Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

QDEV SOLUTIONS S.R.L.

CUI 52560612J2025072547008

Mihai Eminescu, Sat Iepurești, Comuna Iepurești, Giurgiu

În 2025: cifra de afaceri 3.000 lei, profit net 1.585 lei, 1 angajați.

Despre QDEV SOLUTIONS S.R.L.

QDEV SOLUTIONS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 septembrie 2025 cu numărul J2025072547008 și codul unic de înregistrare (CUI) 52560612, cu sediul în Iepurești, județul Giurgiu. Activitatea principală este „Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor” (cod CAEN 8230). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3.000 lei, un profit net de 1.585 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52560612
Nr. Registrul Comerțului
J2025072547008
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
24 septembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025072547008
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Mihăileşti

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
3.000 lei
Profit net
1.585 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
2.085 lei
Datorii
1.415 lei
Active totale
252 mii lei
Marjă netă
52,8%
Cifră / angajat
3.000 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 1% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă3.000
Venituri totale3.000
Cheltuieli totale1.139
Profit / pierdere brută1.861
Profit / pierdere netă1.585
Număr mediu de angajați1
Active circulante252 mii
creanțe3.000
casa și conturi la bănci249 mii
Datorii1.415
Venituri în avans248 mii
Capitaluri proprii2.085
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 11 din 11 în județul Giurgiu și locul 1.805 din 1.870 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8230 – Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor.

Firme similare din județul Giurgiu

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8230 – Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Întrebări frecvente despre QDEV SOLUTIONS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei QDEV SOLUTIONS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei QDEV SOLUTIONS S.R.L. este 52560612. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025072547008, iar codul EUID este ROONRC.J2025072547008.

Unde are sediul QDEV SOLUTIONS S.R.L.?

Sediul social al firmei QDEV SOLUTIONS S.R.L. este în Mihai Eminescu, Sat Iepurești, Comuna Iepurești, Giurgiu, județul Giurgiu, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are QDEV SOLUTIONS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei QDEV SOLUTIONS S.R.L. este „Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor”, cod CAEN 8230. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată QDEV SOLUTIONS S.R.L.?

QDEV SOLUTIONS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 septembrie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma QDEV SOLUTIONS S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0736 *** 504). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are QDEV SOLUTIONS S.R.L.?

În 2025, QDEV SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.000 lei și un profit net de 1.585 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este QDEV SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, QDEV SOLUTIONS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează