Sari la conținut
funcțiune2 ani pe piață

PURPLE OPERATIONS S.R.L.

CUI 49034898J17/1677/2023

TRAIAN, bl. B1, sc. 1, et. 3, ap. 14, Municipiul Galați, Galați

În 2023: cifra de afaceri 8.981 lei, profit net 6.393 lei.

Despre PURPLE OPERATIONS S.R.L.

PURPLE OPERATIONS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 octombrie 2023 cu numărul J17/1677/2023 și codul unic de înregistrare (CUI) 49034898, cu sediul în Galați, județul Galați. Activitatea principală este „Activități combinate de secretariat” (cod CAEN 8211). Firma are 2 ani de la înființare. În 2023, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.981 lei, un profit net de 6.393 lei.

Date de identificare

CUI
49034898
Nr. Registrul Comerțului
J17/1677/2023
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
31 octombrie 2023
EUID
ROONRC.J17/1677/2023
Cod poștal
800112

Date financiare 2023

Cifra de afaceri
8.981 lei
Profit net
6.393 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
6.593 lei
Datorii
1.182 lei
Active totale
7.775 lei
Marjă netă
71,2%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2023, datorii de 15% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2023, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2023
Cifra de afaceri netă8.981
Venituri totale8.981
Cheltuieli totale1.406
Profit / pierdere brută7.575
Profit / pierdere netă6.393
Active circulante7.775
creanțe7.770
casa și conturi la bănci5
Datorii1.182
Capitaluri proprii6.593
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Galați

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8211 – Activități combinate de secretariat

  • 8211 Activități combinate de secretariat

Întrebări frecvente despre PURPLE OPERATIONS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei PURPLE OPERATIONS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PURPLE OPERATIONS S.R.L. este 49034898. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J17/1677/2023, iar codul EUID este ROONRC.J17/1677/2023.

Unde are sediul PURPLE OPERATIONS S.R.L.?

Sediul social al firmei PURPLE OPERATIONS S.R.L. este în TRAIAN, bl. B1, sc. 1, et. 3, ap. 14, Municipiul Galați, Galați, județul Galați, cod poștal 800112, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are PURPLE OPERATIONS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei PURPLE OPERATIONS S.R.L. este „Activități combinate de secretariat”, cod CAEN 8211.

Când a fost înființată PURPLE OPERATIONS S.R.L.?

PURPLE OPERATIONS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 octombrie 2023, deci are 2 ani de activitate.

Cum pot contacta firma PURPLE OPERATIONS S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0750 *** 048). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are PURPLE OPERATIONS S.R.L.?

În 2023, PURPLE OPERATIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.981 lei și un profit net de 6.393 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/49034898

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează