Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA1 an pe piață

RA MAGICMEDIA S.R.L.

CUI 50996705J2024047243002

EUGEN IONESCU, bl. Q1, sc. B, et. 4, ap. 12, Municipiul Pitești, Argeș

În 2024: cifra de afaceri 4.477 lei, profit net 2.710 lei, 1 angajați.

Despre RA MAGICMEDIA S.R.L.

RA MAGICMEDIA S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 decembrie 2024 cu numărul J2024047243002 și codul unic de înregistrare (CUI) 50996705, cu sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală este „Servicii de reprezentare media” (cod CAEN 7312). Firma are 1 an de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.477 lei, un profit net de 2.710 lei și 1 angajat (număr mediu). Este înregistrată în scopuri de TVA din 5 decembrie 2024.

Date de identificare

CUI
50996705
Nr. Registrul Comerțului
J2024047243002
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
05 decembrie 2024
EUID
ROONRC.J2024047243002
Cod poștal
110315

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 05.12.2024

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
4.477 lei
Profit net
2.710 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
2.910 lei
Datorii
2.463 lei
Active totale
5.373 lei
Marjă netă
60,5%
Cifră / angajat
4.477 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2024, datorii de 46% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2024
Cifra de afaceri netă4.477
Venituri totale4.477
Cheltuieli totale1.636
Profit / pierdere brută2.841
Profit / pierdere netă2.710
Număr mediu de angajați1
Active circulante5.373
casa și conturi la bănci5.373
Datorii2.463
Capitaluri proprii2.910
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 11 din 11 în județul Argeș și locul 620 din 637 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 7312 – Servicii de reprezentare media.

Firme similare din județul Argeș

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 09.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7312 – Servicii de reprezentare media

  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media

Întrebări frecvente despre RA MAGICMEDIA S.R.L.

Care este CUI-ul firmei RA MAGICMEDIA S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei RA MAGICMEDIA S.R.L. este 50996705, iar codul de TVA este RO50996705. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2024047243002, iar codul EUID este ROONRC.J2024047243002.

Unde are sediul RA MAGICMEDIA S.R.L.?

Sediul social al firmei RA MAGICMEDIA S.R.L. este în EUGEN IONESCU, bl. Q1, sc. B, et. 4, ap. 12, Municipiul Pitești, Argeș, județul Argeș, cod poștal 110315, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are RA MAGICMEDIA S.R.L.?

Activitatea principală a firmei RA MAGICMEDIA S.R.L. este „Servicii de reprezentare media”, cod CAEN 7312. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată RA MAGICMEDIA S.R.L.?

RA MAGICMEDIA S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 decembrie 2024, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma RA MAGICMEDIA S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0751 *** 221). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are RA MAGICMEDIA S.R.L.?

În 2024, RA MAGICMEDIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.477 lei și un profit net de 2.710 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este RA MAGICMEDIA S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. RA MAGICMEDIA S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 5 decembrie 2024. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează