QUALITY FER S.R.L.
FABRICEI, Loc. Borsa, Oraș Borșa, Maramureș
În 2024: cifra de afaceri — lei, profit net 41 mii lei.
Despre QUALITY FER S.R.L.
QUALITY FER S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 mai 2016 cu numărul J24/646/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 35946991, cu sediul în Borsa (oraș Borșa), județul Maramureș. Activitatea principală este „Operațiuni de mecanică generală” (cod CAEN 2562). Firma are 10 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 41 mii lei. Între 2017 și 2021, cifra de afaceri a crescut (de la 1,2 mil lei la 3 mil lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 35946991
- Nr. Registrul Comerțului
- J24/646/2016
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 10 mai 2016
- EUID
- ROONRC.J24/646/2016
- Cod poștal
- 435200
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus
Date financiare 2024
- Cifra de afaceri
- — lei
- Profit net
- 41 mii lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 250 mii lei
- Datorii
- 278 mii lei
- Active totale
- 528 mii lei
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2024, datorii de 53% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 240 mii | 1,2 mil | 2,1 mil | 433 mii | 413 mii | 3 mil | — | — |
| Venituri totale | 241 mii | 1,2 mil | 2,1 mil | 433 mii | 413 mii | 3 mil | 0 | 67 mii |
| Cheltuieli totale | 322 mii | 924 mii | 1,9 mil | 622 mii | 390 mii | 2,2 mil | 48 mii | 18 mii |
| Profit / pierdere brută | -81 mii | 304 mii | 249 mii | -189 mii | 23 mii | 773 mii | -48 mii | 49 mii |
| Profit / pierdere netă | -83 mii | 291 mii | 231 mii | -193 mii | 20 mii | 749 mii | -48 mii | 41 mii |
| Număr mediu de angajați | 7 | 9 | 13 | 2 | 4 | 9 | — | — |
| Active imobilizate | 1.272 | 1.272 | 160 mii | 200 mii | 125 mii | 126 mii | 11 mii | 1.272 |
| Active circulante | 26 mii | 271 mii | 465 mii | 71 mii | 102 mii | 963 mii | 474 mii | 526 mii |
| creanțe | 12 mii | — | 278 mii | 26 mii | 82 mii | 652 mii | 458 mii | 518 mii |
| casa și conturi la bănci | 14 mii | 271 mii | 187 mii | 45 mii | 19 mii | 311 mii | 16 mii | 7.956 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 188 mii | — | — | — |
| Datorii | 110 mii | 64 mii | 186 mii | 24 mii | 149 mii | 74 mii | 276 mii | 278 mii |
| Capitaluri proprii | -83 mii | 208 mii | 439 mii | 246 mii | 266 mii | 1 mil | 209 mii | 250 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Maramureș
- DALEX METALCONF S.R.L. · Sighetu Marmației110 mii lei · 1 ang.
- WELDING & MONTAGGI SRL · Petrova91 mii lei · 1 ang.
- DEDAL COM SRL · Sasar (com. Recea)46 mii lei · 1 ang.
- ACI PRELUCRARI S.R.L. · Satulung37 mii lei · 0 ang.
- TROLIU ANDMET SRL · Baia Mare11 mii lei · 0 ang.
- ADX METAL TRANS S.R.L. · Baia Sprie0 lei · 0 ang.
- FAMILAZAR INDUSTRIES S.R.L. · Satu Nou De Jos (com. Groși)0 lei · 0 ang.
- LASER CUT & DESIGN SRL · Baia Mare0 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 2562 – Operațiuni de mecanică generală
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
- 2562 Operațiuni de mecanică generală
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Întrebări frecvente despre QUALITY FER S.R.L.
Care este CUI-ul firmei QUALITY FER S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei QUALITY FER S.R.L. este 35946991. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J24/646/2016, iar codul EUID este ROONRC.J24/646/2016.
Unde are sediul QUALITY FER S.R.L.?
Sediul social al firmei QUALITY FER S.R.L. este în FABRICEI, Loc. Borsa, Oraș Borșa, Maramureș, Borsa (oraș Borșa), județul Maramureș, cod poștal 435200, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are QUALITY FER S.R.L.?
Activitatea principală a firmei QUALITY FER S.R.L. este „Operațiuni de mecanică generală”, cod CAEN 2562. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată QUALITY FER S.R.L.?
QUALITY FER S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 mai 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma QUALITY FER S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru QUALITY FER S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Borsa (oraș Borșa) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are QUALITY FER S.R.L.?
În 2024, QUALITY FER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 41 mii lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este QUALITY FER S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, QUALITY FER S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.