 mii | 228 mii | 237 mii |
| din care stocuri | — | 382 | 3.939 | 3.939 |
| creanțe | 76 mii | 94 mii | 131 mii | 153 mii |
| casa și conturi la bănci | 24 mii | 55 mii | 93 mii | 80 mii |
| Datorii | 13 mii | 8.854 | 12 mii | 7.776 |
| Capitaluri proprii | 87 mii | 140 mii | 216 mii | 229 mii |
| din care capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 30 din 30 în județul Bacău și locul 1.225 din 1.390 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4334 – Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri.
Firme similare din județul Bacău
- LIV.SERRAMENTI S.R.L. · Șurina (com. Gârleni)35 mii lei · 0 ang.
- REALCLIMA S.R.L. · Secuieni29 mii lei · 0 ang.
- NGM AFFAIRS S.R.L. · Comănești0 lei · 0 ang.
- SIRCON SRL · Bacău0 lei · 0 ang.
- PRO DESIGN CASA LUX SRL · Sascut-Sat (com. Sascut)0 lei · 0 ang.
- IULY MONTAJ 94 S.R.L. · Dărmănești0 lei · 0 ang.
- IORDACHE LUX CONSTRUCT S.R.L. · Straja (com. Asău)0 lei · 0 ang.
- PERETE COLORAT S.R.L. · Bacău0 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4334 – Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Întrebări frecvente despre RĂZDANY CONSTRUCT S.R.L.
Care este CUI-ul firmei RĂZDANY CONSTRUCT S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei RĂZDANY CONSTRUCT S.R.L. este 45543368. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J4/152/2022, iar codul EUID este ROONRC.J4/152/2022.
Unde are sediul RĂZDANY CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul social al firmei RĂZDANY CONSTRUCT S.R.L. este în NEGULEȘTI, Sat Negulești, Comuna Dealu Morii, Bacău, Negulești (com. Dealu Morii), județul Bacău, cod poștal 607154, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are RĂZDANY CONSTRUCT S.R.L.?
Activitatea principală a firmei RĂZDANY CONSTRUCT S.R.L. este „Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri”, cod CAEN 4334. În Registrul Comerțului are autorizate în total 13 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată RĂZDANY CONSTRUCT S.R.L.?
RĂZDANY CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 ianuarie 2022, deci are 4 ani de activitate.
Cum pot contacta firma RĂZDANY CONSTRUCT S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru RĂZDANY CONSTRUCT S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Negulești (com. Dealu Morii) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are RĂZDANY CONSTRUCT S.R.L.?
În 2025, RĂZDANY CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 22 mii lei și un profit net de 16 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este RĂZDANY CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, RĂZDANY CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.