PSG 2016 SRL
MIHAIL KOGĂLNICEANU, Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud
În 2025: cifra de afaceri 67 mii lei, profit net 9.721 lei, 1 angajați.
Despre PSG 2016 SRL
PSG 2016 SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 aprilie 2016 cu numărul J2016000402065 și codul unic de înregistrare (CUI) 36022735, cu sediul în Bistrița, județul Bistrița-Năsăud. Activitatea principală este „Activități de coafură și frizerie” (cod CAEN 9621). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 67 mii lei (-13% față de 2024), un profit net de 9.721 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 233 mii lei la 67 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 20 iunie 2017.
Date de identificare
- CUI
- 36022735
- Nr. Registrul Comerțului
- J2016000402065
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 28 aprilie 2016
- EUID
- ROONRC.J2016000402065
- Cod poștal
- 420034
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 11.10.2026
din 20.06.2017
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 67 mii lei
- Profit net
- 9.721 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- -207 mii lei
- Datorii
- 445 mii lei
- Active totale
- 238 mii lei
- Marjă netă
- 14,6%
- Cifră / angajat
- 67 mii lei
-13% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (187%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 22 mii | 101 mii | 533 mii | 335 mii | 387 mii | 233 mii | 234 mii | 56 mii | 76 mii | 67 mii |
| Venituri totale | 22 mii | 101 mii | 536 mii | 336 mii | 424 mii | 265 mii | 407 mii | 56 mii | 76 mii | 67 mii |
| Cheltuieli totale | 20 mii | 99 mii | 516 mii | 429 mii | 486 mii | 297 mii | 405 mii | 70 mii | 98 mii | 56 mii |
| Profit / pierdere brută | 1.131 | 2.840 | 21 mii | -93 mii | -62 mii | -31 mii | 1.479 | -14 mii | -21 mii | 10 mii |
| Profit / pierdere netă | 486 | 1.090 | 15 mii | -97 mii | -65 mii | -34 mii | -2.441 | -14 mii | -22 mii | 9.721 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 2.777 | 123 mii | 134 mii | 147 mii | 152 mii | 136 mii | 61 mii | 59 mii | 57 mii | 56 mii |
| Active circulante | 7.322 | 39 mii | 98 mii | 162 mii | 136 mii | 135 mii | 248 mii | 203 mii | 180 mii | 156 mii |
| din care stocuri | 6.727 | 23 mii | 49 mii | 82 mii | 95 mii | 97 mii | 119 mii | 124 mii | 91 mii | 88 mii |
| creanțe | — | 5.362 | 37 mii | 79 mii | 22 mii | 32 mii | 115 mii | 73 mii | 73 mii | 64 mii |
| casa și conturi la bănci | 595 | 10 mii | 12 mii | 352 | 19 mii | 6.550 | 14 mii | 5.787 | 16 mii | 4.092 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 26 mii |
| Datorii | 9.413 | 160 mii | 215 mii | 389 mii | 432 mii | 450 mii | 489 mii | 457 mii | 454 mii | 445 mii |
| Capitaluri proprii | 686 | 1.776 | 17 mii | -80 mii | -144 mii | -178 mii | -180 mii | -195 mii | -217 mii | -207 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 41 din 94 în județul Bistrița-Năsăud și locul 3.943 din 6.643 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9621 – Activități de coafură și frizerie.
Firme similare din județul Bistrița-Năsăud
- LARA ART S.R.L. · Năsăud74 mii lei · 1 ang.
- SOCOLEAN BEAUTY S.R.L. · Teaca74 mii lei · 1 ang.
- DIAMANT SRL · Bistrița73 mii lei · 1 ang.
- ROBERT STEFAN SRL · Ragla (com. Dumitrița)71 mii lei · 7 ang.
- MOVIEMATCH S.R.L. · Bistrița68 mii lei · 0 ang.
- ENEA BEAUTY S.R.L. · Bistrița67 mii lei · 1 ang.
- ROBYDENY SWEET S.R.L. · Năsăud64 mii lei · 1 ang.
- ALIN THE BARBER S.R.L. · Spermezeu60 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9621 – Activități de coafură și frizerie
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- 9621 Activități de coafură și frizerie
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Întrebări frecvente despre PSG 2016 SRL
Care este CUI-ul firmei PSG 2016 SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PSG 2016 SRL este 36022735, iar codul de TVA este RO36022735. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2016000402065, iar codul EUID este ROONRC.J2016000402065.
Unde are sediul PSG 2016 SRL?
Sediul social al firmei PSG 2016 SRL este în MIHAIL KOGĂLNICEANU, Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud, județul Bistrița-Năsăud, cod poștal 420034, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are PSG 2016 SRL?
Activitatea principală a firmei PSG 2016 SRL este „Activități de coafură și frizerie”, cod CAEN 9621. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată PSG 2016 SRL?
PSG 2016 SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 aprilie 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma PSG 2016 SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru PSG 2016 SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Bistrița sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are PSG 2016 SRL?
În 2025, PSG 2016 SRL a raportat o cifră de afaceri de 67 mii lei și un profit net de 9.721 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este PSG 2016 SRL plătitoare de TVA?
Da. PSG 2016 SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 20 iunie 2017. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.