PROFI FAST PARBSERV SRL
AUREL VLAICU, ap. 12, Municipiul Arad, Arad
În 2025: cifra de afaceri 1,2 mil lei, profit net 7.861 lei, 4 angajați.
Despre PROFI FAST PARBSERV SRL
PROFI FAST PARBSERV SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 septembrie 2012 cu numărul J2012000999028 și codul unic de înregistrare (CUI) 30660017, cu sediul în Arad, județul Arad. Activitatea principală este „Repararea și întreținerea autovehiculelor” (cod CAEN 9531). Firma are 14 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,2 mil lei, un profit net de 7.861 lei și 4 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 1,1 mil lei la 1,2 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2014 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 30660017
- Nr. Registrul Comerțului
- J2012000999028
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 13 septembrie 2012
- EUID
- ROONRC.J2012000999028
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 09.10.2026
din 01.02.2014
din 01.02.2024
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 1,2 mil lei
- Profit net
- 7.861 lei
- Angajați (medie)
- 4
- Capitaluri proprii
- 163 mii lei
- Datorii
- 552 mii lei
- Active totale
- 715 mii lei
- Marjă netă
- 0,6%
- Cifră / angajat
- 309 mii lei
0% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 77% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 611 mii | 1,2 mil | 1,3 mil | 1,4 mil | 919 mii | 1,1 mil | 1,2 mil | 1,3 mil | 1,2 mil | 1,2 mil |
| Venituri totale | 614 mii | 1,2 mil | 1,3 mil | 1,5 mil | 983 mii | 1,2 mil | 1,2 mil | 1,3 mil | 1,3 mil | 1,3 mil |
| Cheltuieli totale | 600 mii | 885 mii | 1,1 mil | 1,4 mil | 743 mii | 1,1 mil | 1 mil | 1,1 mil | 1,2 mil | 1,2 mil |
| Profit / pierdere brută | 14 mii | 282 mii | 241 mii | 91 mii | 240 mii | 98 mii | 114 mii | 241 mii | 51 mii | 39 mii |
| Profit / pierdere netă | 8.721 | 270 mii | 228 mii | 77 mii | 231 mii | 86 mii | 103 mii | 228 mii | 18 mii | 7.861 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Active imobilizate | 89 mii | 68 mii | 218 mii | 165 mii | 113 mii | 54 mii | 33 mii | 308 mii | 208 mii | 206 mii |
| Active circulante | 123 mii | 499 mii | 947 mii | 914 mii | 959 mii | 583 mii | 481 mii | 549 mii | 572 mii | 509 mii |
| din care stocuri | 56 mii | 147 mii | 258 mii | 177 mii | 213 mii | 191 mii | 229 mii | 283 mii | 331 mii | 268 mii |
| creanțe | 28 mii | 99 mii | 259 mii | 244 mii | 141 mii | 165 mii | 185 mii | 247 mii | 220 mii | 229 mii |
| casa și conturi la bănci | 39 mii | 253 mii | 430 mii | 493 mii | 606 mii | 228 mii | 67 mii | 19 mii | 21 mii | 12 mii |
| Datorii | 185 mii | 271 mii | 726 mii | 672 mii | 629 mii | 610 mii | 498 mii | 673 mii | 599 mii | 552 mii |
| Capitaluri proprii | 26 mii | 296 mii | 440 mii | 407 mii | 443 mii | 27 mii | 15 mii | 185 mii | 182 mii | 163 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 29 din 212 în județul Arad și locul 1.665 din 9.972 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor.
Firme similare din județul Arad
- CARSX GARAGE S.R.L. · Arad1,4 mil lei · 5 ang.
- DINAMIC SERVICE AUTO RAPID S.R.L. · Arad1,3 mil lei · 5 ang.
- GUMMY WEST ”LA IONICĂ” S.R.L. · Arad1,3 mil lei · 7 ang.
- MASTER AUTO GROUP SRL · Vladimirescu1,3 mil lei · 7 ang.
- AUTO NEAMȚ COMPANY SRL · Vladimirescu1,3 mil lei · 4 ang.
- SINECO LTD SRL · Horia (com. Vladimirescu)1,2 mil lei · 6 ang.
- SOCIETATEA COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ AUTOSERVICE MICĂLACA S.C.M. · Arad1,2 mil lei · 13 ang.
- AUTOZIAN G&G SRL · Zimandcuz (com. Zimandu Nou)1,1 mil lei · 8 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
Întrebări frecvente despre PROFI FAST PARBSERV SRL
Care este CUI-ul firmei PROFI FAST PARBSERV SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei PROFI FAST PARBSERV SRL este 30660017, iar codul de TVA este RO30660017. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2012000999028, iar codul EUID este ROONRC.J2012000999028.
Unde are sediul PROFI FAST PARBSERV SRL?
Sediul social al firmei PROFI FAST PARBSERV SRL este în AUREL VLAICU, ap. 12, Municipiul Arad, Arad, județul Arad, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are PROFI FAST PARBSERV SRL?
Activitatea principală a firmei PROFI FAST PARBSERV SRL este „Repararea și întreținerea autovehiculelor”, cod CAEN 9531. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată PROFI FAST PARBSERV SRL?
PROFI FAST PARBSERV SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 septembrie 2012, deci are 14 ani de activitate.
Cum pot contacta firma PROFI FAST PARBSERV SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru PROFI FAST PARBSERV SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Arad sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are PROFI FAST PARBSERV SRL?
În 2025, PROFI FAST PARBSERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,2 mil lei și un profit net de 7.861 lei, cu 4 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este PROFI FAST PARBSERV SRL plătitoare de TVA?
Da. PROFI FAST PARBSERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2014 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.