RALY&AMBO SRL
PRIMĂVERII, Sat Lăpusel, Comuna Recea, Maramureș
În 2025: cifra de afaceri — lei, profit net 15 lei.
Despre RALY&AMBO SRL
RALY&AMBO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 decembrie 2015 cu numărul J24/1223/2015 și codul unic de înregistrare (CUI) 35338080, cu sediul în Lăpusel (com. Recea), județul Maramureș. Activitatea principală este „Alte lucrări de instalații pentru construcții” (cod CAEN 4329). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 15 lei. Între 2016 și 2020, cifra de afaceri a crescut (de la 355 mii lei la 674 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 35338080
- Nr. Registrul Comerțului
- J24/1223/2015
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 17 decembrie 2015
- EUID
- ROONRC.J24/1223/2015
- Cod poștal
- 437227
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- — lei
- Profit net
- 15 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 432 lei
- Datorii
- 8 lei
- Active totale
- 440 lei
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 2% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 355 mii | 1,3 mil | 1,6 mil | 1,8 mil | 674 mii | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 355 mii | 1,3 mil | 1,7 mil | 1,8 mil | 679 mii | 2.000 | 1.000 | 250 | 150 | 46 |
| Cheltuieli totale | 317 mii | 1,3 mil | 1,7 mil | 1,7 mil | 611 mii | 1.525 | 850 | 226 | 122 | 31 |
| Profit / pierdere brută | 38 mii | 31 mii | 28 mii | 103 mii | 68 mii | 475 | 150 | 24 | 28 | 15 |
| Profit / pierdere netă | 31 mii | 18 mii | 12 mii | 89 mii | 63 mii | 475 | 150 | 20 | 24 | 15 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
| Active circulante | 268 mii | 430 mii | 402 mii | 272 mii | 213 mii | 214 mii | 373 | 416 | 437 | 440 |
| din care stocuri | 239 mii | 92 mii | 342 mii | 193 mii | — | — | — | — | — | — |
| creanțe | 2.742 | 25 mii | 34 mii | 78 mii | 8.289 | 2.213 | 373 | 416 | 437 | 440 |
| casa și conturi la bănci | 26 mii | 312 mii | 27 mii | 743 | 205 mii | 212 mii | — | — | — | — |
| Datorii | 237 mii | 380 mii | 341 mii | 121 mii | 0 | 0 | 0 | 23 | 20 | 8 |
| Capitaluri proprii | 31 mii | 50 mii | 62 mii | 151 mii | 213 mii | 214 mii | 373 | 393 | 417 | 432 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Maramureș
- COMPANY VENTO CONSTRUCT SRL · Baia Mare272 mii lei · 7 ang.
- GENERAL FLOOR CONSTRUCT S.R.L. · Fânațe (com. Cernești)170 mii lei · 1 ang.
- SYSTEMS & SPORTING TECHNOLOGIES S.R.L. · Ulmeni117 mii lei · 1 ang.
- IZOTEROM SRL · Baia Mare49 mii lei · 1 ang.
- ARMOREX S.R.L. · Sighetu Marmației7.391 lei · 0 ang.
- MB CREDIT CONSTRUCT SRL · Baia Mare0 lei · 0 ang.
- PLANET ELEVATOR SRL · Baia Mare0 lei · 0 ang.
- M&C THERM S.R.L. · Remetea Chioarului0 lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4329 – Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 0142 Creșterea altor bovine
- 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
Întrebări frecvente despre RALY&AMBO SRL
Care este CUI-ul firmei RALY&AMBO SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei RALY&AMBO SRL este 35338080. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J24/1223/2015, iar codul EUID este ROONRC.J24/1223/2015.
Unde are sediul RALY&AMBO SRL?
Sediul social al firmei RALY&AMBO SRL este în PRIMĂVERII, Sat Lăpusel, Comuna Recea, Maramureș, Lăpusel (com. Recea), județul Maramureș, cod poștal 437227, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are RALY&AMBO SRL?
Activitatea principală a firmei RALY&AMBO SRL este „Alte lucrări de instalații pentru construcții”, cod CAEN 4329. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată RALY&AMBO SRL?
RALY&AMBO SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 decembrie 2015, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma RALY&AMBO SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru RALY&AMBO SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Lăpusel (com. Recea) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are RALY&AMBO SRL?
În 2025, RALY&AMBO SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 15 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este RALY&AMBO SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, RALY&AMBO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.